Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 22 FirstPirmas 12
Rezultatai 11 į 1414

Tema: Vertimo vėliavos nerodoma

  1. #11
    Narys
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Vieta
    Atlanta
    Pranešimai
    39

    Default

    man reikia naudoti jį daugiau nei vieno stiliaus vienu metu. Mobilus stilius yra mobiliesiems telefonams ir tik rodo smartphone nustačiusios kai lankytojui apsilankius svetainėje. Kitaip jie mato vB4 numatytasis stilius.

    Kaip jį naudoti dėl daugiau nei vieną dar vienu metu?

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Pridėti vyksmaženklį prie mobiliojo stilių:
    1. Atidaryti AdminCP -> stilius & šablonai -> stilius Manager -> numatytasis stilius - > redaguoti šablonus -> vbenterprisetranslator_flags.
    2. pakeisti vertė Stilius nuo Numatytasis stilius į jūsų Mobilus stilius.
    3. įrašyti šabloną.
    Jei norite pridėti kitą vBET šabloną (pvz pridėti vyksmaženklį prie verstas prane imus) tada kiti importo reikia vbenterprisetranslator stilių.

  2. #12
    Narys
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Vieta
    Atlanta
    Pranešimai
    39

    Default

    Nevermind I figured it out. Aš nukopijuoti vbenterprisetranslator stiliaus per mobiliojo stilius, o ne pereiti jį. Dabar vBET dirba tiek stilių. Ačiū už galiuko. Jei norite, galite įtraukti tai į savo dokumentus taip, kad kiti žinotų.

  3. #13
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Po to, kai importo šablonas, vBET mobiliesiems stiliaus, galite nustatyti vertė {vb:raw vbenterprisetranslatorflags} tiek mobiliųjų stiliaus ir numatytasis stilius. Šaligatvio nėra mobiliojo stiliaus, nes mobiliųjų stilius buvo ne šabloną vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Quote Originally Posted by mykkal View Post
    Nevermind I figured it out. Aš nukopijuoti vbenterprisetranslator stiliaus per mobiliojo stilius, o ne pereiti jį. Dabar vBET dirba tiek stilių. Ačiū už galiuko. Jei norite, galite įtraukti tai į savo dokumentus taip, kad kiti žinotų.
    Džiaugiuosi, kad aš gali padėti jums.

Pradžia 22 FirstPirmas 12

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •