PDA

View Full Version: 3.3.0 vBET Atbrīvots



vBET
17-01-10, 21:24
Hello.

Beidzot pēc daudzām izmaiņām un daudz veiktspējas uzlabojumus, mēs Jums vBET 3.3.0:) Lūdzu, pilnu sarakstu skatīt zemāk.

Piezīme: Ir 2 vienkāršs papildu atjaunināt pasākumus šajā atbrīvot tos, kas izmanto vBSEO:

Mainīt first vBET htaccess varu un. Noņemt index.php no turienes.
Pēc update lūdzu, dodieties uz integrāciju vBSEO sadaļā readme.html failu un lūdzam veikt soli 4 "SEO saites translation integrācija - daļa 2".

PIEZĪME 2: 3.3.0 vBET ir jaunas cache sistēma - lūdzu, ņemiet vērā, ka laikā, atjauniniet savu veco kešatmiņā dati tiks noņemts.

Kas ir mainījies - daudzām lietām ... :)

Veiktspējas uzlabojumi:

Jauns cache sistēma (ņemot mazāk vietas, ātrāk par visām darbībām) - atsevišķa cache tabulas katrā valodā
Uzlabota tulkošanas algoritms
Atmiņas izmantošana optimizācijas (ātrāk bloki presei)
Ātrāk tulkošanas izsekošanas un karogi URL paaudze
Redirections veiktspējas uzlabošana (pārtrauca lapa novērtēšanu pēc nosūtīšanas pārvirzīt galvenē)
Performance uzlabošana "Vienmēr uzticēties lietotājs" stratēģija valodas noteikšanas
Performance uzlabošanu jaunu tulkojumu (jauns cache parametrs "Stop meklē pēc x neveiksmes")
Darba izpildes uzlabošanai cache klīringa (jauns cache parametrs "Cache klīringa timelap" - var pielāgot, cik daudz laika gaidīt no kešatmiņas tabulām (tagad cache ir vairāk nekā 150 tabulām, tāpēc mēs split viens milzīgs uzdevums, lai daudzas mazas uzdevumus, kas var papildus sadalīt ar gaidīšanas laiks - tas samazinās jūsu servera slodzes laikā cache ieskaita laiku)
Daudz maz koda optimizācija
Virsraksti tiek pieņemti ignorējot sērija
Optimizēta karogi (vairāk nekā 60% mazāka failus ar līdzīgas kvalitātes)
RSS paaudzes uzlabošana (bez lietošanas veidni tulkojums)


Jaunas iespējas:

Pievienots cache parametru "Stop meklē pēc x nepilnības" (optimizē kešatmiņas izmantošanu jaunu tulkojumi)
Jauns cache parametrs "Cache klīringa timelap" - jūs varat pielāgot tā, cik ilgi jāgaida starp kešatmiņas tabulām (tagad cache ir vairāk nekā 150 tabulām, tāpēc mēs split viens milzīgs uzdevums, lai daudzas mazas uzdevumus, kas var papildus sadalīt ar gaidīšanas laiks - šī samazināsies jūsu servera slodzes laikā cache ieskaita laiku)
New misc parametru "Rādīt sākotnējo tekstu" - tagad sākotnējais ziņojums uzrakstīts citā valodā var atslēgt laikā tulkojumu, kas parādīts normālā veidā vai injicē ar JavaScript (labākais SEO, novērš dublēšanos satura jautājumiem un pārliecinās, ka Google nav indekss sākotnējais teksts tulkoto lapu)
Jaunais galvenais parametrs "Ignorēt URL" - konfigurējams saraksts ignorēt URL (piemēram, URL netiks izsekoti tulkojumā, netiks rādīta karogi un, ja kāds mēģinās tulkot tā viņam tiks novirzīts uz sākotnējo saturu)
New karogi parametru "Rādīt karogi reģistrētiem lietotājiem" (vari ierobežot kurās tulkos tiek atbalstīti reģistrēti lietotāji)
Pievienots karogi parametrs "Lietotājs Default Language Place" - tagad to ir atbalstījusi pasūtījuma vieta noklusējuma valodu reģistrācijas formu
New karogi parametrs "Izcelt aktīvais karodziņš"
Noņemts parametru "pretējā virzienā" tagad ir atzīts, automātiski saskaņā ar stiliem.
Pievienots iespēja misc parametrs "Novirzīt uz labot profilu" - "Atkal un atkal, līdz noklusējuma valodu, tiks noteikta" (brutāla piespiežot)
Pievienots atbalstu lang BBCode, lai ātri atbildēt grupas diskusija
Lietotājvārdi nav tulkoti kas ir online
Pievienots lang, langtitle un notranslate bbcodes aprakstu FAQ (vBulletin Enterprise Translator (vBET) - BB kodu saraksts (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/misc.php?do=bbcode))


Mainīts veidnes:

vbenterprisetranslator_inpost_translate (ja veicāt izmaiņas, jums ir nepieciešams atgriezt, citādi jums nebūs jaunas funkcijas, piemēram, atbilstošs mainot teksta norādes par konkrētu tulkojumu un oriģinālo tekstu injicē ar JavaScript)


Bugs labots:

Dalībvalstīs info jūs redzēsiet biedrs noklusējuma valodas karodziņu (nevis meklē vienu)
Mainot teksta virzienu labots un tas pat jāuzlabo (nosaka atsevišķi visu lapu un par katru sākotnējo ziņojumu teksts uzrakstīts dažādās valodās)
Tas ir atļauts tagad izmantot vBSEO opcijas "Definēt mājaslapa Pseidonīms" un "Force Forum Root par sākumlapu?" (Jāmaina first vBET htaccess varu un. Noņemt index.php no turienes)
Novērst dīvaini redirections (ar vbet_flag-in URL)
Novērst jautājumu ar vairākām valodu kodi vienā URL
Tulkošana karogi atbalstīja kārtību (likvidēta problēma ar "-" zīme frāzi nosaukums un tulko vērtību laikā veiktie lapu paaudze - ne iekodēts kā pirms)
langtitle BBCode parsēt kas ir online
Nav tulkots lietotājvārdus, kas kas ir online
Pievienots neatbildētos valodas "Forum valoda" opciju
Atbalstītie kanonisko URL
Novērst php kļūdas, ar mysql funkcijām
Labots HTML validācijas kļūdas
Grupa ziņas virsrakstus nerādīt langtitle vairs
Labots kodējums jautājumu RSS kanāli
Labots bug ar mainīgām valodu Lietotāja KP (pēc nomaiņas noklusējuma valodu)



ENJOY!

Kolbi
17-01-10, 21:48
Es instalēt jaunināšanas trešdien vienu reizi. Update instrukcijas ir nesaprotami vēl kaut kā:)

Michael
17-01-10, 22:00
Installed:) Paldies par atbrīvošanu!

Michael
17-01-10, 22:11
Vai varbūt nav pilnībā: D

Kas man ir nepieciešams mainīt htaccess?


RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.teenforumz\.com
RewriteRule (.*) http://www.teenforumz.com/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]



#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

dacho
17-01-10, 22:26
Darbs VB4?

tavenger5
17-01-10, 22:29
HRM, es saņemu 504 timeout kļūdas no mana servera, mēģinot ielādēt tulkoto lapu. Jebkurš idejas?

StarBuG
17-01-10, 23:55
"skatīt tekstu oriģinālvalodā" (piemēram, post # 2 in this thread) nedarbojas.

Vienkārši, lai jūs zināt;)

vBET
18-01-10, 00:08
Vai varbūt nav pilnībā: D

Kas man ir nepieciešams mainīt htaccess?


Šo vienu:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]


Lai šo vienu:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

vBET
18-01-10, 00:09
Darbs VB4?

Nav vēl - mēs sākam workin uz vBET 4,0 (par VB4) šonedēļ:)

vBET
18-01-10, 00:10
HRM, es saņemu 504 timeout kļūdas no mana servera, mēģinot ielādēt tulkoto lapu. Jebkurš idejas?

Lūdzu PM man savu forumu URL. Vai jums, izmantojot vBSEO? Vai jūs veiktas izmaiņas. Htaccess? ... Lūdzu, sazinieties ar PM:)

vBET
18-01-10, 00:12
"skatīt tekstu oriģinālvalodā" (piemēram, post # 2 in this thread) nedarbojas.

Vienkārši, lai jūs zināt;)

Paldies par piezīmi:) pievienojot to ar JavaScript ir beta stadijā, un tas izskatās ir vajadzīgas dažas tunning:) Jūs varat iestatīt to Admin CP, lai iekļautu to parastā veidā, līdz mēs varam noteikt šo vienu.

EDIT:
Un tā ir noteikta. Tiks izlaists 3.3.1 Lai ātri noteikt, lūdzu, labojiet includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php un mainīt līnijas:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => '', '"' => '\"'));

līdz līnijai:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => ' ', "\n" => ' ','"' => '\"'));

moman
18-01-10, 03:28
Tātad viss, kas mums ir jādara, htaccess, ir izmaiņas:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / index.php [L, QSA]

līdz

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]

?

vBET
18-01-10, 12:36
Tātad viss, kas mums ir jādara, htaccess, ir izmaiņas:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / index.php [L, QSA]

līdz

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]

?

Pareizi:) Tas ļaus izmantot 2 iespējas vBSEO, kurus nevarēja izmantot, pirms:)
Protams, ja jums ir forumā apakšdirektorijā, tad jums jau ir šo noteikumu jūsu forumā direktorijā.

moman
18-01-10, 16:09
Excellent, thanks. Es sāktu darbu uzlabot, dažas minūtes, ceru, ka tas iet gludi.

Michael
18-01-10, 16:41
Paldies par labojumiem, kad būs atslēgvārdi jautājumu jānosaka?

Kolbi
18-01-10, 20:18
3.3.1 Ja noteikt out drīz? Vai mums vajadzētu salabot pats?

Kolbi
18-01-10, 22:15
Update instalē ...

vBET
19-01-10, 20:43
Paldies par labojumiem, kad būs atslēgvārdi jautājumu jānosaka?

Lūdzu punktu šim jautājumam, izmantojot URL, lai pavediens par to - es neatceros, kas izsniedz jums ir jautā par:)

vBET
19-01-10, 20:44
3.3.1 Ja noteikt out drīz? Vai mums vajadzētu salabot pats?

Ja nebūs nekādas kritiskas problēmas, tad tas var būt līdz vienai nedēļai noteikt atbrīvošanu.

yahoooh
20-01-10, 01:33
Es gribu, lai uzlabotu no 2.x uz 3.3.x
bet es baidos, ka nestrādās par VBA dinamika un citiem pakalpojumiem, kā tā darbojas tagad
manas vietnes ar visiem addons un apakšdomēns

Vai es varu instalēt versija 3,3, bet bez atinstalēt versija 2.x
es atslēgt tikai
kamēr es cālis visus jauno versiju

vBET
21-01-10, 16:08
Es gribu, lai uzlabotu no 2.x uz 3.3.x
bet es baidos, ka nestrādās par VBA dinamika un citiem pakalpojumiem, kā tā darbojas tagad
manas vietnes ar visiem addons un apakšdomēns

Vai es varu instalēt versija 3,3, bet bez atinstalēt versija 2.x
es atslēgt tikai
kamēr es cālis visus jauno versiju

Šādos gadījumos ir gudri veikta pilna dublējumkopija, un noteikt to testa forumā. Tad pārbaudīt to visu testēšanas vidē.
Arī - jūs vienmēr varat instalēt 2.x atkal - jums būs tikai zaudēt savu cache saturu, bet tas būs jāaizpilda vēlreiz.
Arī 3,3 vBET ir jāatbalsta visām vietām, kas tika atbalstīts 2.x - tās 3.x ir vairāk iespēju, tur noņēma nekas - tikai piebilda:)

Un beigās atbildot tieši uz tavu jautājumu - stendu versijas vBET ir pats ID, tāpēc tas nedarbosies. Ja instalējat 3.x bez ANO uzstādot 2.x, tad tas būs vienkārši ignorēt 2.x (ar noņemtas visas vecās cache tabulas).

jorgejgm
22-01-10, 00:41
Hi, pēc atjaunināšanas 3.3.0 man šādu kļūdu, bet tikai tulkot ziņas (pareizi tulkot forums un Subforums darbi)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Paldies

vBET
22-01-10, 01:03
Hi, pēc atjaunināšanas 3.3.0 man šādu kļūdu, bet tikai tulkot ziņas (pareizi tulkot forums un Subforums darbi)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Paldies

Jums ir risinājums to FAQ (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post15):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations