Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Nevar atinstalēt produktu

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Maijā 2014
    Atbildes
    3

    Default Nevar atinstalēt produktu

    Kad mēģinu un atinstalēt vB Enterprise Translator 3.3.6 dod man šādu kļūdu:

    Fatāla kļūda: require_once() [function.require]: Failed atvēršanas nepieciešams ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/vietējā/lib/php "), /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): 4 rindā būtu kods eval)

    Izskatās, ka to trūkstošo failu. Tas bija bezmaksas versiju un man nav sākotnējās instalēt failus tur.

    Var kāds palīdzēt?

    Paldies.

  2. #2
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Ja jums ir bezmaksas versija, tad tas ir versija 2.3.6.
    Atinstalēt produktu AdminCP -> Plugins & produkti -> pārvaldīt produktu? Vai jūs esat noņēmis vBET noteikumi htaccess? Vai jums ir caching spraudnis? Šādā gadījumā notīriet kešatmiņu.
    Lūdzu ievietot saiti uz lapu ar šo jautājumu.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Maijā 2014
    Atbildes
    3

    Default

    Tam jābūt samaksājis versiju. Tas noteikti ir 3.3.6. Katrā ziņā man ir nepieciešams to atinstalēt.

    Jā, tas ir, kā es atinstalēta to admincp.

    I ievietojis iepriekš kļūda bija, kad es mēģināju atinstalēt produktu. Nav nekādu konkrētu lappusi ar problēmu.

    Var jūs saite mani instalēt failus, tāpēc varat izmēģināt, un to aizstāt, kuru pēc tam varētu ļaut man atinstalēt?

    Paldies par jūsu palīdzību.

  4. #4
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Lūdzu, atsūtiet man PM piekļuves datus uz Admin CP un FTP. Būs pārbaudīt, kas tur notiek

  5. #5
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Jautājums bija trūkst faila Includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Jautājums atrisināts.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •