Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 2 gada 2

Thread: Iekļauj tulkojumu meklēšanas rezultātos

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Atbildes
    138

    Default Iekļauj tulkojumu meklēšanas rezultātos

    Vbet pašlaik neatbalsta tulkojumu meklēšanas rezultātos. Ja lietotājs veic meklēšanu valodā, kas nav foruma noklusējuma nekādi rezultāti tiek atgriezti, pat ja noteikumi pastāv viņa valodā. Vai to var novērst nākamajā laidienā, lūdzu?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Jā. Mēs neatbalstām to tagad. Un es domāju, ka tas ir svarīgs jautājums, lai sniegtu šādu atbalstu. Tātad pieprasījums ir pieņemts.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka risinājums tiks ierobežota. Mēs varam tulkot meklēšanas vaicājumiem, kas nav foruma noklusējuma valodu uz forumu noklusējuma valodu, tāpēc meklē būs labāk, tomēr:
    1. Tulkotā vaicājumu var neprecīzi lietotāju nodomos, lai rezultāti nevar būt ideāls, bet ir daudz labāk nekā tagad
    2. Tas nav darbs pavedieni citās valodās - dati tiek saglabāti vBulletin datubāzē oriģinālo tekstu (kā raksta autors), tāpēc šis oriģinālais teksts tiek indeksētas ar meklētājprogrammas. Tulkošana vaicājumu uz forumu noklusējuma tiks garām tiem pavedieniem, kas ir rakstīts citā valodā

    Arī mums ir jādomā par to, kad tulkot:
    - Ja mēs izmantojam lietotāja noklusējuma valodas iestatījuma (nestrādās viesi)
    - Ja mēs tulkojam meklēšanas vaicājumiem, kad tie aiziet no tulkoto lapu
    - Ja mēs pārbaudām katru reizi, kad Google atklāšanas valoda, kas ir vaicājumu valoda, un tad tulkot?

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka meklēšanas vaicājumiem valodas noteikšanu, nav laba ideja, jo tie ir ļoti īss stīgas. Tā atklāšana, visticamāk, nevar dot labus rezultātus. Es domāju, ka mēs varētu tikai pieņemt, ka, ja kāds meklē no lappuses tulkota, ti, Vācijas, tad mēs pieņemam, ka vaicājums ir arī vācu valodā, un vienmēr to tulkot to forum noklusējuma (pat ja tā ir - bez noteikšana). Tas ir vienkāršākais risinājums, un būtu lietderīgi vismaz 90%, ja šādiem pieprasījumiem. Kā es rakstīja mēs varētu arī mēģināt atklāt reālo valodu, bet 1-2 vārds vaicājumiem, ko Google, visticamāk, dod ne pārāk labus rezultātus. Kā es atceros Google nebija rokturis labi atklāšanas pārāk īsu ziņu. Jūs varat pārbaudīt to pats, rakstot testa ziņojumus izmēģinājuma sekcijas, kas ir citā valodā, un ir tikai 1-2 vārdiem. Ja tā nebūs necaurspīdīgas ar attiecīgām lang bbcode - tas nozīmē, ka Google atklāšanas neizdevās tik īsā teikumā.

    Lūdzu, sniedziet mums savas atsauksmes, kā jūs to redzat

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •