Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12
Rezultāti 11 līdz 16 gada 16

Thread: 404 3.4.1 ver

  1. #11
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Identifikācijas ziņojums sūtīt

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es tikai lasīt visa lieta, un sniegs jums atbalstu, pāris minūšu laikā.

  3. #13
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default

    tās atrisināt

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Sorry, bet es neesmu spējīgs noteikt, kas ir jautājums. Šeit ir vairākas lietas, sākās, un šis pavediens ir nepatikšanas jau ... Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu katru joprojām pastāv jautājums, un kopēt ziņas no šeit (tikai kopēt, ielīmēt). Atvainojamies par trouble - Radek nezināja mūsu pārvaldības politikas - viens jautājums, uz vienu pavedienu, lai tā ir mūsu vaina, bet vēl mums ir nepieciešams tīrīt to uz augšu citādi tas get sliktākais. Tagad man ir iespaids, piemēram, katram amatam ir par kaut ko citu (404, vbadvanced, grieķu burti URL, vbseo bug), un es nevaru noteikt statusu visos jautājumos. Tiešām - Es nezinu, kāda palīdzība jums ir nepieciešams tagad ...

    Šī sadaļā pavediens ir 404 kļūda, un kā es to saprotu, ir atrisināta. Ja jums joprojām ir 404 jautājumu, lūdzu rakstīt šeit, ja tā ir atrisināta - lūdzu, apstipriniet to. Attiecībā uz citiem jautājumiem - lūdzu, atveriet citas tēmas (1 pavedienu uz jautājumu). Man ir jauna aparatūra tagad (man bija klēpjdators crash tik Radek bija viens no foruma pēdējās dienās), lai es varētu palīdzēt jums ātri šajā laikā. Taču, lūdzu, darīt to, ko es lūdza - atvērt jaunu tēmu, par katru jautājumu, lai mēs varētu to vadīt, un iet atpakaļ, ja nepieciešams (kā tagad), lai visu jautājumu vēsturi.

  5. #15
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default

    es teicu tās atrisināt. citu atbalstu es sniedzu viņam pieeju testa forums, un atrisināt to. r.dziadusz būtu marķētas atrisināja.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Great - paldies, lai apstiprinātu Es esmu atzīmējot to tagad. Gadījumā, ja citi / nākotnes jautājumiem - lūdzu, atveriet jaunu tēmu par katru no

Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •