Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 1010

Tema: vBET 3.0.0 dabar pasirinkta forumuose

Hibridinis Peržiūrėti

Ankstesnį Postą Previous Post   Next Post Sekantis
  1. #1
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default vBET 3.0.0 dabar pasirinkta forumuose

    Labas



    Ir aš noriu padėkoti visiems, kurie pritarė šio produkto forume savininkai. Nuo šiandien vBET 3.0.0:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, viščiukas

    Tie vardus iš vbulletin.org ir, jei jus domina apie detales pamatyti čia: vBulletin.org Forumas - View Single Post - vB Įmonių Vertėjas

    Paskutinį kartą redagavo vBET; 23-10-09 prie 17:01.

  2. #2
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    4

    Default Kai yra 3.0.0 bus galima įsigyti?

    Hi there,

    Ar yra koks nors numatomas grafikas vBET3.0.0 "laisvas įsigyti? Turiu klientą, kuris labai domina naudojant funkciją, ir norėtų suteikti jiems grafikas ir išlaidų sąmata.

    Ačiū,
    -Ray

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes norėtume, kad ji būtų prieinama per 2 savaites kažkas tarp 2-4 savaites yra labiau saugus vertinimas

  4. #4
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    4

    Default Numatomas kainodara?

    Labai ačiū už atsakymą. Bet dėl kainų, kad ši versija bus už žodį?

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Galutinis kainodaros nėra dar, bet aš pridurčiau, kad mes planuojame labai pirmo mėnesio pardavimo skatinimo - 50% nuolaida

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Tai nėra lengva pasakyti man, ir aš niekada maniau, kad tai įvyks, tačiau: Man gaila, kad man suteikė laisvas licencijas žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man iki aukos

    Aš tiesiog gauti paštu (persikėlė šią PM) vienas vaikinas, kurie nesikreipia į minėtą grupę, kad arba aš duosiu jam tam tikras specialias pasiūlymas ar jis rašys blogus dalykus apie mane vbulletin.org šantažas iš ... Buvau tikrai laimingas suteikti jums mano dovana, deja, dabar aš pradedu gailėtis, nes kai kurių žmonių veiksmai, kurie nori man būti nesąžininga su mano skelbimu ir net threating man tai padaryti ...


Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •