Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Pirkti klausimus / diegimo

Hibridinis Peržiūrėti

Ankstesnį Postą Previous Post   Next Post Sekantis
  1. #1
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    2012 M. gegužės
    Pranešimai
    1

    Default Pirkti klausimus / diegimo

    Hi, I 'm gana naujas vBulletin ir mados, ir taip aš turiu keletą klausimų.

    Norėčiau pirkti šį įjungti/pridėti-, bet noriu įsitikinti, kad jis vis dar dabar palaiko visiškai. Mano draugas tai įsigijo savo svetainę, bet jis negavo būtinos jam dirbti aktyvinimo kodą. Jis taip pat bandė kreipimosi pagalba kelis kartus, tačiau negavo jokios pagalbos.

    Norėčiau pirkti tai, nes tai yra geriausias aš mačiau vertėjas, tačiau norėčiau, kad negali turėti jokių diegimo problemų. Diegimo pagalbą su išorinį priedą, būtų įsigyti, kad jūs galite įdiegti man su tinkamą kodą reikia aktyvinti.

    Gali taip pat prašau, kodėl mano draugas gali ne gauti bet kokią paramą savo aktyvinimo išleisti? Jis negali rasti savo kodą ir yra elektroniniu paštu keletą kartų gauti. Jis taip pat bandė padaryti žinutes į šį forumą, bet jo pranešimų nerodo čia. Labai norėčiau gauti šio išplėtimo, labai greitai įdiegtas mano forumas, todėl jūsų atsakymas yra labai vertinamas.

    Ačiū.
    Fernando

  2. #2
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Labas
    Jei pirkimo diegimo tarnyba mes tai visą instaliacijas vietoj jums -Taigi jūs neturite jaudintis dėl montavimo paslaugos.

    Apie jūsų draugas problema. Mes galime padaryti visą paramą tik pagal mūsų forumas - ir kiekvieno naujo vartotojo paštu turi būti prižiūrimi, taip, kad jis ne matė savo postą, tik po to, kai jis rašė jis. Mes galime atsakyti kiekvieną pranešimą kuo greičiau.

    Čia yra gija, kurioje atsitiko panašiose situacijose (gal tai jūsų draugas paštu) SPUSTELĖKITE -kaip jūs galite se mes bandė padėti, tačiau nėra jokio atsakymo iš vartotojo

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Vas 2014
    Pranešimai
    1

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Lithuanian
    Translated text
    Sveiki, kiek laiko užtruks jums įdiegti ir aktyvuoti produktas? man reikia tik 5 kalbų, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir portugalų, kitų kalbų mes nesidomi šiuo metu.
    Taip pat aš prašau jus, jei jūs padaryti sau nemokamai API aktyvinimo, nes mes nežinome kaip aktyvinti šių produktų.
    ačiū
    Original text

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Lithuanian
    Translated text
    Sveiki, kiek laiko užtruks jums įdiegti ir aktyvuoti produktas? man reikia tik 5 kalbų, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir portugalų, kitų kalbų mes nesidomi šiuo metu.
    Taip pat aš prašau jus, jei jūs padaryti sau nemokamai API aktyvinimo, nes mes nežinome kaip aktyvinti šių produktų.
    ačiū
    Original text
    Įdiegimas yra trivialus - tiesiog įkelti failus į serverį ir product.xml iš administratorius CP. Vis dar turite sukonfigūruoti vBET. Reikia funkcijos aprašytos readme failas.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 11-03-14 prie 12:41.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by fernando View Post
    Norėčiau pirkti šį įjungti/pridėti-, bet noriu įsitikinti, kad jis vis dar dabar palaiko visiškai. Mano draugas tai įsigijo savo svetainę, bet jis negavo būtinos jam dirbti aktyvinimo kodą. Jis taip pat bandė kreipimosi pagalba kelis kartus, tačiau negavo jokios pagalbos.
    Parašė istorija yra FAKE. Ir tai lengva atpažinti mums kad jums buvo apgauti, nes Aktyvacijos kodas (licencijos kodas) yra kiekvieno kliento atsisiuntimo puslapį netoli nuorodą. Taigi savo draugui teko pamatyti jei jis atsisiųsti produkto.
    Taip pat netiesa, kad kas nors iš jūsų klientai negavau padėti kada nors. Mes visada atsako į pranešimų apie šį forumą ir jūs galite patikrinti tai sau tik vyksta siūlai iš siūlų.

    Taigi išsiaiškinti - mes remia VBET ir turite šiame forume palaikyti jus.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •