Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Mano svetainė yra ne indeksuoja X52?

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Exclamation Mano svetainė yra ne indeksuoja X52?

    Labas Aš naudoju vBSEO Sitemap Generator be vBSEO, aš tik norėjau žinoti Geriausias nustatymas, nes aš pastebėjau, kad mano išversta pranešimų nėra indeksuojami Google, ir aš jau patikrino ir nustatė 52 kalbų duomenų bazėje yra visiškai (vertimus darbo), tik mano forumas gimtoji kalba yra indeksuojami Google.

    Ar kas nors man padėti konfigūruoti ją, nes galiu padaryti ką nors neteisinga ar ne rašyti?

    Ar turiu problema kitur nes aš nesuprantu?

    Nuoširdžiausi linkėjimai

  2. #2
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Niekas?

    Su visais šiais sėkmės istorijas, kodėl aš taip nesiseka?

    Turiu užsienio lankytojų ateina (daug) ir užsienio Google prideda (daug), bet nematau kalbą išversta indeksavimo (nieko)?!?

  3. #3

    Default

    Ar galite rašyti savo URL, todėl kai kurie nariai gali pažvelgti?

    Už tai, ką verta, aš rasiu geriau išversti 10 populiariausių kalbų. Pradėti su turtingų šalių, kad gali turėti savo temą interesų. Pvz. futbolo forumas Norėčiau išversti Europos kalbų (ispanų ir portugalų kalbomis yra kalbama Pietų Amerikoje), taip pat Japonijos ir Pietų Korėjos.

    Apsvarstyti Filipinai apie $ 1.800 USD vienam gyventojui BVP, palyginti su Norvegija, kuri yra apie $ 94.000 USD. Daug Afrikos šalių BVP vienam gyventojui pagal $ 500 p / a.

    Kurios šalys yra labiau tikėtina, kad vartotojams, kurie pirks ir reklamuotojams, kurie praleidžia?

    Jei Googlebot bus nuskaityti jūsų svetainę per mėnesį 1 mln. Puslapių, norite nuskaityti savo prancūzų arba Norvegijos puslapių, arba savo Tagalų arba Afrikanų puslapių?

    Nepamačius jūsų svetainę, manau, dauguma žmonių yra proto bando gauti 52 kalbas indeksuojami. Siauras keletą turtingos ekonomikos ir sutelkti dėmesį į tuos.

  4. #4
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Mano svetaines apie mobiliuosius telefonus.
    Bet kokiu atveju ši sėkmės istorija Al: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    ir kaip jis sakė, jis nuėjo iki 12,000 per Google indeksuojami URL, ir dabar turi daugiau kaip 130.000 ir dar laipioti, man teko 59.100 iki vbet ir dabar 61.000 su 52x?!?

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Aš čia savininkas yra kitos sėkmės istorija nenaudojant Sitemap (tai galėtų būti problema?), naudojant Sitemap, nes kiek mano atmintis eina ji visada buvo rekomenduojama??

    PS. Galima daugiau sąrankos Išsamiau į šiuos sėkmės istorijų, nes viskas yra tik šiek tiek per daug bendrinis man?

    Linkėjimai
    Paskutinį kartą redagavo mario06; 28-06-10 prie 06:45.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atkreipkite dėmesį, kad jūs klausia, kodėl "Google" nebuvo indeksuojami dar daugiau jūsų puslapiuose - tai klausimas "Google" ...
    Dar mes galime suteikti jums keletas patarimų:
    1. Įsitikinkite, kad ką jūs blokavimas robots.txt, ir patikrinti, kai paskutiniai pakeitimai buvo padaryti ten. Jei pradėjo blokuoti kai kuriose svetainėse neseniai (per pastaruosius 2-3 mėnesius) - kaip narys puslapių, kaip mes rekomenduojame, - "Google" yra ne tik indeksuojant naujas svetaines, bet taip pat pašalina užblokavo vieną iš rodyklės.
    2. "Google" nuskaito ir indekso puslapių su savo ne žinoti algoritmų - vis dar kai kurie galvoja apie tuos, yra žinoma. Ty savo Page Rank lems, kaip greitai "Google" atnaujinti indeksus apie savo svetaines.
    3. Jūs nesate oficialiai remia vBET versija vBulletin - 3.6.x ir dėl to, kad visus savo archyvo puslapius, buvo suskirstyti po vBET montavimas. Mes išspręsti šią problemą neseniai - taip archyvas vėl veikia jūsų forume. Dar, nes vBulletin klaidą savo išverstų forumo archyvo puslapius, nėra darbo, kad "Google" nebus indeksas tie, ir taip pat bus ne rasti išverstas temas archyvo puslapius (nes nuorodos tiems forume archyvas puslapiai). Tik kaip priminimas - žr. čia daugiau informacijos: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Apie Sitemap - atkreipkite dėmesį, kad žinutės parašytos mūsų vartotojams yra parašyta mūsų vartotojams

    Apie išleisti daugiau informacijos į sėkmės istorijas, vėl: pranešimus, parašytus mūsų vartotojams yra parašyta mūsų vartotojams. Taigi, prašome paklausti apie detales siūlai autorių. Galite PM juos arba paprašyti daugiau informacijos siūlas, kuris jus domina apie.

    Pasakykite, ar galima tikėtis šiek tiek daugiau informacijos / patarimų / pagalbos apie šią problemą ar mes galime jį uždaryti.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •