Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 6 gada 6

Thread: Visi sludinājumi izzust, vajadzīga palīdzība:)

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    15

    Cool Visi sludinājumi izzust, vajadzīga palīdzība:)

    Man instalēta jaunākā versija 2.4.1 pie mana pārbaudes vietā. Man bija nedaudz problēmas laist karogiem un beidzot viņi parādījās zemāk, vai apakšā zem navigācijas joslas reklāmu.

    Tulkošanas atlase un darbību bija fantastisks, tad pēkšņi reklāmu un karogi pazuda.

    Es invalīdiem produktu, nekas nav noticis, joprojām trūkst reklāmas. Tad es uninstaled produktu, vēl nekas nav noticis, nav reklāmu. Es noņemt visus failus, kas saistīti produktu. Tagad man ir manu reklāmu atpakaļ.

    Kādi ieteikumi būs ļoti appreciated.

    Paldies,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Ļoti dīvaini, bet, ja Jums vēl problēma ar reklāmas pēc vBET tika atspējots tas nozīmē, ka tā nebija vBET vaina (mod neko nedod, ja tas ir atspējota - lielākais Latvijas datorgrafikas forums rūpējas par to). Jo īpaši, ka tā strādāja sākumā un vienkārši apstājās pēc kāda laika (kā es sapratu).

    Vai jūs varat atveidot? Lūdzu, instalējiet vBET vēlreiz un pastāstīt tas notiek atkal?

    Tā varētu būt dažas pagaidu problēma ar AdSense.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    15

    Default

    Tas, ko es domāju, too. Nebija nekādas jēgas, tāpēc es jautāju. Es darīšu pārinstalēt rīt no rīta (mana laika). Es jums zināt, kas notiek.

    Paldies,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Liels

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    15

    Default

    Labas ziņas, instalēt gāja labi un nevainojama. Līdz šim apmēram pēc stundas pārbaudi, nezaudējot reklāmu

    Es ienīstu šo daļu .... BET,

    1. Es pamanīju, tas ir diezgan lēni, nevis strauji kā šajā vietnē. Es domāja, ka ir jauninājums iezīme

    2. I did atrast dažas neprecizitātes forumā kategorijās, es testē ar IE8 un Chrome. Abi ir dažādas anomālijas.

    3. Vai navigācijas joslas pogu pieejams tikai 3,3 vBET.?

    Lūdzu, jūtieties brīvi, lai apskatīt testa vietā MyCockpit.org - Home

    Ja jūs vēlaties rakt dziļāk, let me know pa e-pastu, arī būtu priecīgi beta testa vBET 3,3. savā pārbaudes lapā.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    1. Bezmaksas versija ir lēnāks. vBET 3.x netiek maksātas, un tas ir vairāk optimizēti.
    2. Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par šo un to raksturo vairāk
    3. Ja tu domā nolaižamā izvēlne ar karogiem - tad jā.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka 3.3.0 vBET nebūs gatavs VB4. Apmaksātais versija vBET būs gatava VB4 martā.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •