Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 3 gada 3 FirstPirmkārt 123
Rezultāti 21 līdz 24 gada 24

Thread: VB 4.1.4 un vbet 4.2.3 - haoss

  1. #21
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Atbildes
    138

    Default

    Tātad, jūs nekad neredzēja jebkura stila jautājumiem, izņemot vienu nelielu kļūdu (....teksts ir tulkots ajax redaktors (kā es aprakstīju iepriekš tas jau ir atrisināts 4.4.0, bet izkārtojums ir OK - nav css jautājums.)? Es uzskatu, ka ir grūti ticēt. Es redzēju viņus Chrome, Opera, Safari, IE un FF. Es paskatījos šis stundas pirms sākat pavedienu.

    Jums nav teikt, vai jums izdevās atkārtot simptomus es aprakstīju. Vai jūs izpildiet manu pasākumus 19 amatā?
    Pēdējo reizi norku; 16-06-11 pie 23:56.

  2. #22
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Atbildes
    138

    Thumbs up

    Got iet tagad, bet visi izskatās, ka ir darba vēlreiz. Es uzraudzīt situāciju ar cache pa dienu rīt (šodien).

    Pateicamies par laiku, jūs nodot šo Šovakar M. lielisku atbalstu, kā parasti un ļoti appreciated!
    Pēdējo reizi norku; 17-06-11 pie 00:02.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja norku View Post
    Tātad, jūs nekad neredzēja jebkura stila jautājumiem, izņemot vienu nelielu kļūdu (....teksts ir tulkots ajax redaktors (kā es aprakstīju iepriekš tas jau ir atrisināts 4.4.0, bet izkārtojums ir OK - nav css jautājums.)? Es uzskatu, ka ir grūti ticēt. Es redzēju viņus Chrome, Opera, Safari, IE un FF. Es paskatījos šis stundas pirms sākat pavedienu.

    Jums nav teikt, vai jums izdevās atkārtot simptomus es aprakstīju. Vai jūs izpildiet manu pasākumus 19 amatā?
    .
    Tas nav grūti noticēt, vispār - tas bija pietiekami, ka es devos uz pavediens, kas jau bija kešatmiņā (un es uzskatu, ka jautājums ar bija ar šķelto cache). Tātad šādā veidā es redzēju visu, jo tā domāt, lai būtu.

    Godīgi? - To, ko es gribēju mērķis padarīt sevi 10 reizes vairāk darba vietu ... Atbalsts ir bezmaksas - mans darbs ir šeit, lai atrisinātu jautājumu, cik ātri vien iespējams. Neviens maksā man, lai dara ti 10 reizes ilgāks Tas ir vienkārši - man nebija redzēju jebkuru jautājumu. Lūdzam ņemt to kā faktu.

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja norku View Post
    Got iet tagad, bet visi izskatās, ka ir darba vēlreiz. Es uzraudzīt situāciju ar cache pa dienu rīt (šodien).

    Pateicamies par laiku, jūs nodot šo Šovakar M. lielisku atbalstu, kā parasti un ļoti appreciated!
    Great - Es pieņemu, ka tīrīšana cache atrisināts jautājums. Es nezinu, kāpēc cache bija salauzts. Ja tas nenotiks vēlreiz, tad mēs pārbaudīsim, kāpēc tas varētu notikt, - tagad ļauj tikai pieņemt, ka tas bija bojāta, pirms jūs jāatjaunina, lai 4.3.0.



    Tajā brīdī jautājumu uzskatīt atrisināta. Ja tas nenotiks vēlreiz, lūdzu, vienkārši rakstīt šeit, un mēs no jauna.

    Arī, lūdzu, atjauniniet uz vBET 4.4.0, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no 3 jautājumiem, ar vBulletin 4.1.4 jaunu ckeditor (viss aprakstīts vBET 4.4.0 laidienu )

Lappuse 3 gada 3 FirstPirmkārt 123

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •