Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast
Rezultatai 11 į 2027

Tema: indeksuojami vis dar vyksta šią savaitę

  1. #11
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Kov 2010
    Pranešimai
    116

    Default

    Svetainės medis statistika
    Iš viso URL: 1.030.240
    Indeksuojami URL: 21.709

  2. #12
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    Aš taip pat pakeisti kai kurie subforum.
    gal Thats problema
    Tai gali būti priežastis, nes senosios nuorodos nebeveikia. Atkreipkite dėmesį, kad tai, ką matote žiniatinklio tvarkytojams, yra ne kiek puslapių buvo indeksuoti. Jis tik pasako, kiek iš savo Sitemap URL į indeksą. Kaip jūs žinote, jūs turite puslapių indeksuojami daugiau (kai kurie ne, struktūra). Taigi, jei URL pakeitimus Sitemap (kaip po subforum pakeisti), tada jis nėra indeksuojami pagal šį URL (ji vis dar gali būti pagal senąjį) ir žiniatinklio įrankis dar parodys jums mažiau indeksuojami URL. Nes ji neturi matyti visus indeksuojami URL, bet kiek URL iš Svetainės medis indeksuojami. Jūs galite pamatyti visus Išplėstinė užklausą "Google".

    Jei turite peradresavimai 301 iš senas nuorodas į naujas tos neturėtų būti pašalintas iš indekso - tiesiog vėl indeksavimas. Žinoma tol, kol bus iš naujo indeksuojami webmaster įrankis parodys jums mažiau URL.

    Atkreipkite dėmesį, kad, pavyzdžiui "Google" pakeitimus gali būti taip pat nesusiję su visais su savo veiksmus - tai gali sukelti "Google" serverio ūkius atsikirtimus, algoritmas pakeitimus ir Google pateikia tik žino, ką dar. Žinoma visada gera laikyti ranką ant pulso ir patikrinkite, ar jis nėra susijęs su mūsų veiksmai, todėl jūs galėtų reaguoti apie tokius atvejus.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 11-04-10 prie 15:04.

  3. #13
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    aš įdėti failą robots.txt minutę
    Atkreipkite dėmesį, kad tai bus pašalinti iš rodyklės užblokuotas turinys. , Nes ji nėra svarbi turinio, tai bus gerai jūsų SEO (šiukšliadėžę indeksas = vertingą turinį indeksas).

  4. #14
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    Svetainės medis statistika
    Iš viso URL: 1.030.240
    Indeksuojami URL: 21.709
    Ar "Google" rodo klaidas struktūra?

  5. #15
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Kov 2010
    Pranešimai
    116

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ar "Google" rodo klaidas struktūra?
    taip
    jie sakė, peradresavimo puslapiai

    aš turiu tai taip pat

    Rezultatai 1 - 10 apie 87.100 Prašome pasirinkti Jūsų Kalbos Bel. (0,34 sekundės)

    Prieš aš gavo 236.000
    ir vis dar vyksta per

  6. #16
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Kov 2010
    Pranešimai
    116

    Default

    Aš tikiuosi, kad tai bus ok 2-3 mėn.
    Aš pasikeitė apie 50% subforum pavadinimas.
    Paskutinį kartą redagavo badawidollah; 11-04-10 prie 15:42.

  7. #17
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    taip
    jie sakė, peradresavimo puslapiai

    aš turiu tai taip pat

    Rezultatai 1 - 10 apie 87.100 Prašome pasirinkti Jūsų Kalbos Bel. (0,34 sekundės)

    Prieš aš gavo 236.000
    ir vis dar vyksta per
    Jūs galite būti ramūs dėl nukreipimus, struktūra. "Google" patarimų, įdėti ten tik galutinis URL, bet vis dar žino, kaip elgtis nukreipimus ir dar indeksus galutinis URL (po nukreipti). Šiuo metu mes neskirti išverstas URL į Sitemap pridėti tik kalbos kodą, dėl veiklos priežasčių. Vertimo kiekvieno URL kiekvieną kalbą per vieną akimirką sitemap kartos būtų per brangu. Bet kokiu atveju mes galvoti apie kai kurias šioje srityje sprendimą.

  8. #18
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    Aš tikiuosi, kad tai bus ok 2-3 mėn.
    Aš pasikeitė apie 50% subforum pavadinimas.
    Taigi tai galutinai gali būti priežastis. Vis dėlto turėtų ne, jei jūs tikrai turite 301 peradresavimą iš senųjų į naują, bet kas iš tikrųjų vyksta "Google" pusėje yra slėpinys.

    Dar prisiminti, kad įtraukėme keletą naujų turinį į failą robots.txt, todėl tiems, blokavo URL ir turėtų išnykti iš rodyklės.

  9. #19
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Kov 2010
    Pranešimai
    116

    Default

    Nieodwiedzone
    Atliekant bandymą ėminio URL iš jūsų Sitemap, mes nustatėme, kad kai kurios URL nukreipti į kitas vietas. Mes rekomenduojame, kad jūsų Sitemap yra URL adresų, nukreipiančių į galutinę paskirties vietą (nukreipti tikslinės), o ne nukreipiant į kitą URL.
    HTTP klaida: 301
    URL: Eikite URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
    Problema aptikti: Bal 11, 2010

  10. #20
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Matau 2 klausimus ten:
    1. Jūsų saitas keistai atrodo - Ar tikrai, kad jums padarė integracijos Sitemap Generator tinkamai?
    2. Matau, kad turite ten dvigubi peradresavimai (301 nukreipti du kartus - vieną po kito). Prašome integruoti vBSEO tinkamai - skaitykite čia informaciją apie vBSEO integracijos pakeitimai: http://www.vbenterprisetranslator.co...ents-beta.html

Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •