Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 9 gada 9

Thread: Karogi šķirošanu

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    77

    Question Karogi šķirošanu

    Vai varētu būt veids, lai ļautu mums sakārtot karogi, kā mēs vēlamies, lai tie parādītos AdminCP, es domāju, kā risinājums?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es domāju, ka tas ir iespējams. Ja tā jāiekļauj - visiem vietas, kur karodziņi ir redzams (drop-down menu, karogi, reģistrācijas formā)?

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    77

    Default

    Yep, visur būtu super.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Labi, tas būs

  5. #5
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    77

    Default

    Kur ir šī 3.3.1 iespēja? Tas bija lūgts novembrī, tāpēc es guessed tā gatavojas iekļaut kā jūs teicāt.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Hi. Nr tas nav iekļauts vēl. Atvainojiet - mēs, kas 3.3.0 atbrīvot ātrāk, ka tas tika plānots un 3.3.1 bija tikai bug noteikt izlaišanu.

    Kamēr mēs arī karogi šķirošanu oficiālā atbrīvošana jūs varat izmantot šo risinājumu:
    1. Atvērt / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Find:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Izmaiņas kārtībā pāriem.

    Vēlreiz žēl, ka tā nebija iekļauts vēl

  7. #7
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    77

    Default

    OH, es redzu. OK, tad. Jebkurā gadījumā, paldies par pagaidu risinājumu.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es brīnos par veiktspējas jautājumiem - kārtošana katru reizi nav efektīva. Kad mums ir mainīt tikai nomainīt kodu. Es saprotu, ka tas nav jauki mainīt kodu, bet tas ir daudz labāk par sniegumu un šķiet, ka nav daudz lietotāju tiešām ir nepieciešams, lai sakārtotu to karogu Admin CP.

    Es mainīt tā statusu atkal "Kā atlīdzību". Ja kādam citam ir vajadzīgs arī tas konfigurējams, lūdzu, sniedziet savu balsojumu šeit. Ja tas tiešām ir nepieciešams, mēs atbalstīs to. Ja tā nav nepieciešams vairāk lietotāju, mēs būsim par ātri noteikt risinājumu. Vai tas ir OK, lai jūs Cybershaolin?

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Nav atbildes un nav citas balsis - tā šajā mirklī šis lūgums netiek uzskata par atteiktu un atbalstīti tikai kā vienkāršu kodu izmaiņām.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •