Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12
Rezultāti 11 līdz 19 gada 19

Thread: Cīnās, lai atkārtoti VBET

  1. #11
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Mēs tikko pabeigts instalēšanas vBulletin 4.2 (pārkārtošanās no V3). vBulletin, pati, šķiet, ir darba naudas sodu.

    Mēs uzstādījām VBET ir 4.4.6.

    Googletest rezultāti ir:

    Sākuma tulkošanas pārbaudes Google API v2
    Testa rezultāts:
    Tests kļūda: neizdevās izveidot savienojumu ar 2001:4860:800a::5f: tīkls nav sasniedzams
    Savienojuma laiks (ms): 150134.716064

    Tikai tukšu lapu rādīt, ja tulkojums tiek prasīta, un atbilde ir * ļoti * lēns.

    Network komandu domā, ka viss ir labi:-). Ja tur kaut ko es varu dot viņiem norāda iemeslu, kāpēc mana sistēma nav savienojumu ar Google API?
    Pēdējo reizi hmspain; 18-06-12 pie 16:55. Reason: precizēt, kāda ir darba naudas sodu

  2. #12
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Ja jums ir jāstrādā caur proxy un mana sistēma nepieciešama starpniekservera iestatījumu... kur VBET būtu es, kas tas?

  3. #13
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default

    curl_setopt ($savienojumu, CURLOPT_PROXY, ' http://proxy.mydomain.com:nnnn/');

    pievienot vbenterprisetranslator_functions.php un vbenterprosetranslator_class_translator.php tikai virs katras CURLOPT_URL līnijas šķiet darīt triks.

  4. #14
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default Pieņemšanas progresu, bet tas ir lēns...

    Nākamā pārlecu:-). tulkošanas karodziņi netiek parādītas uz amatiem. I ievietojis kaut kas spāņu... un tā kā viņi saka "nada". Biju gaidījis rāda oriģinālvalodā, tulkošana uz angļu valodu un sākotnējo tekstu zem karogiem. Glabāt iet vairāk un vairāk un vairāk uzstādījumus, bet man šķiet, nevaram izdomāt lietas.

    Karodziņus tagad displeja augšpusē, un ja jūs noklikšķiniet uz vienas, to pārveido lapu, lai šai valodai. progresu. Bet instalēšanu joprojām nav "tiesību"...

  5. #15
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Jūnijs 2012
    Atbildes
    14

    Default

    Hi,
    Varētu lūdzu pateikt, tikai lai būtu pārliecināts, ja starpniekservera problēma ir atrisināta.

    Par jūsu iepriekšējo pastu - lūdzu, pasakiet to, ko tieši šobrīd nedarbojas un ar to, ko es varu palīdzēt jums.
    Tāpat, lūdzu, atcerieties, atvērt jaunu tēmu jauns jautājums

  6. #16
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Man vajag papildu palīdzību. Pievienojot ČOKUROŠANĀS starpniekservera līniju, man bija iespēja iegūt VBET strādāt, bet karogi nerādīt atsevišķus piedāvājumi (tikai uz augšu, kur es norādīts). Ja es noklikšķiniet uz vienas no top karogi, tiek veikts tulkojums.

    Pēdējo reizi es dabūju šo darbu nav atgādināt jebkuru īpašu iestatījumu nokļūt karodziņus, lai parādītu atsevišķu grāmatojumus. Esmu stumped:-).

  7. #17
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    34

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja m_jankowski View Post
    Hi,
    Varētu lūdzu pateikt, tikai lai būtu pārliecināts, ja starpniekservera problēma ir atrisināta.

    Par jūsu iepriekšējo pastu - lūdzu, pasakiet to, ko tieši šobrīd nedarbojas un ar to, ko es varu palīdzēt jums.
    Tāpat, lūdzu, atcerieties, atvērt jaunu tēmu jauns jautājums
    Es * domāju * ir manu proxy jautājumu atrisināt. Vai jums ir citi klienti darbojas caur proxy? Ko viņi dara, lai apietu šo problēmu? Ciktāl es varu pateikt, VBET ir Nr opciju, lai iestatītu starpniekservera.

    Mans "šķīdums" var izraisīt citas problēmas, tāpēc man ir nepieciešams zināt:-).

    I iekļauj:

    curl_setopt ($savienojumu, CURLOPT_PROXY, ' http://foo.com:nnnn/'); (foo.com ir manu proxy un nnnn ir porta numurs)

    pie katra CURLOPT_URL līniju. Ļoti elegants.

    ---

    Šī punkta tulkojumam no augšas karogi darbi, bet ļoti lēns reakcijas.

    NE es redzu karodziņi par norīkošanām, paši.
    Pēdējo reizi hmspain; 21-06-12 pie 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Mums nekad nav bijis jebkuru jautājumu, kas konstatēti pirms pilnvaras. Varbūt neviens to izmanto ar pilnvaru vai jautājums ir īpaša servera konfigurāciju.

    Lieliski, atrisināt šo jautājumu. Jaunu jautājumu jau atvēris jaunu pavedienu, un tur jau nosūtīt jums atbildi. Lūdzu paturēt katram vienam pavedienam viena problēma - tas ļaus mums labāk pārvaldītu jautājumus.

    Mēs neesam informēti par iespējamām problēmām, jūsu veiktās izmaiņas. Kā es uzrakstīju, tas ir raksturīgi tikai servera konfigurāciju. Tikai pārbaudīt, kā vBET darbojas un kā darbojas tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem.

    Vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt ar šo problēmu?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Nav atbildes - uzskata par šo jautājumu ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstīt šo pavedienu

Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •