Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Mcached kā cache

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    26

    Default Mcached kā cache

    Es zinu, ka tas bija ierosināts jau ir, bet es gribētu sasist šo ideju. Man tas ir absolūti "must have", lai šāda iespēja lielos forumos. Es mēģināju pārrakstīt vBET to izmantot, bet pēc tam ātri skatīties uz savu kodu, es pametusi. Kāpēc nav jums izmantot objektu plānošanu? Tas ir tik daudz vieglāk kodu un modificēt skriptu ar to. Es uzskatu, ka tas būtu 5 min. darbs ar kodu citam caching mehānismu, ja tas ir standartizētā klasē.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Mēs strādājam tagad par šo iespēju

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Tāpat kā Kamil rakstīja - mēs pie tā strādājam Precīzāk es esmu darba par to, kas šajā brīdī Mēs vēlamies, lai atbalstītu:
    - Memcache
    - APC
    - Xcache
    - Eaccelerator

    Ja tas tiks iekļauts nākamajā atbrīvot, tad galīgi tiks atzīmēti BETA funkcionalitāti. Tas nav nolemts vēl tā būs ar nākamo atbrīvošanu vai vienu pēc tā. Arī tad, ja tas tiks iekļauts nākamajā atbrīvot mēs vēl nebija nolēmusi, būs pilnībā jāatbalsta, vai tikai viesis kešatmiņu sākumā.

    Īsumā vārdiem sakot - mēs jums šo funkcionalitāti, vēl nezinu, tā būs ar nākamo atbrīvošanu

  4. #4
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Atbildes
    26

    Default

    Ja Jums ir bijusi pienācīga cache objektu klasi pievienojot blakus cacheing krātuvēm būs miers kūka.

  5. #5
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Atvainojamies par vēlu atbildi. Šī funkcija tika pievienota atbrīvošanas 4.3.0.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •