Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 1 gada 3 123 JaunākieLast
Rezultāti 1 līdz 10 gada 24

Thread: Jautājumi un atbildes

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Jautājumi un atbildes

    Šeit ir saraksts bieži uzdotajiem jautājumiem. Jūs atradīsiet atbildes zemāk.

    Kā nokonfigurēt atbalstu pārējiem tulkošanas API?
    Kā multi valodu atbalsts darbojas?
    Kas ir nepieciešamas, lai šis mod uz darbu?
    Pēc tulkošanas man tukša lapa - kas ir nepareizi?
    Pēc tulkošanas visu tekstu pazūd - kas ir nepareizi?
    Kā pārbaudīt esmu bloķēts tulkošanas pakalpojumu sniedzēju?
    Man ir: Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle - kāpēc?
    Pēc uzstādīšanas visā forumā iet uz leju, pat Admin CP - kas ir nepareizi?
    Man ir SEO tulkošanu saišu, es izmantot vBSEO un galvenais lapa nav tulkojot - kas ir nepareizi?
    Ko darīt, lai būtu tulkojumi saites labs SEO vienprātības?
    Man ir indeksē lapas no vecām tulkotājs (ar hl =) - Ko darīt?
    Man ir indeksē lapas no vecās saites tipa (ar language =) un vēlaties pārslēgties uz SEO saites - ko darīt?
    Kā jums atpakaļ uz noklusēto valodu, kad noklikšķināt karogu?
    Man ir brīdinājumi drošajā režīmā, - ko darīt?
    Vai es varu pievienot tulkoto lapu sitemap?
    Kā tulkot lapām ārpus foruma direktoriju?
    Man e-pasta ziņojuma par MySQL servera ir aizgājuši prom jautājums. Kas ir nepareizi?
    Man ir langtitle manā url, un tas nav tulkots, tas ir jautājums?
    URL ietver akcentētas. Vai tas ir indeksētas ar Google?
    Kā nokļūt tulkošanas ierobežo lēnāk un maksāt mazāk par tulkojumiem, tirdzniecības API
    Netranslējamā tekstu
    Daļēja tulkošana
    Ko darīt, ir URL ir tulkots saskaņā ar karogiem?
    Karodziņi netiek rādītas mobilais stils
    Pēdējo reizi Marcin Kalak; 01-06-15 pie 10:02.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Kas ir nepieciešamas, lai šis mod uz darbu?

    - Jums ir uzstādīt to un konfigurēt to pienācīgi (Lūdzu, izlasiet parametru aprakstus uzmanīgi)
    - Jums ir jābūt uzstādīta CURL jūsu php. Lielākā daļa serveri jau ir. Just instalētu šo mod, un, ja tas nedarbojas tad jautājiet savam serverim stuff, lai instalētu CURL. In Tikmēr varat atspējot mod vai noņemt karogiem, lai lietotāji netiks ietekmēti. Ja jums tukšu lapu tulkošanai lapas (tas neietekmēs Jūsu parasto lapas), tas nozīmē, ka jums nav CURL uzstādītas - vienkārši instalēt to
    - Jums ir jābūt instalēta ICONV jūsu php. Lielākā daļa serveri jau ir. Ja nav kļūda radīsies, vai tukšu lapu tulkojumiem.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Pēc tulkošanas man tukša lapa - kas ir nepareizi?

    Tikai lasīt atbilde uz iepriekšējo jautājumu

    Arī jūs varat pārbaudīt šo vBulletin dokumentāciju par tukšu lapu: http://www.vbulletin.com/docs/html/blank_pages
    Still - pirmais tikai pārliecinieties, ka jums ir viss, kas ir nepieciešams, lai vBET.
    Pēdējo reizi vBET; 09-09-10 pie 09:01.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Pēc tulkošanas visu tekstu pazūd - kas ir nepareizi?

    Šādā gadījumā Jums ir 3 iespējas:
    1. Jums nav atmatā uzstādīšanas instrukciju. Ir jākonfigurē Forum valodas opciju. Just konfigurēt mod
    2. Jūs nosakāt nepareizi Google Translation API atslēga - Uzstādiet to uz atbilstošu vērtību, vai to noņemtu (nav ieteicams - vienkārši iestatiet to pareizi)
    3. Kādu iemeslu dēļ jums ir bloķējuši Google


    Pēdējais ir vajadzīgs kāds skaidrojums - kā jūs varat pateikt, ka jums bija bloķēts. Te ir vienkārša pamācība, kā to darīt:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Pēdējo reizi vBET; 14-03-10 pie 01:48.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Man ir SEO tulkošanu saišu, es izmantot vBSEO un galvenais lapa nav tulkojot - kas ir nepareizi?

    Pārliecinieties, ka jūsu . Htaccess noteikumi ir OK - jo īpaši forumos ar apakšdirektorijā ar URL.
    Pēdējo reizi vBET; 19-02-10 pie 05:49.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Ko darīt, lai būtu tulkojumi saites labs SEO vienprātības?

    Jums ir noteikt atbilstošus iespēju Admin CP un mainīt / veidot. Htaccess failu (PIEZĪME: jūs varat izmantot SEO tulkošanas saites, pat bez vBSEO!)

    par vBSEO lietotājiem skatīt šeit

    lietotājiem bez vBSEO
    -. Ja jums nav htaccess failu, tad izmantot vienu no do-ne-augšupielādi direktoriju, mod iepakojumā - vienkārši augšupielādēt to uz jūsu forums directory
    -Ja jums ir htaccess failu, pēc tam pievienojiet viens šos divus noteikumus (ja tiek izmantots vB 'Mod pārrakstīt draudzīgs URL', tad nodot šos noteikumus pirms vB noteikumus):



    -ĪSS NOTEIKUMI
    Ātrāku un efektīvāku, bet var izmantot tikai tad, ja NOT izmantojot saites ar 2 zīmes daļa ti: yourforum.com/xy/

    Code:
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]


    -ILGI NOTEIKUMI
    Ko izmanto vienmēr

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]
    Pēdējo reizi r.dziadusz; 08-11-11 pie 20:52.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Man ir indeksē lapas no vecām tulkotājs (ar hl =) - ko darīt?

    Vienkārši iestatiet pārrakstīt noteikums, kas . Htaccess - Google zinās, ka lapa ir jauna vieta un reindex bez zaudējumiem
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=)(zh-TW|zh-CN|..)$
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1\?language=%2 [L,R=301]
    Pēdējo reizi vBET; 09-10-09 pie 18:30.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Man ir indeksē lapas no vecās saites tipa (ar language =), un vēlas pāriet uz SEO saites, ko darīt?

    Pirmo reizi dara pieejamu SEO saites. Pēc tam pievienojiet šo kārtulu, lai . Htaccess (pirms vBET noteikumi):
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]
    Ņemiet vērā, ka šis noteikums būs arī rokturis redirections saitēm no vecās tulkotājs (ar hl =)

    Šie noteikumi var, vairs nedarbojas. Šajā situācijā lūdzu darīt mums, mēs jums palīdzēsim. Mēs pārrakstīs . Htaccess noteikumus un pielāgotu to savu lietu, par bezmaksas.
    Piemērs kā rediģēt . Htaccess fails:Htaccess failu izmaiņas, bet jums nav to darīt pats, mēs būsim gandarīti, lai veiktu šīs izmaiņas, nevis no jums!
    Pēdējo reizi r.dziadusz; 14-10-11 pie 09:47.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Kā jums atpakaļ uz noklusēto valodu, kad noklikšķināt karogu?

    Ja esat iestatījis izsekošanas iespēja ir ieslēgta, tad iet atpakaļ uz noklusējuma valodu, jums ir vienkārši noklikšķiniet uz karodziņa noklusējuma valodu

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Man ir brīdinājumi drošajā režīmā, - ko darīt?

    Vienkārši izslēdziet taupīšanas režīms - tas ir novecojis php un netiek atbalstīts nākotnes versijas. Skatīt šeit, lai uzzinātu:
    PHP: Drošība un Safe Mode - Manual

Lappuse 1 gada 3 123 JaunākieLast

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •