Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Negalite pašalinti produktas

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    2014 m. gegužės
    Pranešimai
    3

    Default Negalite pašalinti produktas

    Kai aš stengiuosi ir pašalinti vB įmonių Vertėjas 3.3.6 jis suteikia man šią klaidą:

    Lemtinga klaida: require_once() [function.require]: nepavyko atidaryti reikia "/ xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php" (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php "), /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () būtų kodas eilutę 4

    Atrodo kaip trūkstamą failą. Tai buvo nemokama versija ir aš neturiu pradinio diegimo failai ten.

    Ar kas nors padėti?

    Ačiū.

  2. #2
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Jei turite nemokama versija tai versija 2.3.6.
    Ar galite pašalinti produktą AdminCP -> Plugins & produktai -> valdyti produktų? Jūs turite pašalinti vBET taisyklių .htaccess? Ar turite spartinimo įskiepiai? Jei taip, išvalykite laikinąją atmintį.
    Įdėkite nuorodą į puslapį, kuriame klausimas.

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    2014 m. gegužės
    Pranešimai
    3

    Default

    Ji turi būti mokama versija tada. Tai tikrai 3.3.6. Bet kokiu atveju man reikia pašalinta.

    Taip, tai kaip aš pašalinta ją admincp.

    Aš paskelbtas anksčiau klaida buvo, kai aš bandė pašalinti produktą. Nėra jokių konkrečių puslapių su problema.

    Galima susieti mane į diegimo failai, galiu pabandyti ir pakeisti failą, tada gali leiskite man pašalinti?

    Ačiū už jūsų pagalbą.

  4. #4
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenys administratorius CP ir FTP. Bus patikrinti, kas vyksta ten

  5. #5
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Klausimas buvo failo trūksta includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Problema buvo išspręsta.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •