Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 3 gada 4 FirstPirmkārt 1234 JaunākieLast
Rezultāti 21 līdz 30 gada 40

Thread: Galvenās tulkošanas jautājumiem

  1. #21
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Paldies par atbildi, Michael, bet ja jūs lasīt tālāk caur šo pavedienu jūs redzēsit, ka bija vēl problēmas ar vBET 3.4.1 un tad jaunināt uz Beta pat ar beta + Google V2 Api, Google V1 Api un Microsoft ID viņi joprojām neuzrādīja tulkojums, es manuāli tulkots daži tagad, bet es sagaidīt šos tulkojumus, zaudētām atkārtoti parādās, kad maksājot par rezultātiemman ir samazinājušas savu atbalstu visām valodām līdz apmēram puse, tikai 7 valodās ir pieprasīts līdz šim saskaņā ar Google API V2 stats un tikai 40 minūtes bija izmantojis 100.000 rakstzīmes!

  2. #22
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Par papildu informāciju, man ir noteikts Google API V2, ko sniedz noteikšanas, i ir mēģinājuši, noteikšanas un Google API V1 bet Microsoft nav tulkots pavedienu virsrakstus atpakaļ.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Man ir vēl citi jautājumi, vbenterprisetranslatot.php izmanto ALL manu CPU laiku, lūdzu, pārbaudiet zemāk:
    Pid ************ Īpašnieks Priority CPU% Memory% Command
    12.493 (Trace) (Kill) thecodec 0-104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0.5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0.5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20.732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - lietotājs = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-ārējā-locking -


    Man ir 4 CPU, un tas ir nogalināšana manā vietā tagad, ka tā aprunāt iegūt tulkojumus!, Man ir invalīdi pusi no tulkojumiem un joprojām ir jautājums!

    Var kāds palīdzēt?

    Lūdzu, izmantojiet vienu diegu uz vienu jautājumu. Jaunu problēmu, izmantojiet citu pavedienu. Drīzumā - tā nav vbenterprisetranslator_seo.php kurš uzņemas visu savu resursu - tas ir visu jūsu forumu, jo katrs foruma pieprasījuma iet trought vbenterprisetranslator_seo.php kas tikai nosaka dažus mainīgos vbseo.php un ietver tiešām pieprasītais resurss. Jūs, kas visu jūsu forumu, satiksmes, lai šo failu ar jūsu .htaccess failu. Tāpēc nav problēmas ar šo failu, vispār - šī ir jūsu visu forumu patēriņu. Ja vēl apraksts, kas šajā jomā ir nepieciešama, - lūdzu atveriet jaunu tēmu par to, vai atrast jau esošu. Viens jautājums, par vienu diegu

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Man ir modernizētas, beta, lai mēģinātu atrisināt manas problēmas, bet šķiet, ka es nesaņemu tulkojumus no Microsoft?

    Lūk Micorsoft testa rezultāts:


    Esmu dubultā chaecked man ir MS ID pareizi!
    Mēs pārbaudīsim to ar vislielākā prioritāte, un ļaujiet jūs zināt par rezultātiem - varbūt Microsoft mainīja API, ja darbība nav atzīta. Tagad tā ir pusnakts mūsu valstī, lai mēs sāksim no rīta, bet Radek saņem info no manis, lai pārbaudītu to ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja harleyforum.se View Post
    Vai tieši tas pats .. sākās pāris dienas atpakaļ. (Bezmaksas versija 2.4.4)
    Lūdzu skatīt paskaidrojumu šeit: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Tas nav vBET - tas ir Google v1 jaunu ierobežojumu - Google v1 gatavojas slēgt. Ja jums ir nepieciešams, lai apspriestu to vairāk Lūdzu atvērt savu pavedienu bezmaksas versija sadaļā.

  6. #26
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Mēs pārbaudīsim to ar vislielākā prioritāte, un ļaujiet jūs zināt par rezultātiem - varbūt Microsoft mainīja API, ja darbība nav atzīta. Tagad tā ir pusnakts mūsu valstī, lai mēs sāksim no rīta, bet Radek saņem info no manis, lai pārbaudītu to ASAP.
    Ok, būs jāgaida, lai dzirdēt no jums, man ir palaist šo failu daudzas reizes, es pm jūs failu saites gan google un manā vietā MS un jūs varat noklikšķināt tos, kad vien vēlaties

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Paldies par atbildi, Michael, bet ja jūs lasīt tālāk caur šo pavedienu jūs redzēsit, ka bija vēl problēmas ar vBET 3.4.1 un tad jaunināt uz Beta pat ar beta + Google V2 Api, Google V1 Api un Microsoft ID viņi joprojām neuzrādīja tulkojums, es manuāli tulkots daži tagad, bet es sagaidīt šos tulkojumus, zaudētām atkārtoti parādās, kad maksājot par rezultātiemman ir samazinājušas savu atbalstu visām valodām līdz apmēram puse, tikai 7 valodās ir pieprasīts līdz šim saskaņā ar Google API V2 stats un tikai 40 minūtes bija izmantojis 100.000 rakstzīmes!

    Ja jūs neizmantojat Google v1 vairs tas tiek ieteikts atslēgt cache cleaner. In booth Microsoft API un Google v2 API ir atļauts cache rezultātus, ja vien jums nepieciešams.
    Arī lūdzu apsvērt bloķēt tik daudz lapu, kā jūs domājat, nav saistītas ar tulkošanas - vBET ļauj noteikt, kuras lapas ir jāignorē tulkošanai.
    Un, protams, lietošana, kas joprojām bezmaksas Microsoft API. Es zinu, ka jautājums tagad - tas ir vispārīgs padoms - mēs strādāsim, lai labotu to.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Par papildu informāciju, man ir noteikts Google API V2, ko sniedz noteikšanas, i ir mēģinājuši, noteikšanas un Google API V1 bet Microsoft nav tulkots pavedienu virsrakstus atpakaļ.
    Ņemiet vērā, ka atklāšana nav pārvērš! Tas tikai nosaka valodas un wrap ziņu par BBCode, ja ziņojums ir citā valodā. Tulkošanas pats notiek, ja tas ir nepieciešams. Tātad noteikšanas iespējas nemainīs jūsu lapas uzvedība laikā paaudze - atklāšanai tiek izmantota tikai tad, kad jaunu ziņu nāk.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Ok, būs jāgaida, lai dzirdēt no jums, man ir palaist šo failu daudzas reizes, es pm jūs failu saites gan google un manā vietā MS un jūs varat noklikšķināt tos, kad vien vēlaties
    Var būt noderīgi - paldies Par mums tas tiešām ir arī liels neērtības, ka Google liek robežās, bet tas nav atkarīgs no mums.
    Joprojām ir jūsu problēma ar Microsoft var būt kļūdu, vai saistīts ar dažiem API izmaiņām (ziņas saka, ka operācija ir nepareizi). Tāpēc mums ir to pārbaudīt.

  10. #30
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Hei jūs būtu gultā tagad , I ir bloķēta visas lapas iepriekš, ka man nebija jātulko. Labais tagad es esmu noteikts, lai izmantotu tikai API, V2, bet tikai katru dienu, lai 100,000 rakstzīmes dēļ izmaksas.

    Man ir noteikušas Cache tīrāku "Dissabled", es esmu jautājums, ja tas ir atspējota, jo jums var būt neatbildētos typo "Dissīpašām vajadzībām "rāda manā AdminCP bet varbūt spraudnis meklē" invalīdiem "?

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •