Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: photopost un ārējā par vbet vb

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default photopost un ārējā par vbet vb

    ārējo vb lieta vbet darbojas ok ..

    tomēr ir ar photopost problēmu. ja u izmanto photopost vienā db ar vb un vbet un dažādas db, plugins, kas parāda fotoattēlus, vba_cmps dod kļūdas tulkoto lapas tikai

    tas ir no lietas materiāliem pp piem.

    / / $ Link = mysql_connect ("localhost", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") vai die ("Nevar izveidot savienojumu ar datu bāzi. ');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") vai die ("Nevar izvēlēties photopost datu bāze");

    kļūda ir, piemēram, vbet_pp_photos doesn't pastāv. lai gan tas doesn't rādīt to ar normālu lang

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, sniedziet precīzu URL lapa ar kļūdas - mums ir nepieciešams, lai pārbaudītu HTML produkciju. Vai tas notiek tikai tad, ja vBET izmanto ārējos DB, vai tas nav svarīgi? Tāpat, lūdzu, sniegt precīzu kļūdas ziņojumu.

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default

    kad u izmaiņas vbet cache ārējiem db, skripti, kas atnest datus no photopost datu bāzes (kas ir noklusējuma Vb db) pieņem, ka pp ir vbet db. TIKAI vb ārējā db, varbūt vbet nav nekāda sakara ar to, un es varētu būt vajadzīga, lai rediģētu līniju iepriekš skriptus, lai atspoguļotu vienmēr vb db.

    Brīdinājums: mysql_fetch_row (): piegādā arguments nav derīgs MySQL rezultātā resurss in / home / ... / public_html / albums / inc_features_cmps.php par 67 līniju
    Tabula "xxx_vbet.pp_photos" nepastāv


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Ja tā notiek tikai tad, kad vBET ārējās DB ir ieslēgts, tad visticamāk, mums ir daži konflikti šeit. Lūdzu PM man savu Admin CP un FTP piekļuves informāciju, un precīza adrese, kur es varu redzēt šo jautājumu. Es pārbaudīt un atrisināt to uz vietas (mums nav photopost mūsu testēšanas vidē). Lūdzu, ņemiet vērā, ka man būs pārbaudīt to rīt, jo šobrīd tas ir par vēlu mūsu valstī - ceru, ka tas ir OK, lai jums.
    Pēdējo reizi vBET; 16-09-11 pie 22:33.

  5. #5
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Nav atbildes, uzskata, ka atrisināt, ja jums ir kādi jautājumi par šo tēmu, lūdzu, jautājiet, es vēlreiz atveriet to, lai jebkuri citi jautājumi, lūdzu, atvērt jaunu pavedienu

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •