Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 10 gada 10

Thread: vBET 3.0.0 pieejama tagad izvēlas forums

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default vBET 3.0.0 pieejama tagad izvēlas forums

    Sveiki

    Varbūt jūs nezināt, bet vBET jau izmanto mēnešiem simtiem forumu Daudzi foruma īpašnieki izmanto to un pieņemt šo unikālo produktu priekšrocības. Daudzi no viņiem arī atbalsta vBET bija vēl brīvas (Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET x joprojām ir bezmaksas - vienkārši ir daudz mazāk līdzekļu nekā vBET 3. x).

    Un es gribu pateikties visiem foruma īpašnieki, kuri atbalstīja šo produktu. No šodienas 3.0.0 vBET ir pieejams:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, cālis

    Šie lietotājvārdi no vbulletin.org un, ja jums ir interese par informāciju skatīt šeit: vBulletin.org Forums - Skatīt tikai sūtījumu - BB Enterprise Translator

    Paldies vēlreiz visiem, un ir jautri ar vBET 3.0.0
    Pēdējo reizi vBET; 23-10-09 pie 17:01.

  2. #2
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    4

    Default Ja ir 3.0.0 būs pieejams iegādei?

    Hi there,

    Vai ir kāds novērtēts skalā no vBET3.0.0 's pieejamību par pirkumu? Man ir klients, kas ir ļoti ieinteresēti izmantot funkcionalitāti, un vēlētos, lai dotu viņiem aprēķinu par laika un izmaksu.

    Paldies,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Mēs vēlētos, lai tas būtu pieejams pēc 2 nedēļām kaut kas starp 2-4 nedēļas ir vairāk drošu novērtēšana

  4. #4
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    4

    Default Paredzamais cenu?

    Thanks so much, lai atbildētu. Jebkāda informācija par cenu, kas būs jāmaksā par šo versiju vārdu?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Gala cenu noteikšana nav noteikts vēl, bet es piebildīšu, ka mēs plānojam lielu veicināšana pirmā mēneša pārdošanu - 50% atlaide

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Tas nav viegli pateikt par mani, un es nekad domāja, ka tas notiks, bet: Man žēl, ka es devu bezmaksas licences, lai cilvēkiem, kuri nesavtīgi palīdzēja man ar ziedojumiem

    Es tikai iegūt post (pārcelts tas PM) ar šantāžu no kādu vīru, kurš neattiecas uz minēto grupu, ka vai nu es dos viņam kādu īpašu piedāvājumu, vai arī viņš rakstīt sliktas lietas par mani vbulletin.org ... Es biju patiesi laimīgs, lai dotu jums manu dāvanu, diemžēl tagad es esmu sāk nožēlot to, jo darbības, daži cilvēki, kuri vēlas, lai es būtu negodīgs ar savu paziņojumu, un pat ir threating man to darīt ...

    Tas bija tiešām nav mans nolūks, lai daži cilvēki izturas tāpat. Man žēl, ka es neesmu laimīgs tāpēc, ka man ir talants vairs. Un žēl, ka tas liek dažiem cilvēkiem uz šādu uzvedību. Tas patiešām izklausās briesmīgi, ka ir pateicīgs cilvēkiem, kuri man palīdzēja grasāmies objektīvi bija mana lielākā kļūda pārvaldībā vBET. Diemžēl šajā mirklī es uzskatu, tā ir taisnība...

  7. #7
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    38

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Tas nav viegli pateikt par mani, un es nekad domāja, ka tas notiks, bet: Man žēl, ka es devu bezmaksas licences, lai cilvēkiem, kuri nesavtīgi palīdzēja man ar ziedojumiem

    Es tikai iegūt post (pārcelts tas PM) ar šantāžu no kādu vīru, kurš neattiecas uz minēto grupu, ka vai nu es dos viņam kādu īpašu piedāvājumu, vai arī viņš rakstīt sliktas lietas par mani vbulletin.org ... Es biju patiesi laimīgs, lai dotu jums manu dāvanu, diemžēl tagad es esmu sāk nožēlot to, jo darbības, daži cilvēki, kuri vēlas, lai es būtu negodīgs ar savu paziņojumu, un pat ir threating man to darīt ...

    Tas bija tiešām nav mans nolūks, lai daži cilvēki izturas tāpat. Man žēl, ka es neesmu laimīgs tāpēc, ka man ir talants vairs. Un žēl, ka tas liek dažiem cilvēkiem uz šādu uzvedību. Tas patiešām izklausās briesmīgi, ka ir pateicīgs cilvēkiem, kuri man palīdzēja grasāmies objektīvi bija mana lielākā kļūda pārvaldībā vBET. Diemžēl šajā mirklī es uzskatu, tā ir taisnība...
    Dīvaini, bizness, piemēram, ka. Tā veikusi man pāris gadiem (varbūt 10), lai uzzinātu, kā tikt galā ar šāda veida lieta efektīvi. Kā es to redzu, cilvēki padarīt biznesa lēmumus par visiem iemesliem veidu, viņi reti personiskās tāpēc nelietojiet viņiem personīgi.

    Cilvēki, skaits būs gandrīz vienmēr redz cauri apmelojošus prasības vai melus. Lielākā daļa cilvēku būs pietiekami daudz intelekta, lai izveidotu savu prātā, ka būtu iedomīgs, domāt citādi.

    Ko mēs runājam par šeit ir faktiski 12 centus dienā, nav pret jums, ne pieņemt 12 centus dienā no šīs personas tiesību akti. Tomēr ir likumi pret viņu neaprunātu nevienu jūsu biznesu, padarīt draugiem ar advokātu

  8. #8
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    23

    Cool

    Vai nu es būs daži speciālais piedāvājums vai arī ka viņš varētu rakstīt sliktas lietas par mani vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Latvian
    Translated text
    Tikai vBET
    Nav jārūpējas par šiem cilvēkiem .. Viņu uzvedība ir ļoti slikti

    Un no jūsu biznesa un radošumu
    Es novēlu jums veiksmi



    Original text
    Pēdējo reizi maxvb; 14-11-09 pie 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Latvian
    Translated text
    Tikai vBET
    Nav jārūpējas par šiem cilvēkiem .. Viņu uzvedība ir ļoti slikti

    Un no jūsu biznesa un radošumu
    Es novēlu jums veiksmi



    Original text
    Paldies par labajiem vārdiem Anyway - kurš domāja, ka, veicot diskusijas dažādās valodās var būt tik vienkārši. Es saprotu, katrs savu teikums

  10. #10
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    38

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Paldies par labajiem vārdiem Anyway - kurš domāja, ka, veicot diskusijas dažādās valodās var būt tik vienkārši. Es saprotu, katrs savu teikums
    ļoti patiess!

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •