Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast
Rezultāti 1 līdz 10 gada 13

Thread: Problēmas ar VBET

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    29

    Default Problēmas ar VBET

    Darbojas tulkotājs jau kādu laiku, es tikai nesen atjaunota manu licenci. Darbojas vb3.8.3.

    Šajā pēcpusdienā, manā vietā sāka mirt ik pēc dažām minūtēm. Jautājums bija manu php procesiem, php-fpm, bija mirst un vairs neatgriezīšos. Pēc pārbaudes php fpm žurnāla failu es atklāju, ka tas bija izbeidz katram procesam ar kļūdu. Es invalīdiem VBET un sistēma sāka darboties ļoti labi un palika šādā veidā. Tālāk es sapratu, ir jānotīra visas kešatmiņas, ko arī izdarīju, aktivizēt vbet un tādu pašu rezultātu. Sistēma tikko sāka mirst. Šajā brīdī es sapratu, es varētu arī uzlabot, tāpēc es lejupielādēt jaunāko versiju šovakar un veikt jaunināšanu.

    Pārbaudīt konfigurāciju un nācās rechoose ir tulkot valodās. No 6 valodas, es parasti tulkot, tikai viens karogs parādījās pat tad, ja visas 6 tika atlasīti config. Manu php fpm procesus arī sāka mirst vēlreiz.

    Nekas mainījies mana gala izraisījāt šodien, vienkārši nolemj vairs nedarbojas.

    Kādas domas vai ieteikumi? Kā tas ir tagad, es nevar iespējot bez nogalināšanas manā vietā.

  2. #2
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Sveiki
    Quote Sākotnēji Ievietoja Smaug View Post
    Pēc pārbaudes php fpm žurnāla failu es atklāju, ka tas bija izbeidz katram procesam ar kļūdu.
    Kāda kļūda tieši apeared?

    No 6 valodas, es parasti tulkot, tikai viens karogs parādījās pat tad, ja visas 6 tika atlasīti config
    Tas ir vēl viens jautājums, lūdzu, atveriet jaunu threa, ātri, es varu jums mājienu:
    Pārbaudīt, vai karodziņus, kas ir noteikts arī iestatīt Ja ne, tā netiks parādīts jūsu fourm

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    29

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja r.dziadusz View Post
    Sveiki

    Kāda kļūda tieši apeared?


    Tas ir vēl viens jautājums, lūdzu, atveriet jaunu threa, ātri, es varu jums mājienu:
    Pārbaudīt, vai karodziņus, kas ir noteikts arī iestatīt Ja ne, tā netiks parādīts jūsu fourm
    Kļūda:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Es tev teicu, ka es noteikti karogi config. Tās nebūtu redzamas. Es jau labu laiciņu izmantoju šo programmatūru uz gadu, es nezinu, ko lai konfigurētu. Kāpēc šajā versijā izveidot vairāk nekā 100 sekundāro lietotāju grupas?
    Pēdējo reizi vBET; 20-10-11 pie 13:01. Reason: BBCode pievienotās

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, ņemiet vērā, kas iezīmē konfigurācijas izmaiņas vBET, jo jaunajās valodās tika pievienots. Tas tika darīts pirms kāda laika, bet es nezinu, no kura versija tiek atjaunināta. Arī lūdzu, atsvaidziniet skatu pārlūkprogrammā - varbūt tas ir tikai pārlūkprogrammas kešatmiņas jautājums. Lūdzu, mēģiniet izmantot F5 IE, vai izmantot citu pārlūkprogrammu, un pārbaudīt, kā tas izskatās. Ja karogiem, joprojām nav redzams - Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu jauns jautājums. Aprakstīt un vēl mūs PM piekļuves informāciju - mēs pārbaudiet konfigurāciju.

    Šajā versijā nav jāveido vairāk nekā 100 grupas. Tas rada 53 grupas - viena katrai valodai. Tā lūdza mūsu lietotājiem. VBET automātiski pārvalda šajās grupās. Paldies, ka jūs varat redzēt statistiku par noklusējuma valodu lietojumu, nosūtīt ziņas tikai noteiktai grupai, uzstādīts paziņojumus tikai konkrētu grupu... Ja jums nepieciešams vairāk info par tām grupām, lūdzu, atveriet jaunu tēmu. 1 vītne = 1 jautājums.

    Dodas atpakaļ uz šo jautājumu. Aprakstītā problēma ir jauns mums tik mēs Google to un saskaņā ar atrasto informāciju, tas ir saistīts ar 504 vārtejas taimauti un tas ir konfigurācijas problēma. Lūdzu spēlē ar taimauta konfigurāciju.

    Taimauti notiek, ieslēdzot vBET jo vBET gaida tulkošanas rezultātiem no tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem. Tātad, tas ir, mēs nevar ietekmēt - daļu mēs tikai gaidīt 3rd puses rezultātus. Google Translation API v1 ir slēgts drīz - viņi jau noteikt ierobežojumus, tāpēc iespējams arī, ka tas būs lēnāka.

    Arī, lūdzu, pārbaudiet savu konfigurāciju un pārliecinieties, vai tas nav pārāk augsta.

    Lūdzu izmantot skaidrojumus (īpaši servera konfigurācijas izmaiņas par taimautu), un pateikt, vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šeit.

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    29

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Lūdzu, ņemiet vērā, kas iezīmē konfigurācijas izmaiņas vBET, jo jaunajās valodās tika pievienots. Tas tika darīts pirms kāda laika, bet es nezinu, no kura versija tiek atjaunināta. Arī lūdzu, atsvaidziniet skatu pārlūkprogrammā - varbūt tas ir tikai pārlūkprogrammas kešatmiņas jautājums. Lūdzu, mēģiniet izmantot F5 IE, vai izmantot citu pārlūkprogrammu, un pārbaudīt, kā tas izskatās. Ja karogiem, joprojām nav redzams - Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu jauns jautājums. Aprakstīt un vēl mūs PM piekļuves informāciju - mēs pārbaudiet konfigurāciju.

    Šajā versijā nav jāveido vairāk nekā 100 grupas. Tas rada 53 grupas - viena katrai valodai. Tā lūdza mūsu lietotājiem. VBET automātiski pārvalda šajās grupās. Paldies, ka jūs varat redzēt statistiku par noklusējuma valodu lietojumu, nosūtīt ziņas tikai noteiktai grupai, uzstādīts paziņojumus tikai konkrētu grupu... Ja jums nepieciešams vairāk info par tām grupām, lūdzu, atveriet jaunu tēmu. 1 vītne = 1 jautājums.

    Dodas atpakaļ uz šo jautājumu. Aprakstītā problēma ir jauns mums tik mēs Google to un saskaņā ar atrasto informāciju, tas ir saistīts ar 504 vārtejas taimauti un tas ir konfigurācijas problēma. Lūdzu spēlē ar taimauta konfigurāciju.

    Taimauti notiek, ieslēdzot vBET jo vBET gaida tulkošanas rezultātiem no tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem. Tātad, tas ir, mēs nevar ietekmēt - daļu mēs tikai gaidīt 3rd puses rezultātus. Google Translation API v1 ir slēgts drīz - viņi jau noteikt ierobežojumus, tāpēc iespējams arī, ka tas būs lēnāka.

    Arī, lūdzu, pārbaudiet savu konfigurāciju un pārliecinieties, vai tas nav pārāk augsta.

    Lūdzu izmantot skaidrojumus (īpaši servera konfigurācijas izmaiņas par taimautu), un pateikt, vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šeit.
    Paldies par atbildi. Attiecībā uz grupām, tas radīja divi no katras valodas, man tiešām ir 100 + jaunas grupas. Es izskatīs taimauti.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu atvērt jaunu tēmu grupas jautājums - aprakstīt un vēl PM man piekļūt informācijai jūsu Admin CP un FTP. Es to pārbaudīt un izlabot to. Tā nedrīkst būt, piemēram, ka - tā būtu 1 grupas uz vienas valodas. Tātad kaut kas nav kārtībā.

  7. #7
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    29

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Lūdzu atvērt jaunu tēmu grupas jautājums - aprakstīt un vēl PM man piekļūt informācijai jūsu Admin CP un FTP. Es to pārbaudīt un izlabot to. Tā nedrīkst būt, piemēram, ka - tā būtu 1 grupas uz vienas valodas. Tātad kaut kas nav kārtībā.
    Es beidzot ir gotten ap to atkārtotu uzstādīšanu, es bez lejupielādēt versiju šodien.

    Es esmu hitting Microsoft robeža gandrīz nekavējoties. Daļēja page tulkojumus, visbiežāk nemaz. Microsofttest.php būs labi vienu minūti un pēc tam rādītu "testa rezultāts: " TranslateApiException: AppId ir beigusies kvota: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "jau nākamajā minūtē. Es tikai piedāvāju 7 valodas tulkošanai.

    Tā kā šis ir liels kuģa, maksājot par Google v2 nav praktiski. Es pieņemsim, ka ja kāds atrod citu bez veids, liels vietas ir no luck.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Liels taht jūsu jautājumu vairs nav.

    Par maksas pakalpojumiem. Mēs zinām - mēs vēlētos, lai būtu bezmaksas pārāk. Šajā brīdī mēs testēšana jauna bezmaksas tulkošanas API - Apertium. Tas nav tik ātri, tāpat kā citi un atbalsta mazāk valodu pāriem, bet tas ir bez maksas. Mēs vēl joprojām meklējam citus pakalpojumus. Ne tikai bezmaksas. Tātad jums būs lielākas iespējas.
    Lūdzu, apsveriet, neņemot vērā dažas lapas (varbūt loceklis lapas, RSS...) - tas var būt noderīga.

  9. #9
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    29

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Liels taht jūsu jautājumu vairs nav.

    Par maksas pakalpojumiem. Mēs zinām - mēs vēlētos, lai būtu bezmaksas pārāk. Šajā brīdī mēs testēšana jauna bezmaksas tulkošanas API - Apertium. Tas nav tik ātri, tāpat kā citi un atbalsta mazāk valodu pāriem, bet tas ir bez maksas. Mēs vēl joprojām meklējam citus pakalpojumus. Ne tikai bezmaksas. Tātad jums būs lielākas iespējas.
    Lūdzu, apsveriet, neņemot vērā dažas lapas (varbūt loceklis lapas, RSS...) - tas var būt noderīga.
    Es unistalled tā, un es sāku saņemt pāris db kļūdas, skatot, kas ir tiešsaistē. Vaicājuma joprojām bija vbet sintaksi. Man nācās pārinstalēt DB kļūdas novērst. Kā es varu būt pārliecināts nokļūt visu modifikāciju noņemts?

    Ja bezmaksas pakalpojumus, kļūt par dzīvotspējīgu, I'll nodot to atpakaļ. Tagad es vēlētos tīru atinstalēt gan.

    Paldies

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Pēc atinstalēt jebkuru vBET āķi, kas strādā, nevar būt, jo tiem ir noņemta no datu bāzes ar vBulletin, pats par sevi. Tas neko pa kreisi, tad tas ir vBulletin vaina, kas ir atbildīga par atinstalēt.

    Kad jūs atinstalēšana vBET, lūdzu, neaizmirstiet arī atspējot vBET novirzīšanas htaccess noteikumiem. Arī gadījumā, ja jūs izmantojat vbseo lūdzu noņemt integrācijas kods (tikai augšupielādēt 2 oriģinālus). Var arī noņemt no servera vBET failus, ja vēlaties, bet tas nav nepieciešams.

Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •