Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 6 gada 6

Thread: Netranslējamā nosaukuma forumhome

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default Netranslējamā nosaukuma forumhome

    Hi all, Es esmu ievērojis, ka forumhome diegu titulu netiek tulkoti (ja paskatās tagad Microsoft Office palīdzībā - Microsoft Office Diskusija - Excel VBA Programmēšana - Access Programmēšana ritiniet uz leju, lai Parādīšanos forumā jūs redzat vienu, kas sākas "Hola...." forumdisplay tas parāda, kā "Hello....", kas ir labi) ir tā kļūda, vai ir i mssed kaut kad jaunināšana vai vbseo vai .htaccess?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Kā es redzu savu nosaukumus tulko. Par šo vienu tā arī mainās URL starp tulkojumus. Es redzu, ka jūsu foruma galvenajā lapā, un subforum tā parāda nedaudz citu nosaukumu - Es domāju, tas ir tāpēc, ka virsraksts forumā mājās pārgriež. Vai šis nosaukums ir iesaiņota langtitle BBCode? (Jūs varat pārbaudīt to, dodoties uz Advanced Edition.

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Kā es redzu savu nosaukumus tulko. Par šo vienu tā arī mainās URL starp tulkojumus. Es redzu, ka jūsu foruma galvenajā lapā, un subforum tā parāda nedaudz citu nosaukumu - Es domāju, tas ir tāpēc, ka virsraksts forumā mājās pārgriež. Vai šis nosaukums ir iesaiņota langtitle BBCode? (Jūs varat pārbaudīt to, dodoties uz Advanced Edition.
    Jā, ja es apskatiet raksta uzlabotās rediģēšanas režīmā tam ir šāda [langtitle = es] HOLA Todos [/ langtitle], kā jūs varat redzēt, tas nav garš nosaukums tik es nezinu, kāpēc tā ir saīsināts, un pēc tam parādīt netranslējamā ?

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Es centīšos atveidot uz mana testa forums

  5. #5
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    256

    Default

    Ok ceram uz dzirdi no jums

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Simon Lloyd View Post
    Jā, ja es apskatiet raksta uzlabotās rediģēšanas režīmā tas ir tas Sveiki visiem, kā redzat, tas nav garš nosaukums tik es nezinu, kāpēc tā ir saīsināts, un pēc tam parādīt netranslējamā?
    Ok - tā kā es to redzu tagad, tur nav nekādu jautājumu. Tas ir garš nosaukums, ieskaitot BBCode. Tātad jums ir tas atdalītas ar vBulletin (kā jūs varat redzēt, jums ir punkti tur, tāpēc tas tika saīsināts). vBET ir īpašu kodu, kas atrod literāros cut langtitle - ja konstatēts, tad beigās langtitle BBCode ir pievienots, un nosaukums ir tulkots. Tieši tāpēc, ja jums ir forumā lapā Jūs redzat to, kā tas būtu - piezīmējot bija jāsagriež, lai viss nosaukums bija tulkoti. Un, ja jūs par forumu galveno lapu redzēt to kā pēdējo ierakstu, tad tas ir samazināts vBulletin, vBET rīkojas ar to un pārveido cut nosaukums - tas ir iemesls, kāpēc jums ir citi tulkošanas rezultāti (kaut kas cits bija tulkots). Viss ir labi.

    Un, kā es atceros, tas ir tulkots uz jūsu forumā. Es tur biju un redzēju šo - jautājums bija, ka citi tulkojums rezultāti bija par Foruma sākums un sub-forums lapa.

    Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no jūsu virsraksts ir samazinātas par vBulletin, tad, lūdzu, dodieties uz Admin CP un konfigurēt vBulletin parametrs, kas atbild par šo (Pēdējo Tēmas nosaukums Maksimālais Attēlots Blondīne).

    Pastāstiet to darīja palīdzēt un darīt jums nepieciešama turpmākā palīdzība šeit
    Pēdējo reizi vBET; 29-06-11 pie 18:06.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •