Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast
Rezultatai 11 į 2029

Tema: Atnaujintas į naujausią versiją 4101BF šiandien lang link rel="pakaitinis" hreflang

  1. #11
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Im naudojant dragonbyte, nuėjau, nors anglų kalba ir, atrodo, kad būčiau GERAI. leiskite man nuolat ieško

  2. #12
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    GERAI, kad anglų kalba, tai viskas atrodo teisinga, keitimas lang jos rodo forunthread? ekstr.. ar ne VBET pervardyti url išverstų puslapių? Anglų prisijungę ar iš visos nuorodos yra .html perrašo?

    Tik tada, kai puslapyje yra išverstas url gauti ne naujo parašyti

  3. #13
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Dar kartą anglų kalba, tai nėra teisinga, nes jūs esate nukreipti į showthread.php puslapyje, ir jums neturėtų. URL į savo naršyklę, turėtų būti tokios pačios, kaip ir pirmame puslapyje - SEO draugiškas.
    Pavyzdžiui, eiti į puslapį:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    Jūs būsite nukreipti į:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    Kad neturėtų atsitikti.

    Tai, kas vyksta su Url išverstų puslapių, gali būti susiję su šiuo klausimu, todėl tai viena būtina spręsti pirmiausia.
    Aiškiai vBulletin nėra pripažįstama tinkama URL ir padaryti nukreipimą į ne SEO draugiškas vieną.
    Kaip rašė jūs galite lengvai patikrinti, ar tai susiję su vBET, ar ne - žr. ankstesnį postą.

  4. #14
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Aš negaliu iš naujo sukurti naują pašto skyrių sriegis. Jei aš spustelėkite url ji vėl nukreipia, bet forumas paspaudę rodo, normalus seo freindlt url. Aš maniau, kad aš buvo gerai su VB, bet kai jūs gaunate naują post nuorodą siūlai?

  5. #15
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Rasite "naujas post" nuorodų į jūsų forumo pagrindinio puslapio:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    Prašome patikrinti, ar vBET yra susijęs su "naujas post" problema, ją išjungti akimirką. Jei ne - sprendimą rasti. Jei taip - mes jums padėsime.

    Aš taip pat žr. kitą klausimą. Kaip dabar matau, ne "naujas post" nuorodos jūsų SEO nuorodos veikia puikiai, tačiau jūs negalite eiti į išverstą puslapį - jūs turite nukreipimas atgal į anglų kalbą puslapyje. Tai atsitinka tik dėl siūlų nuorodos (sub forumai yra GERAI).
    Įsitikinkite, kad jūsų ..htaccess failas yra GERAI. Taip pat įsitikinkite, kad naudojate palaiko vBET SEO nuorodas. Prašome atkreipti dėmesį, kad vBET būtina integruoti su vBSEO jei naudojate jį (aprašyta readme.html).
    Jei jūs patvirtinate, kad jūsų kompiuterio konfigūracija yra gerai, ir šis klausimas bus dar atsitikti, mes padėsime jums išspręsti ją ant jūsų serverio. Dar pirmiausia, prašome pūdymas mūsų nurodymus. Diegimo/konfigūravimo paslauga yra mokama viena, mes padėsime jums nemokamai, jei tai yra kai vBET klaidą. Taigi, pirmiausia turime patvirtinti, kad jūsų kompiuterio konfigūracija yra gerai, ir "naujas post" problema yra susijusi su vBET. Kaip ilgai, kaip SEO yra ne dirba puikiai, be vBET negalime tikėtis, kad jie galėtų dirbti su bauda, vBET.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 15-03-19 prie 15:13.

  6. #16
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Aš turėjau savo komandą, keisti htaccess seniai forumo ir ne forumo puslapių, man taip pat buvo su Dragonbyte SEo vieta vbseo. Aš žinau, aš negaliu ištrinti VBSE funkcijų dar be klaidų nors įskiepiai yra pašalintas iš vbulletin.

  7. #17
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    čia yra forumas katalogas htaccess susiję.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

  8. #18
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Šakniniame kataloge turiu daug cpanel pridėta comodo linijos su vbet pridūrė, taip pat už forumo puslapius, bet kad neturėtų poveikio newthread tel.

  9. #19
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Pranešimai
    276

    Default

    Man taip pat buvo per visus Dragonbyr=te parametrus ir vbet ir neužsiminė nauja gija. Aš mokės mokestį, tai pažiūrėjau atidžiau, jei reikia, koreguoti.

  10. #20
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Dragonbyte SEO yra remiama NE vBET - tai yra, kodėl jūs turite problemų. Mes neketina remti išorės SEO varikliai, nes vBulletin yra gimtoji SEO variklis, nes 4.0. Mes paramą integracija su vBSEO kaip atgalinį suderinamumą su forumai prieš 4.0 arba kurios nenori keisti SEO varikliai. Forumai, kurie nori pašalinti vBSEO turi nemokamą SEO variklio įtraukti į vBulletin nuo 4.0.

Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •