Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Mana vietne netiek indeksēta X52?

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Exclamation Mana vietne netiek indeksēta X52?

    Sveiki Es esmu, izmantojot vbseo sitemap ģenerators bez vbseo, es tikai gribēju zināt, labākais uzstādījums par to, jo es esmu ievērojis, ka manu tulkoto amati netiek indeksētas par google un es esam pārbaudīts un konstatēts, visās 52 valodās, datu bāzē ir pilns (tulkojumi darba), tikai mans forums dzimtajā valodā, tiem ir indeksēti Google.

    Var kāds man palīdzēt konfigurēšana tā, jo es varētu no darījis kaut ko nepareizi vai ne rakstīt?

    Vai man ir problēma kaut kur citur, jo es nesaprotu šo?

    Best Regards

  2. #2
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    Neviens?

    Ar visiem šiem veiksmes stāstiem kāpēc es esmu tik nelaimīgs?

    Man ir ārvalstu apmeklētāju nāk (daudz) un ārvalstu Google piebilst (daudz), bet es neredzu valodas tulkots indeksācijas (none)?!?

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    38

    Default

    Vai jums pēc jūsu url tāpēc daži locekļi var apskatīt?

    Par to, kas ir vērts, es atklāju, ka labāk tulkot 10 vai tik populārākajām valodām. Sākt ar turīgās valstīs, kurām var būt interese par jūsu tēmu. Piemēram. par futbola forumu es varētu tulkot Eiropas valodām (spāņu un portugāļu valodā ir arī izteikušies Dienvidamerikā) Es arī ietver Japānas un Dienvidkorejas.

    Apsveriet Filipīnas ir IKP uz vienu iedzīvotāju ir aptuveni 1800 $ USD, salīdzināt šo uz Norvēģiju, kas ir aptuveni $ 94.000 USD. Daudzas Āfrikas valstis ir IKP uz vienu iedzīvotāju zem 500 $ p / a.

    Kuras valstis ir biežāk ietver lietotājiem, kuri pērk un reklāmdevējiem, kas tērē?

    Ja Googlebot gatavojās pārmeklēt 1 miljonu lapu jūsu vietnē mēnesī, jūs vēlaties to indeksēšanu jūsu franču vai norvēģu lapās vai savā filipīniešu vai afrikandu lapas?

    Palīdzību, neredzot jūsu vietā, es jārēķinās lielākā daļa cilvēku ir traks mēģina iegūt 52 valodās indeksēti. Sašaurinātu to uz leju, lai daži turīgi ekonomikai un koncentrēties uz tām.

  4. #4
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    Mana vietnes par mobilajiem telefoniem.
    Anyway šis veiksmes stāsts ir viņiem al on: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    un kā viņš teica, viņš devās uz 12.000 URL indeksētas ietvaros google, un tagad ir vairāk nekā 130.000 un vēl kāpšana, man bija 59.100 līdz vbet un tagad ir 61.000 ar 52x?!?

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Šeit īpašnieks, kam vēl viens veiksmes stāsts, neizmantojot sitemap (tas varētu būt problēma?), es esmu, izmantojot sitemap, jo tālajā mana atmiņa sniedzas tā bija vienmēr ir ieteicams?!?

    PS. Var vairāk iestatīšanas informāciju nodot šo veiksmīgo pieredzi, jo viss ir tikai nedaudz pārāk vispārīgi par mani?

    Regards
    Pēdējo reizi mario06; 28-06-10 pie 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Ņemiet vērā, ka jums ir jautā mums, kāpēc Google nav indeksētas vēl vairāk no jūsu lapas - tas ir jautājums, uz Google ...
    Tomēr mēs varam sniegt jums dažus padomus:
    1. Pārliecinieties, ko jūs bloķēšanas robots.txt un pārbaudi, kad pēdējo reizi izmaiņas tika veiktas tur. Ja jūs sāka bloķēt dažas vietnes, nesen (pēdējo 2-3 mēneši) - kā biedrs lapas, kā mēs iesakām - tad Google ir ne tikai indeksēt jaunās vietnes, bet arī novērš bloķēja vienu no indeksa.
    2. Google meklē un indekss lapas ar saviem nezināt algoritmi - vēl daži domā par tiem ir zināmi. Ti, jūsu Page Rank noteiks, cik ātri Google atjauninās indeksē par jūsu vietnes.
    3. Oficiāli nav pamatots ar vBET versija vBulletin - 3.6.x un tāpēc, ka arhīvu lapās tika sadalīti pēc vBET uzstādīšanas. Mēs atrisinājām šo jautājumu nesen - lai arhīva atkal darbojas jūsu forumā. Vēl sakarā ar vBulletin bug tulkoto foruma arhīvs lapas nav darba, tāpēc Google nevar indeksēt tos un arī nekad negūsi tulkots pavedieni arhīvu lapās (jo foruma arhīva lapās ir saites uz tiem). Tāpat kā atgādinājums - Lūdzu skatīt šeit, sīkāku informāciju: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Par sitemap - lūdzu, ņemiet vērā, ka ziņojumus, kuri rakstīti ar mūsu lietotāji ir sarakstījuši mūsu lietotāju

    Par liekot sīkāku informāciju par veiksmes stāstiem, atkal: ziņojumus, kuri rakstīti ar mūsu lietotājiem ir rakstīti ar mūsu lietotājiem. Tātad, lūdzu, jautājiet pavedienu autoriem par informāciju. Varat PM tām, vai jautāt vai vairāk detaļu pavediens, kas jūs interesē par.

    Pastāstiet Jūs sagaidāt vairāk informācijas / padomus / palīdzību par šo problēmu, vai mēs varam to aizvērtu.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •