Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 4 gada 4

Thread: problēma ar navigācijas joslas-Top izvietojumu un vBstyle

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2011
    Atbildes
    20

    Default problēma ar navigācijas joslas-Top izvietojumu un vBstyle

    Es nevaru augšupielādēt foto no maniem uzdevums, jo attēla robežas uz jūsu servera ir SUPER SMALL. tik tas tur nav.

    Bet, kad es izvēlētos navigācijas joslas-TOP manā vBstyle, bārs ar savu lietotājvārdu, profilu utt .. trūkst. Tas nenotiek uz noklusējuma VB stilu. Neesat pārliecināts, kā izsekot to, kas jautājums, bet es gribēju likt šo iepriekš navigācijas joslas tāpēc tas ir vairāk redzams.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Šķiet, tāpat kā jums ir dažas bug jūsu stilu. Ja noklusējuma ir darba naudas sodu, tas nozīmē, ka vBET ir darba naudas sodu.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, kad jūs izvēlējāties NAVBAR-TOP, tad vBET piebilst, karogi, izmantojot spraudnis nosaukts Pievienot karogi un šīs daļas kodu:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Tiek pieņemts, ka saturs $ VBulletin-> templatecache ['navigācijas joslas "] sākas ar '$ Final_rendered = '.

    Vai jums nepieciešama palīdzība šeit?

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2011
    Atbildes
    20

    Default

    Ļaujiet man redzēt, kas vBstyles saka par šo.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Nav problēmu - ja jums nepieciešama palīdzība tikai rakstīt

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •