PDA

View Full Version: Atrisinātas translate to /be like \u0441\u0442\u0430\u0440\u043e\u043d\u043a\u0430



Vetall
30-05-19, 09:14
Hi!

vBET 4.9.2
Yandex Translation API

when translating the website into Belarusian (/be), the whole text izskatās like: "\u0441\u0442\u0430\u0440\u043e\u043d\u043a\u0430"
other languages are translated normally.
how to fix?

vBET
03-06-19, 20:33
Vai jūs to redzat arī uz mūsu lapu kaut kur? Maziņš ir nepieciešams, lai reproducēt problēmu, lai varētu to novērst, un šajā brīdī mēs nezinām, no kura tulkošanas pakalpojumu sniedzējs ar šo tulkojumu. Kas sniedzēju jūs izmantojat? Jūs varat dot mums sākotnējais teksts un valodu (pirms tulkojums)? Mēs centīsimies, lai vairotos, to ar mūsu pakalpojumu sniedzējiem testa failus.

Arī es redzu, ka jūs, izmantojot vecāku vBET versija. Mēs atjaunināts vBET, lai daži pakalpojumu sniedzēji API mainās, tāpēc ir iespējams, ka problēma ir jau pagājis, vai saistībā ar pakalpojumu sniedzējiem izmaiņas, kas nav ietvertas vecāki vBET versijas. Mēs neesam pārliecināti, lai mēs to pārbaudīt uz mūsu jaunāko atbrīvošanu, kā ātri, kā jūs mums deva pieprasītos datus. Arī, lūdzu, skatīt piezīmes par tulkojumu sniedzējiem API izmaiņas:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/4795-vbet-4-10-0-5-3-0-released-small-license-changes.html

Vetall
06-06-19, 20:23
Отправил персональным сообщением примеры страниц перевода с Русского на Белорусский

vBET
13-06-19, 07:53
Kā tev rakstīja PM pēc vBET aktualizēšanu problēma pazuda, tāpēc es esmu vītni mainot statusu, lai atrisinātu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1