Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 2 gada 2

Thread: vBET isue ar Google API

  1. #1
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    1

    Default vBET isue ar Google API

    Hello there, Es esmu admin uz vienu vietu, kas darbojas bezmaksas versiju vBET2.3.8 nesen vietne tika bloķēta ar Google. Esmu sazinājās viņiem par šo jautājumu, un viņi stāstīja man, ka man nepieciešams, lai pievienotu userip parametru, lai sniegtu IP adrese, gala lietotājs, kura vārdā serveris ir padarīt API pieprasījumu, ja Es gribu, lai atbloķētu mani.

    Es vēlētos jūsu palīdzību šajā jautājumā, jo es tiešām ir nepieciešams, lai novērstu šo problēmu, ja jūs aprunāt veikt reāliem vismaz guide mani pareizajā virzienā, lai es varētu veikt izmaiņas, sevi, kā es esmu nedaudz ierobežots php programing spējas.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Man jau ir risinājums par to kādu laiku. Man nav veikti laišanu brīvā versiju, jo kā es zinu userip ir tikai ieteicama nav obligāta. Man nav laika, lai kas izlaišana tagad, tāpēc, lūdzu sekojiet šai instrukcijai:

    1. atvērt failu / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. atrast funkcija vbet_getTranslationURL ($ no, $ uz)
    3. aizstāt visu funkciju (ne tikai šī līnija) ar:
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;
      
        if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Pēc tam sazinieties ar Google. Es redzu, ka mums būs atbrīvot 2.3.x drīz (visi pārējie varianti jau ir tā jāiekļauj kā es atceros). Nav laika šodien - bet, iespējams, tiks atbrīvota rīt, ja jūs nevēlaties, lai veiktās izmaiņas sevi

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •