Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast
Rezultāti 1 līdz 10 gada 11

Thread: Karogi nav redzamas

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default Karogi nav redzamas

    Hello,

    Es biju, izmantojot bezmaksas versija vBET un tā strādāja fine. I atinstalēt un iegādāties pilnu versiju. Tagad karogu nerāda nekur manā lapā? Ja es mēģināt tulkot manuāli pievienojot pl / forum / tas strādā OK.

    Tāpat, ja es varētu "Tulkojumi nolaižamajā izvēlnē" veselos ir nepareizs.

    Es lietoju vBulletin 4.0.3.

    Paldies!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Hi.

    Es jau atbildēja par to savā citā amatā, bet es domāju, ka es pārpratis - es domāju, ka karodziņi attēli netiek rādīti. Kā es saprotu, tagad viss karogiem sadaļa nav redzams vispār.

    Es pieņemu, ka jums ir custom izkārtojumu jūsu forumā. Tas var būt jautājums - tomēr tas ir jāparāda (varbūt bojāta, bet vajadzētu). Lūdzu, mēģiniet likt karogus pēc pasūtījuma vietā. Tāpat, lūdzu, nosūtiet mums savu pilnīgu forumā URL - mēs redzēsim HTML izejas, un meklēt iemeslu - arī nolaižamajā izvēlnē.

    Es saprotu, ka jūs esat atspējojis drop-down menu tagad, jo tā ir bojāta - lūdzu, atsūtiet mums screen shot un HTML izeju, izvēlne ir pieejama. Arī šeit - lūdzu, mēģiniet custom vietā - tas var būt, ka noklusējuma atrašanās vietas nav piemērotas jūsu mainījusies izkārtojumu.

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Hi.

    Es jau atbildēja par to savā citā amatā, bet es domāju, ka es pārpratis - es domāju, ka karodziņi attēli netiek rādīti. Kā es saprotu, tagad viss karogiem sadaļa nav redzams vispār.

    Es pieņemu, ka jums ir custom izkārtojumu jūsu forumā. Tas var būt jautājums - tomēr tas ir jāparāda (varbūt bojāta, bet vajadzētu). Lūdzu, mēģiniet likt karogus pēc pasūtījuma vietā. Tāpat, lūdzu, nosūtiet mums savu pilnīgu forumā URL - mēs redzēsim HTML izejas, un meklēt iemeslu - arī nolaižamajā izvēlnē.

    Es saprotu, ka jūs esat atspējojis drop-down menu tagad, jo tā ir bojāta - lūdzu, atsūtiet mums screen shot un HTML izeju, izvēlne ir pieejama. Arī šeit - lūdzu, mēģiniet custom vietā - tas var būt, ka noklusējuma atrašanās vietas nav piemērotas jūsu mainījusies izkārtojumu.
    Es mēģināju pielāgotu kodu:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL pārrakstīšana
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Nr karogi Es pa kreisi kodeksu, lai jūs varētu redzēt ...

    Let 's nav jāuztraucas par nolaižamajā tiesības tagad.

  4. #4
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Karogi tagad rāda uz augšu ... Es nezinu, kas notika?

    Sākotnēji, es copy / ielīmēts galvenais collas Tad es devos uz licences atslēgas lauks, un gāja uz beigām, tad hit DELETE, lai redzētu, vai papildu neredzami ASCII simbols tika ielīmēts, tagad tā darbojas.

    Es nezinu, bet tā darbojas tagad.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es nezinu, bet liels

    Lūdzu, sekojiet cool - tās lietas notiek, un mēs esam šeit, lai palīdzētu atrisināt

  6. #6
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Es nezinu, bet liels

    Lūdzu, sekojiet cool - tās lietas notiek, un mēs esam šeit, lai palīdzētu atrisināt


    Vēlos man bija vairāk laika, lai traucējummeklēšanu sevi, bet darbs ir sākšanu visu savu laiku!

  7. #7
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    59

    Default

    mans karogi nav redzamas ne

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja hotslot View Post
    mans karogi nav redzamas ne
    Kurš? Nolaižamajā izvēlnē vai sarakstā? Lūdzu, pārbaudiet savu karogi konfigurāciju (pārliecinieties, ka tie nod invalīdu aprūpe). Ja jums ir custom izkārtojums tad pārbaudiet dažādiem karogiem pozīcijas - noklusējuma pozīciju vienmēr strādā ar noklusējuma izkārtojums - par pielāgotus izkārtojumus nav obligāti. Arī beigās tikai izmēģināt pasūtījuma vietā.

  9. #9
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    59

    Default

    redzēt, kā jūsu parādās uz jūsu profilu? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Mana foruma dalībniekiem profilus tā nav.

    Apskatīt profilu: SlotFan - Hot Slot Machines

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja hotslot View Post
    redzēt, kā jūsu parādās uz jūsu profilu? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Mana foruma dalībniekiem profilus tā nav.

    Apskatīt profilu: SlotFan - Hot Slot Machines
    Vienkārši iestatiet savu noklusējuma valoda Lietotāja CP.

    Tāpat - lūdzu, ņemiet vērā, ka jums ir kāda kļūda lapā, kurā sniedza:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •