Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1015

Tema: Daugiau apkrovos problemų

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default Daugiau apkrovos problemų

    Gerai, kad aš padariau apkrovos bandymai.

    Per laikotarpį 24hrs mano apkrova didėja stabiliai į 30,00-

    Serveryje iš naujo paleiskite nustato, kad dar 24 val.

    , Jei išjungiu AM aš negaunu šią problemą.

    Negalima pasakyti, kad su mod neįgaliesiems yra mažiau eismo, nes tai nėra tiesa, "Google" vis dar siunčia tą patį srautą pagal mano statistika neįgaliesiems su mod.

    Prašome paaiškinti, apkrova yra vairuotojo man proto.

  2. #2
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Panašiai skambanti reklaminių žinučių, pataikyti išverstų puslapių AM. Reikia žiūrėti į optimizuoti Apache serverio arba gauti daugiau procesoriaus galios. Ar jūs naudojate vboptimise arba bet kokio tipo spartinimo mechanizmas, kaip memcached?

  3. #3
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default


  4. #4
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Pranešimai
    168

    Default

    Tai tikrai skamba kaip jūs naudojate underpowered serveryje. Aš 8 branduolių "Nehalem mašina (todėl mes ieškome 8 daugiau virtualių branduolių dėl HT, iš viso 16). Aš taip pat plačiai optimizuotas ši mašina naudojant savo metodus, taip pat patarimų iš ne vbulletin.com žmonės.

    vBET kelia mano svorį nuo maždaug 2,5 iki 3,0-3,5, priklausomai nuo vartotojų skaičiaus, ir tai akivaizdžiai auga, remiantis talpyklos dydis. Tačiau aš nemanau, kad labai blogai, nes mano tuo pačiu metu vartotojams svyruoja nuo gana aukštas 800 dar didesnis 1200.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Labas Žinoma, vertimas turi imtis tam tikri ištekliai yra ne magija. Versti puslapį priemonėmis išėjimo rezultatas ir jį pakeisti. Nes, kad vertimo raštu visada bus užtrukti ilgiau nei įprasta puslapyje.

    Aš suprantu, kad jūs ne per daug laimingas, turintys daugiau serverio apkrova, tačiau atkreipkite dėmesį, kad vBET atsižvelgiant tik vertimo raštu išteklius. Normalus puslapių prideda tik vėliavos. Taigi visa tai papildoma apkrova nuo papildomų eismo išverstų puslapių. Kaip jums rašė savo srautą ne eiti iš karto po išjungti vBET (jei turite, o tada jis mažės po išjungti - pasitikėk manimi) ir serverio apkrova yra mažesnė, - akivaizdu, - robotai vis dar nuskaitymo URL išverstų puslapių, vartotojai vis dar randa Google nuorodos į jūsų išverstų puslapių. Taigi, jūs vis dar turi patį eismo, bet dabar pagal išverstas nuorodos yra tiesiog dubliuoti turinį - įprastą puslapio, kuris nėra išverstas. Jei norite likti su negalia vBET mes primygtinai rekomenduojame pridėti taisyklę. Htaccess failą, kuris bus nukreipti visus išverstų puslapių normalus vienas, kitaip galite prarasti savo SEO dėl dubliuojamas turinio.



    Aš suprantu, kad savo nuomonės mūsų kodas yra silpnas. Aš nežinau, apie ką jūs grįsdama savo lūkesčius. Mes turime sparčiausiai vertimo mod VB - nėra nieko, kas veikia geriau. Vertimas bus imtis tam tikrų išteklių ir mūsų mod trunka mažiau kaip bet kurios kitos. Jūs galite pamatyti, kaip greitai vBET gali dirbti daugelyje forumų. Jei turite klausimų, į jūsų serverį, tada prašome apsvarstyti konfigūracijos pakeitimus ar pridėti serverio išteklius. Jums nereikės į 10 litrų kibirą 20 litrų vandens.

    Ir esate teisę 100% - mes galime tai padaryti geriau, mes ir mes darome tai visą laiką Tiesiog laukti, kol mes perkelti visus patobulinimus, kuriuos mes padarėme vBET4.x įgyvendinimo metu

    Jei aš galiu duoti jums keletą patarimų - prašome patikrinti, kaip jūs galite optimizuoti vBET: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Ypač apsvarstyti išjungti kai kurias kalbas ir robots.txt failas blokuoja netinkamuose puslapiuose

    Kas yra reagavimo laikas išverstų puslapių? Koks yra jūsų procesoriaus naudojimas? Koks yra jūsų atminties? , Jeigu tai priimtina, tada jums nieko nerimauti. Žmonės dažnai bijo didinti serverio apkrovai ir net nežino ką tai reiškia. 10 kartų daugiau serverio apkrova nėra NE - 10 metu vis daugiau naudojami ištekliai. Tai tiesiog reiškia, kad daugiau siūlų laukia eilėje, kas yra visiškai normalu, nes dabar jūsų temas, telieka laukti, kol "Google" atsako, jei kai kurios vertimo nėra paslėptas dar. Taigi, siūlai laukia "Google" atsakas ir tai trunka NE CPU, NE VISI per šį laiką. Dėl to, kad savo serverio apkrova BUS didesnis, net jei vBET galėtų imtis jokių išteklių ne visi (kas, žinoma, nėra įmanoma).

    Apie kritimo jūsų serverį - Akivaizdu, kad tai jūsų serverio problemos. Taip atsitinka periodiškai. Aš turėjau panašią problemą mano serveryje. Sukėlė kai Apache klaidų, todėl vienas Apache siūlai auga ir auga su atminties, kol visa atmintis buvo sunaudotas ans serverio talpyklą. Elgiasi kaip tik viena gija - kitas Apache temas buvo normalus. Aš žaidžiau su Apache konfigūracijos ir problema išspręsta. Manau, kad Apache tik turėjo tam tikrą atminties nutekėjimo - kaip aš atsimenu, aš įdėti mažesnės vertės prašymų, kurie gali būti surengti viena gija. Taip pat buvo kitų pakeitimų. Siūlau patikrinti savo atminties ir stebėti tam tikrą laiką. Taip pat ji gali būti naudinga patikrinti vidutinį atminties kiekis, naudojamas vienas Apache siūlai, ir padarė kai kurie skaičiavimai ir nustatykite atitinkamą vertę MAX temas Apache.

    Jei turite kokių nors klausimų, prašome tiesiog paklausti
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 17-03-10 prie 00:53.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Ei - Aš tiesiog jūsų forume, tai verčia itin greitai ... Taigi, ko reikalaujate apie ir kodėl taip pyksta požiūrį apie vBET, kai super greitai vertimo paslaugų? ...

    Prašome apsvarstyti, kokių serverio apkrova -. Suprasti jo prasmę, gali būti labai naudinga suprasti, kas vyksta serveryje ir kaip ji gali būti susiję temas, kurios laukia eilėje nėra, nes jūs neturite išteklių, tačiau laukia atsakymo iš kito serverio (šiuo atveju "Google").

    Mano nuomone turite super greitai vertimai, ir jūs nieko nerimauti

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Turiu statybos aikštelių 10 metų, aš esu visiškai supranta, 10x apkrova nereiškia, 10x išteklių, nustoti gydyti man, kaip idiotas ir šaukšteliu maitinti man šiukšlių. Šis mod šaltojo faktų, lyginant su kitų nemokamų mod Jūsų krovinys Mega. Ir piko metu mano svetainė dabar lėtai arba išvis nereaguoja. Taip, puslapių versti greitai išjungti piko metu, bet lėtai serverio išlaidas, vėliau tą pačią dieną. Turiu quad core, RAID 15K SAS serverio, kad yra optimizuotas tik baudą, ją paleisti 0.50 visą dieną ilgai prieš tai su dideliu eismo. Tai VBET kodą, kuris prideda apkrovos ir daro lėtai serverio piko metu, tai faktas, ne didinti eismo, aš turėjo to paties eismo ir automatinės prieš ir serverio susitvarkė bauda, tai yra vertimas produkto. Laikotarpis. Paskubėk ir ją išspręsti, aš tikrai dont wanna mokėti kitą £ 300 per mėnesį serverio atnaujinimas tiesiog paleisti mod lol.

  8. #8
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    276

    Default

    Kiek kalbų jums leido? Kiek žinučių jūs turite? Ar turite vBSEO ir įdiegta Sitemap Generator? Kiek reklaminių žinučių pataikyti svetainėje per dieną?

  9. #9
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Hi!

    32 kalbomis įjungtas.

    100,000 pranešimų.

    vBSEO ir sitemap įdiegti.

    Sitemap plugin sako 1000.000 puslapių šliaužė per dieną.


    Faktas yra tai, jei aš galiu išjungti MOD ir iš naujo paleisti serverio boto ir vartotojai vis dar pataikyti mano serveryje kaip ir anksčiau, tų pačių šalių yra dar Googles indeksą ir taip galiu gauti tą patį srautą įjungta, ar ne.

    Vienintelis skirtumas yra tas, kad AM neįgaliesiems robotus ir "Google" paieškos puslapį gauti anglų, todėl, eismas yra identiškas, vienintelis skirtumas yra jie nemato išverstą puslapį, taip išvengiant modifikacijos duomenų bazės klausimais.

    Tai aišku, kaip dieną man šis mod buvo paleistas nepateikus jokių tinkamam bandymui atlikti, ir aiškiai savininkas nėra suinteresuotas sprendžiant problemas.

    Nepavyks.

  10. #10
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Mykolas, esate neteisus, ši apkrova yra ne dėl eismo išaugimo, tai sukelia skaitymo ir rašymo vertimus į MySQL.

    Jei vBulletin komanda gali skaityti ir rašyti į MySQL su maža apkrova, kodėl cant jums?

    Prastas kodą mano draugas.

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •