Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1011

Tema: Vėliavos nerodomas

  1. #1

    Default Vėliavos nerodomas

    Sveiki,

    Aš naudoju nemokamą versiją vBET ir ji veikė puikiai. Aš pašalinta ir pirkti pilną versiją. Dabar vėliavas nerodo bet mano puslapyje? Jei bandau versti rankiniu būdu pridedant lt / forumas / ji veikia OK.

    Be to, jei aš kad "Vertimai išskleidžiamajame meniu" stilius yra neteisinga.

    Aš naudoju vBulletin 4.0.3.

    Ačiū!

    Greg

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Sveiki.

    Aš jau atsakė apie tai savo skirtingas pareigas, tačiau manau, kad aš neteisingai suprato - aš maniau, kad vėliavos vaizdai nerodomas. Kaip suprantu dabar visai vėliavų skyriuje nėra matomas ne visiems.

    Aš manau, kad turite pasirinktinį maketą jūsų forumą. Kad gali būti problema - vis dar turėtų būti rodoma (gal neveikia, bet turėtų). Bandykite vėliavas užsakymą vieta. Taip pat prašome atsiųsti mums visą savo forumo URL - pamatysime, HTML išvesties ir ieškoti priežastis - taip pat išskleidžiamajame meniu.

    Aš suprantu, kad jūs išjungėte išskleidžiamajame meniu dabar, nes tai yra skaldytų - prašome atsiųsti mums fotografiją ekrano ir HTML produkcijos meniu. Taip pat čia - pabandykite užsakymą vieta - ji gali būti, kad numatytasis vietose netinka jūsų pasikeitė išdėstymas.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Sveiki.

    Aš jau atsakė apie tai savo skirtingas pareigas, tačiau manau, kad aš neteisingai suprato - aš maniau, kad vėliavos vaizdai nerodomas. Kaip suprantu dabar visai vėliavų skyriuje nėra matomas ne visiems.

    Aš manau, kad turite pasirinktinį maketą jūsų forumą. Kad gali būti problema - vis dar turėtų būti rodoma (gal neveikia, bet turėtų). Bandykite vėliavas užsakymą vieta. Taip pat prašome atsiųsti mums visą savo forumo URL - pamatysime, HTML išvesties ir ieškoti priežastis - taip pat išskleidžiamajame meniu.

    Aš suprantu, kad jūs išjungėte išskleidžiamajame meniu dabar, nes tai yra skaldytų - prašome atsiųsti mums fotografiją ekrano ir HTML produkcijos meniu. Taip pat čia - pabandykite užsakymą vieta - ji gali būti, kad numatytasis vietose netinka jūsų pasikeitė išdėstymas.
    Bandžiau pasirinktinis kodas:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL perrašyti.
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Nr vėliavos Aš kairėje kodą galite pamatyti ...

    Tegul ne nerimauti išskleidžiamajame dabar.

  4. #4

    Default

    Vėliavos dabar rodo ... Aš nežinau, kas atsitiko?

    Iš pradžių, aš kopijuoti / įklijuoti raktą. Taigi nuėjau licencijos raktą srityje, ir nuėjo iki galo, tada paspauskite DELETE, jei norite pamatyti, jei buvo įterptas papildomas nematomas ASCII simbolių, dabar jis dirba.

    Aš nežinau, bet jis veikia dabar.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš nežinau, bet labai

    Prašome sustabdyti atvėsti - šių dalykų atsitinka ir mes esame čia padėti išspręsti

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Aš nežinau, bet labai

    Prašome sustabdyti atvėsti - šių dalykų atsitinka ir mes esame čia padėti išspręsti


    Pageidavimų turėjau daugiau laiko spręsti problemas sau, bet darbo pradėjimo visas mano laikas!!

  7. #7

    Default

    mano vėliavos nerodomas arba

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    mano vėliavos nerodomas arba
    Kuris? Išskleidžiamajame meniu arba sąrašo? Prašome patikrinti savo vėliavos konfigūracija (įsitikinkite, kad jie yra kinkuoti neįgaliesiems). Jei turite pasirinktinį maketą, tada patikrinkite, ar skirtingų vėliavų pozicijas - nutylėjimą pozicijas visada bus numatytasis išdėstymas - individualų maketai nebūtinai. Be to, pabaigoje tiesiog pabandykite užsakymą vieta.

  9. #9

    Default

    pamatyti, kaip tavo rodo savo profilį? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Mano forumas narių profilius nėra.

    Peržiūrėti profilį: SlotFan - Hot Lošimo automatai

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    pamatyti, kaip tavo rodo savo profilį? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Mano forumas narių profilius nėra.

    Peržiūrėti profilį: SlotFan - Hot Lošimo automatai
    Vartotojo KP tiesiog nustatyti savo numatytąją kalbą.

    Taip pat atkreipkite dėmesį, kad turite tam tikrą puslapį, kuris jums davė klaida:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •