Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 1 gada 1

Thread: Jautājumu facebook

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    51

    Default Jautājumu facebook

    Sveiki visiem;
    Viens draugs man jautāja, lai izveidotu daži facebook kontu, tāpēc, ka viņš nav spējīgs to izdarīt (viņš nav boss ar PC…).
    Labi, nekādu problēmu, es domāju: dažas jaunas email kontus, dažādus vārdus un uzvārdus un viss ir ok.
    Pēc pirmo kontu facebook jautāt apstiprināšanai ar sms, varbūt ir mana IP adrese?
    Mainīt e-pasta adresi, mainīt IP dzēst sīkfailus, bet tas ir tas pats, tas vienmēr jautāt man, tālruņa numuru un apstiprinājuma SMS.
    Ja es mainu pārlūkprogramma var izveidot jaunu sarakstu, bet otrā problēma atkal parādīties.
    Atiestatīt pc, bet nekas: Es domāju, ka, ja es mainu pc varbūt man ir tāda pati problēma.
    Šajā brīdī tas ir man personisku jautājumu: kā var facebook saprast, ka tas vienmēr mani, ka izveidot jaunu kontu un nav citas personas, kas veido savu pirmo kontu?
    Vai jūs zināt kādu parametru facebook izmanto jautāt vai nav šo tālruņa numuru?
    Citas šaubas: ja jums ir interneta punkts kā sazināties? ikvienam ir jāievieto savu mobilā telefona numuru?
    Paldies par jūsu palīdzību.
    Pēdējo reizi vBET; 19-10-11 pie 10:05. Reason: noņemt reklāma

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •