Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 99

Tema: , Kuris Modifikacijos turėtų būti remiamas vBET?

  1. #1
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default , Kuris Modifikacijos turėtų būti remiamas vBET?

    Geriausias atsakymas yra - visų galimų

    Žinoma, daugelis mados nereikia jokių integracijos. Tačiau kiekvienas mod kuris leis parašyti keletą pranešimų rūšių, arba naudoti po titulai bus reikalingi kai kurie integracijos.

    Kuris mados Ar manote, kad mes pirmiausia turėtų integruoti?

    Paskutinį kartą redagavo vBET; 16-11-09 prie 22:42.

  2. #2
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    21

    Default

    Labai ačiū, kad esate integruojant jį su vBADynamics. Aš naudoju mano forumas, kurį jūs turbūt matė jau. Bandau vyksta, kad su vertimo skyrių bet ji grąžina mane atgal į pagrindinį puslapį. Aš buvo gonna užduoti jums apie tai, bet buvo per daug tingus, ir pamiršo. Turiu apie 250 KB + "pranešimas, kad mod, todėl būtų puiku, jei tai gali būti integruota su vBET.

    Taip pat norėčiau pasiūlyti PhotoPost PHP Photo Sharing su vBulletin Forumas integracija galerija. Na, yra daug nuotraukų ten, bet aš noriu nariai bent jau galės skaityti komentarus savo kalba. Šiuo metu nukreipimus Grįžti į pagrindinį puslapį, jei bandau peržiūrėti vertimus.

    Ačiū!

  3. #3

    Default

    Norėčiau šį Hack: CYB - Lankytojai

    Tai būtų puiku, jei būtų išverstas taip pat visų pranešimų turinį. Aš nežinau, jei tai įmanoma, bet aš klausia.

  4. #4

    Default

    CYB - Išplėstinė statistika

  5. #5
    Junior Member m_k's Avatar
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    7

    Default

    turiu mod įdiegta ir veikia, bet neaišku, ar yra tam tikru būdu į jį dirbti su savo dviejų pagrindinių įskiepių, PhotoPost vBGallery v2.5 ir vBadvanced Nuorodos Directory v3.2.0

    kam nors kitam, bet sėkmės su viena iš šių dar?

  6. #6
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    7

    Default

    vbadvertise, ir visi produktai vbcredits. Aš manau, kaip verslo, jums bus naudinga ieškant stabilius vBulletin ekosistemos partnerių, dirbti su. Aš manau vbcredits gali tilpti sąskaitą, jie jau maždaug už o dabar ir Didžiojoje produktai. ypač reklamos modulis bus paklausa, turi būti išversti.

  7. #7

    Default

    vbolg versija 2.0.2 ir aukščiau
    taip pat
    šio didžiojo addon:
    Nuorodos ir Parsisiuntimai vadybininkas
    Nuorodos ir atsisiuntimai Manager - vBulletin.org Forumas

  8. #8
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    13

    Default

    Sveiki, Pagrindiniai mados mes naudojame;
    vb kreditų Deluxe
    vb Bukmacher
    photopost pro-matau, jis veikia! Puikus
    Turnyrai ir kopėčios
    mikro naujienlaiškį

    Turėjau nuorodos į jas, bet negali naudoti nuorodas čia. Ar jie visi puikiai veikia su VB Įmonių? Jei taip, aš pirkti VB Įmonės šiandien!



    Oi atsiprašau, aš naudoju vBulletin 4.0.5
    Paskutinį kartą redagavo El Caballo; 18-09-10 prie 14:45. Priežastis: Aš naudoju vBulletin 4 atsiprašau

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by El Caballo View Post
    Sveiki, Pagrindiniai mados mes naudojame;
    vb kreditų Deluxe
    vb Bukmacher
    photopost pro-matau, jis veikia! Puikus
    Turnyrai ir kopėčios
    mikro naujienlaiškį

    Turėjau nuorodos į jas, bet negali naudoti nuorodas čia. Ar jie visi puikiai veikia su VB Įmonių? Jei taip, aš pirkti VB Įmonės šiandien!



    Oi atsiprašau, aš naudoju vBulletin 4.0.5
    Sveiki. Atkreipkite dėmesį, kad mes palaikome vB4 Net su leidybos Suite "(taip per dienoraščių ir CMS!)

    Apie savo įskiepių. Negaliu pasakyti šiuo metu galutinai visas dirbs be papildomų integracijos, tačiau atkreipkite dėmesį, kad dauguma įskiepių veikia be jokių papildomų integracijos veiksmus. Papildoma integracija reikia tik ypatingais atvejais, pavyzdžiui, puslapių visiškai generuoja mod, kuris nepalaiko global_complete kablys, arba mod, kuri sukuria ne forume kataloge puslapių URL.


Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •