Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 7 gada 7

Thread: Flag attēlus alternatīvas

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default Flag attēlus alternatīvas

    Hi there,

    Tāpēc, ka Google kļūst tik karsts par mājas lapu I ātrums ir darboties testa manā vietā.

    40% no ielādes laiks ir uz leju, iekraušanas 30 vai tik tulkotājs karoga attēlus.

    Tas nav bug vai defekts vienkārši meklējumos ir ātrs vietā.

    Kādas alternatīvas pastāv, lai cīnītos pret šo?

    Es mēģināju nolaižamajā izvēlnē, bet nedomāju, ka Google var pārmeklēt saites.

    Vai mēs / jūs pārvērst pašreizējo karogus css sprites, lai viņi slodze kā vienu attēlu, nevis 30 atsevišķus attēlus?

    Kādas citas iespējas welcome lūdzu.

    Paldies.
    Pēdējo reizi Snake; 29-04-10 pie 21:21.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezultāti nav reprezentatīvi. Jebkura pēc pirmā vizīte uz jūsu forumu pārlūkā ir kešatmiņā attēlu un NELIETOT tiem vēlreiz (tikai tad, ja tā ārējo cache derīguma termiņš, vai jūs liekat to kā SHIFT + F5 IE). Tātad, ko jūs mērīt laiku pirmā vizīte. Ņemot bildes neietekmē reakcijas laiku nākamās pieprasījumiem.

    Tātad karogi ņem 0% no lapas ielādes laiku lielāko pieprasījumu, kas nāk uz jūsu forumu.

    Google var pārmeklēt saites nokarāšanos down menu, jo tie ir vienkārši iekļauti HTML produkciju (to var pārbaudīt) - tā Google redzēt, un pārmeklē to tāpat kā jebkuru citu Jūsu saites.

    Mēs jau saņemt iezīme lūgumu atbalstīt css sprites - lūdzu, skatiet šeit diskusiju par šo tēmu: http://www.vbenterprisetranslator.co...ss-sprite.html

    Citas iespējas - jūs varat novērst visu karogu attēlus un parādīt testu saites. Lai to izdarītu, ka ir pietiekami, lai rediģētu veidni karogiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pagurums down menu nelieto veidni, un šobrīd ir nepieciešams kodu izmaiņām. Mēs varam sniegt jums sīkāku informāciju, ja jūs interesē

    PS.
    Vai esat pārliecināts, ka Google roboti lejupielādēt attēlus un nevis vienkārši pārbaudīt tekstu uzskata lapu?

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    IVE got nolaižamajā parādot kājenes veidnē.

    Tas ir tas kods, parāda avota.

    Vai Googlebot atvērt javascript pati? Nē, nevar.

    Tas ir liels jautājums, tiem karogiem pievieno 50%, lai lapas ielādes laiku reālajā vārdu dēļ attēlus lieluma, 50 nepāra savienojumi, lookups uc

    Web Page Analyzer - bezmaksas mājas lapas optimizācijas rīks tīmekļa ātruma tests pārbaude mājas veikumu no mājas lapas optimizācija

    Šī mājas lapa testi html tikai izvade, servera ātrums utt nav iekļauta.


    Man 7s bez karogiem Javascript, 14S, ja man tos iespējots.

    Tas ir milzīgs, tie ir slikti un jums tiešām ir nepieciešams labāks risinājums.

    <td class="vbmenu_control"> <a id="vbettranslations" href="http://www.computer-juice.com/forums/$show[nojs_link]#vbettranslations" accesskey="5"> Tulkojumi </ > <script type="text/javascript"> vbmenu_register ("vbettranslations") </ script> </ td>
    Pēdējo reizi Snake; 30-04-10 pie 00:25.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums jau deva jums saiti uz lapu par šo jautājumu, un informācija, ka mēs esam informēti par citu valstu karogiem risinājumiem iespēju un uzskata to jau. Paldies, ka jūs vēlaties, lai parādītu mums, cik svarīgi, jūsuprāt, ir

    Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka Google nav atvērt jebkuru javascript un redzēt zem visiem karogiem, kas ir nolaižamajā izvēlnē. Kodu, kas jums deva ir par pārlūkprogrammām, un tā maina nolaižamajā izvēlnē, lai padarītu to redzamu lietotājiem. Visas robotprogrammatūras to redzu uzreiz, jo nolaižamajā izvēlnē ir iekļauts HTML produkciju (kas nav izmantotas līdz Ajax) - tikai, lūdzu, atrast jūsu HTML izejas šo:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    Un jūs redzēsiet, ka nolaižamā ir iekļauts HTML izejas un roboti redzēt visus karodziņus, tikai pārlūkiem neparāda to ubagošanu, jo stils display: none un skripts, kas jums norādīja, ir tikai pārlūkiem, lai padarītu to redzamu.

    I pārbauda savu lapu web analizatoru, kas jums deva, un rezultāti ir krasi atšķirīgas, ka, ko jūs sniedzāt šeit.
    HTML slodze: 0,46 second
    Kopā attēli slodze: 3,51 second (Ieskaitot visus attēlus, ne tikai karogi).

    Un, lūdzu, ņemiet vērā atkal, ka esat rezultātu interpretēšanā nepareizā veidā, jo jūs garām jēdzienu tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu. Web pārlūkprogrammas ir caching attēli un nejautā tiem nākamajā lūgumus. Tātad laiks, ko pievieno karogiem lejupielāde ir minimālas, jūsu lietotājiem, kas vēro simtiem lapas un ņēma karogiem sākumā. Es jau brīdī Jūsu uzmanību uz šo, un jūs varat pārbaudīt to pats tikai gatavojas, lai savu forumu un redzot, ka jums nav gaidīt sekundes jebkuru attēlu, bet ir uzreiz.

    Tomēr mēs apzināmies, ka mūsu lietotāji vēlētos, lai arī citas izvēles attiecībā uz karogiem, un mēs testa ierosināto risinājumu pavediens, kas es norādīju jums pirms tam.

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    18

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Snake View Post
    Hi there,

    Tāpēc, ka Google kļūst tik karsts par mājas lapu I ātrums ir darboties testa manā vietā.

    40% no ielādes laiks ir uz leju, iekraušanas 30 vai tik tulkotājs karoga attēlus.

    Tas nav bug vai defekts vienkārši meklējumos ir ātrs vietā.

    Kādas alternatīvas pastāv, lai cīnītos pret šo?

    Es mēģināju nolaižamajā izvēlnē, bet nedomāju, ka Google var pārmeklēt saites.

    Vai mēs / jūs pārvērst pašreizējo karogus css sprites, lai viņi slodze kā vienu attēlu, nevis 30 atsevišķus attēlus?

    Kādas citas iespējas welcome lūdzu.

    Paldies.
    Es varētu samazināt karogi no kopējais lielums 18kb uz 6kb, vienkārši saglabājiet attēlus ar lielāku saspiešanas iestatījumus.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Ramses View Post
    Es varētu samazināt karogi no kopējais lielums 18kb uz 6kb, vienkārši saglabājiet attēlus ar lielāku saspiešanas iestatījumus.
    Ko rīks jūs ieteiktu?

  7. #7
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    18

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Ko rīks jūs ieteiktu?
    Es mēdzu Photoshop.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •