Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 8 gada 8

Thread: Kā izlaist <code> </ code>?

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2010
    Atbildes
    5

    Smile Kā izlaist <code> </ code>?

    Sveiki, es esmu jauns, ar VBET, un man ir programmēšanas forums .. un visas tēmas, kuras ir <code> </ code> par to un es vēlos, lai izlaistu tulkot ka ..

    Jebkurš idejas?

    mans forums: www dot programmershere dot com

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Es nevaru atkārtot problēmu, varbūt man ir vecāku versiju forumā. Lūdzu, rakstiet man, ko jums ir precīza versija vBulletin, un es mēģināšu atveidot uz VB versiju, piemēram, jūsu forumā.


    šī problēma varētu būt saistīta ar izņemšanas komentārus spraudnis (vBET izmanto komentāri NTA - ne tranlated platība - aprakstīt lauka bez tulkojuma).

    Mēģiniet izslēgt šo spraudni (noņemot komentāru).
    Lūdzu, mēģiniet atrast konfliktiem ar citiem mods. Lai to izdarītu, atspējot citu mods un atstāt tikai vBET. ja kļūda nav notiek, pāriet savukārt tālāk mods, lai redzētu, kur ir konflikts.

    Pievienots:
    Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET atbalsta izlaižot CODE, PHP un HTML bbcodes tulkojumu. Ja tas nav strādā jūsu forumā, tad visticamāk, jums ir ieslēdzis ceaning html komentāri (kā aprakstīts iepriekš), kas ir aizliegts, jo ar html komentārus vBET zīmes daļas, izejas, kas nos domāt, lai būtu jātulko (mēs to saucam Nav Tulkotā Platība - NTA).
    Pēdējo reizi vBET; 18-06-10 pie 10:15.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2010
    Atbildes
    5

    Default

    Paldies kamilkurczac, bet tā nav problēma ..

    Es gribu, lai SKIP translating HTML satura iekšpusē <code> tagus

    Piemērs:


    Tagad: <code> <? Php funkciju modulēt {echo $ modulēt;}> </ code>
    Tagad: VBET tulkot, ka uz visām valodām .. Es gribu, lai saglabātu, ka angļu valodā,, netulkojot

    saprast?

    Es gribu, lai VBET SKIP visu tekstu, kas ir iekšā <code> </ code> tags!

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Hello. Atvainojamies par neskaidrības. vBulletin atbalsta kods bbcode un jūs rakstāt par html kods tag - kas ir avots pārpratums.

    Ja jūs izmantojat kods html tag veidnes, tad lūdzu rediģējiet tos veidnes un nodot visu kods saturs iekšpusē nav tulkots jomā - tāpēc nodot to starp <! - vBET_SNTA -> un <! - vBET_ENTA ->

    Ja jūs izmantojat kods html tag amatos, tad lūdzu rediģējiet šiem punktiem un pārmaiņas kods html tag vērā kods BBCode.

    Lūdzu, pastāstiet, ka tas atrisina problēmu.
    Pēdējo reizi vBET; 19-06-10 pie 00:29.

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2010
    Atbildes
    5

    Default

    Jūs varat apskatīt manā forumā

    Programmētāji šeit

    tas ir 220,000 stabi ar <code>, kā es varētu rediģēt tos visus?

    ir kāds cits risinājums?

    skatīt piemēru šeit

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Tajā brīdī vBET neatbalsta šo, bet mēs varam. Es esmu pārvietojas jūsu post, lai iezīme pieprasījumiem.

    Tāpēc tagad vBET netulkos ourputs PHP, HTML KODU un bbcodes. Mums nav bijis nekādu pieprasījumu nav tulkojums kods html tag pirms tam. Sakarā ar darbības mēs būsim padarījuši konfigurējams. Jums būs iespēja, lai ieslēgtu opciju, kas pasargās saturu kods html tag pret tulkojumu. Tas tiks iekļauts nākamajā presei Sakarā ar sarežģītību (mēs padara tikai pats par HTML tagus script un stils

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Done - tiks iekļauti nākamo atbrīvošanu

  8. #8
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2010
    Atbildes
    5

    Default

    Thanks a lot!

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •