Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 10 gada 10

Thread: Bugs pēc jauninājums:

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default Bugs pēc jauninājums:

    Es esmu piedzīvo šādas sīkas kļūdas pēc jaunināšanas uz 3,3:

    1. Jūs saņemsiet 404 kļūdas pēc iesniegšanas jaunu pavedienu svešvalodā (pavediens vēl joprojām ir iesniegts, tomēr) (ti, Jums ir veikti, lai http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866)-varbūt ir trūkst slīpsvītra novirzīts URL?

    2. Tulkotā forumā URL ir ieskrūvē augšu. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 tiek parādīts, kad foruma saite ir noklikšķinājuši, nevis http://www.pentaxforums.com/forums/ da / site-ieteikumi-forum-help /

  2. #2
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Vēl viens bug (kas bija klāt 3,2, kā arī): jūs saņemsiet 404 pēc cenšoties izdarīt PayPal maksā abonements tulkoto lapu, forumu URL ir pievienots pie PayPal API url.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Es esmu piedzīvo šādas sīkas kļūdas pēc jaunināšanas uz 3,3:

    1. Jūs saņemsiet 404 kļūdas pēc iesniegšanas jaunu pavedienu svešvalodā (pavediens vēl joprojām ir iesniegts, tomēr) (ti, Jums ir veikti, lai Lapa nav atrasta - PentaxForums.com)-Varbūt ir trūkst slīpsvītra novirzīts URL?

    2. Tulkotā forumā URL ir ieskrūvē augšu. PentaxForums.com tiek parādīts, kad foruma saite ir noklikšķinājuši, nevis PentaxForums.com
    1. Vai jūs varat nosūtīt mums html kodu pārprofilēt lapu?

    2. Vai veicāt atjaunināšanai. Htaccess? Jums ir, lai novērstu index.php no pirmā vBET noteikuma. Kā es redzu saites ir bojātas tikai par galveno lapu, lai tā varētu būt iemesls.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Vēl viens bug (kas bija klāt 3,2, kā arī): jūs saņemsiet 404 pēc cenšoties izdarīt PayPal maksā abonements tulkoto lapu, forumu URL ir pievienots pie PayPal API url.
    Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par šo vienu - būs daudz vieglāk rīkoties jautājumos par mums Un, ja jūs varat, lūdzu, parādīt mums, kā izskatās tas bojātu saiti. Paldies

  5. #5
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    1. Ko tu ar to domā? Es varu dot jums testu login, ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu šo uzvedību no priekšpuses.

    2. Es uzskatu, ka tā. Šis ir mans htaccess failu:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  6. #6
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Bump. Es appreciate palīdzību, jo īpaši ar pirmo jautājumu, jo tas ir iespējams, kaut niecīgu.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu PM man šo testu konta datus un pateikt kur es varētu veikt testu raksti / pavedieni.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    1. Ko tu ar to domā? Es varu dot jums testu login, ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu šo uzvedību no priekšpuses.

    2. Es uzskatu, ka tā. Šis ir mans htaccess failu:
    1. Lūdzu PM man to

    2.Jūsu. Htaccess fails ir nepareizs. Tev pastāv noteikumi, kas būtu jāizmanto tikai ārpus foruma katalogs (lūdzu ievērojiet, ka jums atsevišķi. Htaccess failu, lai to attiecīgo direktoriju). Tāpat jums nav reklāmas jūsu foruma direktoriju noteikumiem.

    . Your noteikumi Htaccess failu iekšpusē foruma direktorija vajadzētu izskatīties šādi:
    Code:
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    Arī - jūs noteikt jūsu veidlapu direktorijā vBET galvenās iespējas.

    2. arī - es to pārvietotu uz problēmu, jo tas, šķiet, ir tikai konfigurācijas problēmas nav bug.
    Pēdējo reizi vBET; 22-01-10 pie 00:00.

  9. #9
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Htaccss mainīja noteikta gan problēma.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Liels Gadījumā, ja citi jautājumi, lūdzu, atvērt jaunu pavedieni

    Enjoy vBET!

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •