Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast
Rezultāti 1 līdz 10 gada 17

Thread: Facebook Tāpat Button

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default Facebook Tāpat Button

    Es esmu pievienojis Facebook, piemēram, pogu uz manu portālu.

    Tas darbojas tikai naudas sodu, izņemot gadījumus, kad i like tulkoto lapu.

    Url, kas rāda uz manu Facebook profils ir vienmēr url uz angļu lapu (forumu noklusējuma valodu)

    Kā es varu padarīt pogas darbu tulkoto lapu.

    Šeit ir mod detaļas, Facebook ", piemēram," Poga, vBulletin - vBulletin SEO Forums

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Ko es redzēt, ir iframe nav pogu. Lūdzu, aprakstiet, kā tieši tas darbojas, kā tas ir iesniegts uz jūsu forumu (norādīt URL, kur mēs varam redzēt to uz jūsu forumu un pateiks, kura no tām ir tā).

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    lol, iframe slodzes, piemēram, pogas, kur esat bijis 2010, jūs dont zināt, ko, piemēram, pogas, facebook ir?

    Anyway, kas nav pievienot to jūs testa vietā vai vbet, tā ir 2 sekundes, un daudzi no jūsu lietotājiem, izmantojot to.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka savu laiku pavada 2010.gadā ir mana personīgā lieta. Ja jūs sagaida atbalstu es iesaku atbildēt uz jautājumiem, nevis rakstiski teikumiem, kas dod neko jautājums, un to varētu uzskatīt par aizvainojošu. Mēs neesam ieinteresēti, ko, jūsuprāt, vajadzētu būt pazīstams ar visiem pasaules iedzīvotājiem (šai lūdzu, izmantojiet Lietotāju zonā - jums ir tur Off Topic sub forumu), bet, lai palīdzētu Jums. Un, ka mums ir nepieciešama jūsu atbildes.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums nav instalēt katru mod kas tiek izmantots katram no mūsu klientiem. Lūdzu, atbildi uz jautājumiem, lai mēs varētu analizēt šo jautājumu un palīdzēt jums

  5. #5
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Lūdzu, aprakstiet, kā tieši tas darbojas
    Kods i saistīta, pievieno facebook, piemēram, pogas, lai vBulletin foruma lapas, kad jūs noklikšķiniet uz tā, tas liecina, jums patika vb lapu un tas arī liecina par jūsu facebook profilu.

    Tas darbojas tikai naudas sodu, izņemot gadījumus, kad i like tulkoto lapu.

    Url, kas rāda uz manu Facebook profils ir vienmēr url uz angļu lapu (forumu noklusējuma valodu)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    dod URL kur mēs varam redzēt to uz jūsu forumu un pateiks, kura no tām ir tā
    Es ļaus man redzēt to un labāk saprast. Skatīt arī saites, kādas izmaiņas, kas laikā nav tulkojums, utt Tagad es neesmu spējīgs noteikt, kas īsti notiek. Lūdzu, sniedziet jautāja datu

  7. #7
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Datoru Juice - Forums - Bezmaksas datoru palīdzības, IT atbalsts un remonts

    Jums ir nepieciešams būt par locekli un piesakieties

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu PM man piekļuves informāciju par jebkuru testa kontu, kas ļauj man, lai to aplūkotu (mums nav izveidot viltus kontu par jūsu klientiem forumā). Es esmu par forumā, tiesības tagad, tāpēc es varētu pārbaudīt to ātri

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Labi, tāpēc es esmu tur. Bet jūs joprojām nav rakstījis to, ko man vajadzētu meklēju ...

    Vēlreiz lūdzu izstāstiet ", kas viens ir tas" - kas poga mēs runājam? Ko man vajadzētu atrast nav jūsu forumā? Dodiet man kādu tekstu, vai aprakstīt attēlu ... Es redzu tagad pogu ziedot un meklē ...

  10. #10
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Facebook, piemēram, pogas ekrāna vidū.


Lappuse 1 gada 2 12 JaunākieLast

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •