PDA

View Full Version: Atrisinātas Atbalsts saskaņā ar visiem citiem sekot Circunstances



techanalyst
12-10-11, 22:14
Slikti pieņemt atbalstu, ja vien:

1.) Bez koda izmaiņas vai modifikācijas uz trešo personu plugins vai vbulletin, pats par sevi
2.) Nav atspējot plugins

VBulletin, VBSeo un Dragonbyte ir Dieva tiesības uz manu forumos un tie nav darīt kādu no iepriekš

vBET
12-10-11, 22:16
Bija jau teicis - Jā. Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Neveicot visas ther spraudnis darbojas jebkuru kodu izmaiņas vai opciju izmaiņas

vBET
13-10-11, 00:28
Neveicot visas ther spraudnis darbojas jebkuru kodu izmaiņas vai opciju izmaiņas

TIEŠI TĀ! Jau rakstījām to jums vairākas reizes. Un tikko izņemti jūsu pēdējā pastu šeit - lūdzu atkārtot ziņojumus pār un atkal atkal - tas ir surogātpasts un tiks noņemta. Nekādas jēgas griezties lokā.

Tātad jūs jau vairākkārt apstiprināja, ka mēs to darīsim, kas bez koda vai opciju izmaiņas un citu plugins, kas darbojas. Arī mēs DISSABLE neko. Tāpat, kā jūs vēlējāties.

Tātad lūdzu pārtraukt pieņemšanu attaisnojumi un ļaujiet mums - es šaubos, ka problēma tiešām pastāv arī jūs vēlaties ievietot vBET funkcionālo jūsu forumā. Tas ir rakstīts bez jebkādiem nodomiem personisku uzbrukumu - es tikai gribu pateikt, ka mans iespaids izskatās, ka jūs nevēlaties mums tur (un mēs zinām, ka ļauj atbalsta darbinieks uz jūsu forums - jūs rakstījāt, tas pats - arī jūs vienmēr varētu noteikt pagaidu piekļuvi vai testa forums ar lietotājiem datumu likvidēt, ja tur ir kaut kas ļoti svarīgi, bet tā nav - jūs rakstījāt, ka atbalsts dažādām Modi ir piekļuve jūsu forums). Tātad, faktisko satiation personīgi es klīst, kāds ir iemesls, kāpēc šāda uzvedība? Un kā iespējas, es domāju, ka šo jautājumu varētu veido (nav īsti pastāv) tikai, lai būtu iemesls brēkt par kompensāciju. Nekādu personisku uzbrukumu - jūs tiešām svilpa, izmantojot augšējo gadījumos un jūs tiešām jau rakstīja vairākas nepatiesas ziņas man ir nepieciešams veikt tā izskatīšanas, ka mēs varam apspriest šeit nav esošo problēmu veido piespiežot kompensāciju. Es nav pateikt to izdarīt - es tikai vēlos nodot jūsu uzmanību, kā tas var izskatīties un jautās, vienkārši parādiet mums viņu problēma tiešām pastāv un, protams, ļauj mums palīdzēt jums gadījumā, ja jums ir problēma ar izzušana Citāti par atbildi.

Tātad vēlreiz - mums nebūs NEIZMAINA citi plugins konfigurācijas ne kodu un atspējot neko. Tāpēc nav vairāk excuses - vienkārši pastāstiet darbu jautājumā, ja tas tiešām pastāv. Es nesaku, ka tā nav, es varu tikai teikt, man ir pamatotas šaubas par to. Es tikai vēlos, lai jūs zinātu, ka man ir iemesli, kas šaubas. Un lūdzu, ņemiet vērā, ka man būs patiesi laimīgs, lai palīdzētu jums un padarīt vBET darbojas pareizi uz jūsu forumu, ja jūs vienkārši vēlaties to un ļaut to.

Man ir 1: 30 naktī mūsu valstī - tāpēc mēs ejam tur vēlāk.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Faktiski es gribu tā strādā, Im faktiski medības nosaka citu tulkojumu plugins. Es tiešām gribu šo darbu, bet es zinu par to, ja tiek nodrošināta piekļuve youll mainīt opcijas vbseo vai vbulletin, kas ir tas, ko es negribu. Tāpēc jūsu spraudnis nedarbojas, kā varētu gaidīt, tas ir ļoti godīgu pieņēmums, doesn ' t darbu, kā "Šis klients" vēlētos. Palaist daudz, Photopost Pro VBTube uc, visi pērk un zīmolu brīvu, pūķis baits, vbseo, vbulletin utt utt, nekad nav, kad es ir pieprasījušas kompensāciju kāpēc? Tāpēc, ka viņi "strādāja kā es gaidīju"

Tu mani sauci scammer? Varētu vēlēties lūgt apmēram 9 spraudnis sniedzējiem un cilvēki dara dizaina darbu, Ive nekad vienreiz nācās pieprasīt kompensāciju, kā arī vai kāds no viņiem piezvanīji scammer

Es biju apsver, līdz brīdim, kad jūs man zvanījāt scammer, atkal apvainojums pielāgotu un gaidīt tos strādāt kopā ar jums?

Im vainojot programmatūru, Im tikai norādot jūsu programmatūras isn ' t tiesības uz manu forumu, es atradīšu citu tulkojumu spraudnis, kas neprasa šī un sliktas tikai izskatīt šo $200 + gūtajās

techanalyst
13-10-11, 01:00
Tā vietā, kompensācijas ielieciet saiti vai paziņojumu uz augšu, norādot izmaiņas, kas vajadzīgas pirms pirkšanas, id drīzāk zina, ka mana stunda 200 + palīdzēja kāds cits, kas

Vai

Slikti saglabāt licenci un programmatūru nedrīkst izmantot, kamēr "klients" zinu tas ir, tā ir labāk veidot izmantot? Un reizi es savu un neizmanto to paradis sākt skaitīt atjauninājumus 365 dienas, līdz brīdim, kad es sākt to lietot

vBET
14-10-11, 23:06
Tā vietā, kompensācijas ielieciet saiti vai paziņojumu uz augšu, norādot izmaiņas, kas vajadzīgas pirms pirkšanas, id drīzāk zina, ka mana stunda 200 + palīdzēja kāds cits, kas

Vai

Slikti saglabāt licenci un programmatūru nedrīkst izmantot, kamēr "klients" zinu tas ir, tā ir labāk veidot izmantot? Un reizi es savu un neizmanto to paradis sākt skaitīt atjauninājumus 365 dienas, līdz brīdim, kad es sākt to lietot

Nekādas izmaiņas kodā ir jāstrādā pie visiem vBET ar vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Es tiešām gribu šo darbu, bet es zinu par to, ja tiek nodrošināta piekļuve youll mainīt opcijas vbseo vai vbulletin, kas ir tas, ko es negribu. Tātad jūsu spraudnis nedarbojas, kā varētu gaidīt...

Tas ir tikai vairāk nekā absurdi attaisnojums - jūs zināt nākotni... Vai jūs arī zināt, skaitļu loterija?...

Tika nodrošināta vairākas reizes, ka nekādu konfigurācijas citu plugins, ne vBulletin tiks mainīts. Tas ir tikai vēl viens aizbildinājums. Neatkarīgi no tā, ko jūs rakstāt, ka vēlaties to funkcionālās, kad to, kas jums ir pret jūsu vārdiem. Ja jūs vēlētos, lai būtu vBET strādā pie jūsu forumā jūs ļautu jums palīdzēt. Bet tas nav palīdzēt, kad jautājums ir izveidots vienkārši jāpiespiež kompensācijas - ko pilnīgi attaisnojums visu jūsu rīcību gadījumā, ja tā ir krāpšana. Šajā brīdī šo jautājumu uzskata par iespējamu krāpšanu un slēgts, jo palīdzība nav nepieciešama.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar jūsu jautājumu, ja tas tiešām pastāv:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations