Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 3 gada 3

Thread: problēma

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    51

    Default problēma

    Text automatically translated from: Italian to: Latvian
    Translated text
    Jums apkārt jautājums man ir par forumu:

    Un es "notika vakar, rakstot angļu valodā sadaļā risināt jautājumu par valodu. Es esmu uzrakstījis itāļu un es, un "saņēma atbildi es nezinu, kurā valstī angļu valodā. Tāpēc es atbildēju angliski, tad es nosūtīju atbildi forumā, bet lapā tiek automātiski tulkota itāļu valodā.

    Tad es sev jautāju šo:

    1. Kas es esmu uzrakstījis angļu valodā tiek rādīti angļu valodā, pat ja šī persona es redzu šajā lapā tulkots itāliešu?
    2. "Izraisīt šis lietotājs ir rakstīti angļu valodā, un es neredzu savu atbildi angļu valodā? tādēļ viņa atbilde nav "tika tulkots itāliešu?

    Paldies jau iepriekš.
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Google Language noteikšana"). Ja uzskata, kā tas rakstīts citā valodā, forumā noklusējuma, tad ziņojums tiek automātiski atzīmēti ar lang

    Tagad, kad lappuse tiek parādīta katrs ziņojums tiek rādīts valodā visu lapu. Tātad, ja es esmu skatoties tulkojums angļu valodā, itāļu forums tad es redzu viss angļu valodā - pat ir daži ziņojumi tiek rakstīti itāļu, daži angļu valodā, daži arābu valodā, un tā tālāk. Raugoties uz lapā Jūs redzat visu izvēlēto tulkojumu nav kādā valodā ir oriģinālie ziņojumi par šo lapu jautājumu.

    Vienīgais veids, ja tā nedarbojas, piemēram, tas tā, kad daži ziņu valoda nav pienācīgi marķēts (iemesls šī atšķiras atbilstoši izvēlētā stratēģija valodas noteikšanai). Šajā gadījumā šāda ziņa ir jālabo un lang BBCode ir jāpieskaita / jālabo manuāli.

    Vai tas ir atbilde uz savu jautājumu?

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Latvian
    Translated text
    Es domāju, ka tā
    paldies
    Original text

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •