Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 3 gada 3

Thread: Pārāk daudzās valodās = slikti?

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default Pārāk daudzās valodās = slikti?

    Pārejas no Google, lai Microsoft API, man bija atslēgt 13 valodās par manu forumu par laimi, šo valodu nebija ļoti populāri starp mūsu apmeklētājiem. Viņi bija aptuveni 50k pageviews, salīdzinājumā ar gandrīz 500k lapas apskatīšanas pārējiem valodās.

    Pēc atspējošanas šo valodu es uzreiz novērotas divas lietas, Google Webmaster Tools:
    • 1. Lappušu skaits indeksējusi dienā gandrīz dubultojies
    • 2. Vidējais rāpošana laiku uz pusi.


    Es esmu viens no diviem iespējamiem izskaidrojumi: vai nu Google API ir lēnāks, vai kam ir pārāk daudz valodu vienkārši backfires un tas noņem no indeksēšanu, jūsu galveno vietnes saturu. Domas?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es domāju, ka galvenais iemesls ir numurs pieprasījuma tulkošanas API. Ja jūsu sistēma padara šo, tad tulkošanas API daudz var atbildi jūs lēnāk. Tas ir, kāpēc mūsu sniegumu mājieni iesakām dissable dažām valodām sākumā. kad cache būs aizbērt, tad jūs varat pievienot vairāk tulkojumi no laika uz laiku. Jo lielākā daļa ir kešatmiņā jau būs OK. Arī tad, ja daži trnaslation API ir ierobežojumi jums nav bremžu tiem

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Sākumā (gandrīz 2 gadus atpakaļ!) Es tiešām bija tikai apakškopu no valodām aktīvas, bet, laikam ejot uz I beidzās dodot tiem visiem. Uzminiet, kas bija vairāk ļauna, ka labi!

    Diemžēl mūsu vietā izpaužas tik daudz satiksmes, ka es varu reāli tikai cache līdz 4 dienas Tulkojumu (=> 10GB). Varbūt ar atsevišķu "cache server" ar vairākiem simtiem gigs cache dati varētu būt labāks pastāvīgs risinājums, jo pēc google izslēdzas savu API es domāju, ka mēs būsim paļaujoties daudz smagāki par cache (skatīt manu citas pēdējā vītne).

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •