Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 4 gada 4

Thread: Kā integrēt savu mod ar vBET

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default Kā integrēt savu mod ar vBET

    Jums ir savs mod (jūs esat autors), kas ir vajadzīgs kāds integrācija ar vBET?

    Varbūt jūsu mod ļauj rakstīt ziņas, un vēlaties atļaut tiem ir dažādās valodās ...

    Varbūt jums ir iegūt dažus papildu datus, AJAX, un vēlas, lai to tulkots arī par tulkoto lapu ...

    Varbūt kaut kas vēl ir nepieciešams, lai jūsu mod sadarboties ar vBET ...

    Mēs Jums palīdzēsim!

    Sazinieties ar mums, dod mums saiti uz savu mod un aprakstīt to, un mēs sniegsim jums padomus, kā vienkārši padarīja vBET saderīgs.

    Vēlaties, lai jūsu mod joprojām strādā lietotājiem bez vBET? Nav problēmu - mēs jums pateiks, kā to izdarīt. Mēs palīdzēsim Jums pieņēmuši lēmumu, aprakstiet, kā tas būtu jādara un kā darboties vBET API, lai jūsu mod vēl labāk!
    Pēdējo reizi vBET; 20-11-09 pie 11:41.

  2. #2
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    77

    Default

    Vai šis pats vai par to pašu jautājumu, nekā šeit: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Jo, Es gribētu zināt, ja tas būtu iespējams šo kapāt būtu jāatbalsta: Cyb - Chatbox

    Tas būtu jauki, ja visi ziņojumu saturs būtu tulkojami kā labi. Es nezinu, ja tas ir iespējams, bet es esmu lūdzot.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Nr tie ir 2 dažādi jautājumi. Šeit mēs lūdzam, kurš vēlas, lai viņa (viņa - nozīmē, kā autors) mod savietojami.



    Atšķirība ir tā, ka, ja mod autors lūdz mums palīdzību, tad viņš būs veicis izmaiņas, un mēs viņam visu nepieciešamo informations. Tādā veidā viņa mod tas būs savietojams ar vBET daudz ātrāk. Arī tāpēc, ka iespējamo licenču ierobežojumiem attiecībā uz dažiem mods, tas var būt vienīgais veids, kā integrācija -, ko autori.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Cybershaolin View Post
    Vai šis pats vai par to pašu jautājumu, nekā šeit: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Jo, Es gribētu zināt, ja tas būtu iespējams šo kapāt būtu jāatbalsta: Cyb - Chatbox

    Tas būtu jauki, ja visi ziņojumu saturs būtu tulkojami kā labi. Es nezinu, ja tas ir iespējams, bet es esmu lūdzot.
    Jā, mēs redzējām šo Mēs pārbaudīsim integrācijas iespējas ar šo mod.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •