PDA

View Full Version: Atbalsta jautājumi



cosy
12-01-10, 18:35
Es gribu zināt par atbalstu:
kas laika posmā atbalsts sedz?
cik daudz ppl var sniegt atbalstu, ja vbet slims? vai nespēj atbildēt forumos

vBET
13-01-10, 22:39
Nav laika posmā atbalstu. Kad jūs esat mūsu klients jūs saņemsiet atbalstu mums. Protams, kad daži vBET versija būs novecojuši (ļoti vecs), tad mēs padomu, kas atjaunina jaunajām versijām ir risinājumi veciem jautājumiem.

Lūdzu, aprakstiet, "ppl".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Lūdzu, aprakstiet, "ppl".



ppl - cilvēki

vBET
19-02-10, 15:12
Acīmredzot mēs neesam tik liels kā Jelsoft, no vBSEO komandas pagaidām;) Šobrīd es esmu oficiālā atbalsta balss, un es esmu iespējamo palīdzību šajā jomā, ja tas būs nepieciešams.

Pārsvarā atbalsts ievada katru dienu, nevis 24 / 7, bet ikdienas. I wrote galvenokārt, jo var gadīties, ka svētkos vai vienu reizi pāris nedēļas nogalēs amata vietas būs jāgaida mazliet ilgāk.

Ceru, ka šī atbilde atbilst jums:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations