Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Kā izslēgt tulkojumi vbet un paturēt?

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default Kā izslēgt tulkojumi vbet un paturēt?

    Hi vai kāds man pastāstīt, kā izslēgt vbet, bet paturēt visus tulkojumus, nevis atgriežoties pie amata? Man ir īpaša servera 2.6 Ghz 12 mb cache *** Ram un joprojām slodze ir liela, un dažreiz pārāk daudz esam darīts, optimizējot tas ir bijis publicēts ap, bet tā ir veikusi nedaudz atšķirīgu, vienīgais veids, kā samazināt to tagad būtu bloķēt meklētājprogrammas, kas, protams, nozīmētu nāvi mūsu sabiedrībā.

    Tātad, ko es vēlētos darīt ir doties atpakaļ, lai tikai izmantojot vbseo, bet paturēt visus tulkojumus, kas man līdz šim. Varētu kāds lūdzu ieteikt?

  2. #2
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Sveiki
    vBET atbalsta, nevis tulkojot jaunas amata vietas. Mēģināt, lai paplašinātu vēja brāzmas kešatmiņas TTL, tas ietekmēs mazāk proces izmantošanu, bet Viesu saturs nebūs datumā.
    Man nebija atbildes laika tests no websitepulse.com un orignal lapu, tas ir: 1.018, un translated(as guest) 1.151, tāpēc varbūt mēs varētu possiblie apsvērt citu iemeslu dēļ, kāpēc Forums darbojas tā lēnāk.
    Pēdējo reizi r.dziadusz; 15-04-12 pie 12:49.

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Hi diemžēl es neesmu bijis atpakaļ šo agrāk, bet lielākā daļa reizes, kad mēģinu, lai jūsu vietnē tās uz leju.

    Manā vietā nedarbojas lēni, ko es saku ir slodze ir augsts, vienmēr kad vbet lietošanā, ja es dodos atpakaļ uz vbseo kā standarta slodze pilieni, esat pārvietojis uz servera, kas tagad ir **** Ram un 3,2 Ghz procesors (Quad Core).

    Tas, ko es biju lūdzot bija, ir vienalga, lai apturētu vBet tulkojot vairs, bet paturēt tulkojumi, ka ir jau kešatmiņu un datu bāzi, lai cilvēki varētu vēl apmeklēt www.mysite.com/fr/mythread_content.HTML un skatiet tulkojums franču valodā, kas man jau ir par to.

    Tulkojot kļūst pārāk dārga, Google un Microsoft tagad izmaksā tulkojumi, tur nav pārāk daudz no Apertium un servera slodzes. Tas ir tāpēc, jo tagad es gribētu, lai to izslēgtu no turpmāk tulkojot, bet joprojām ļauj lietotājiem redzēt jau tulkoto saturu, es saprotu, ka tur "nebūs jaunu tulkoto saturu un tulkojumi būs vecā, bet kā saturu ikvienam tulkot pastu nemainās (lietotāji nevar rediģēt savus amatus) nav problēmu.

    Regards,
    Simon

  4. #4
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Tas, ko es biju lūdzot bija, ir vienalga, lai apturētu vBet tulkojot vairs, bet paturēt tulkojumi, ka ir jau kešatmiņu un datu bāzi, lai cilvēki varētu vēl apmeklēt www.mysite.com/fr/mythread_content.HTML un skatiet tulkojums franču valodā, kas man jau ir par to.
    Nav tādas iespējas vBET. Bet, ja vēlaties, tikai apturēt tulkošanas jaunas amata vietas - nemainot jūs forums-efektivitāte - tikai noņemt visas atslēgas/logins utt no jūsu adminCP -> vBET -> Tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem

  5. #5
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atrašanās vieta
    Atlanta
    Atbildes
    39

    Default

    Mēģiniet slodzes līdzsvarošanas...Izmantot diviem serveriem. CDN var palīdzēt too.

    Plus minify un izmantot kešdarbes programmas iespējot pārlūka kešatmiņa veselu nedēļu.
    Opcode Kešatmiņa caur memcache ir labākais risinājums, jo vairākiem serveriem var mākonis kopā, bet APC ir vēl viena laba iespēja

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •