Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1019

Tema: Kovoja iš naujo įdiegti VBET

  1. #1

    Default Kovoja iš naujo įdiegti VBET

    Įgalinus VBET, pagrindinis VBET parinktį puslapio nebus rodomas (visas kitų puslapių parinktys bus rodomas). Taip pat, mano forumai bus nebėra rodomas.

    I 'm veikia vBulletin 3.8.7 PL2.

    Aš nori gauti VBET atgal internete. Buvau priverstas priimti jį išjungti mano sistema, nes ji buvo trukdo gija rodyti kažkaip.

    Galbūt aš turėtų tiesiog pirkti diegimo tarnyba ir jūs žiūrėti į jį...

  2. #2

    Default

    Aš užsiprenumeravote "Google" vertimai API ir įtraukti eilutę kaip reikalaujama VBET parinktys.

  3. #3

    Default

    Maniau, kad tai gali būti, kad "vykdymo tvarka" problema, mes turėjo anksčiau su savo įskiepiai autentifikavimo. Aš lygindama pakartotinai patikrino kad mūsų autentifikavimo įskiepiai yra vykdymo tvarka 1001 (tai) ir vBulletin yra 1000 (tai).

    Tai yra skirtingi, problema; Negalima rodyti vėliavomis, nieko rodo, vBulletin tiesiog pakimba:-). Galite paprašyti vBulletin į sąrašą naujus registravimus ir tik rodo baltą ekraną, kol galite išjungti VBET.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    sveikas. Atsiprašome už atsakymo laikas - mes turėjo ilgą savaitgalį Lenkijoje.

    Patikrinkite, ar turite išeinantis prašymus įgalintas jūsų sistemoje. vBET yra naudojant išorės vertimo paslaugų teikėjų, jei jūsų sistema blokuoja tokius prašymus, tada viskas bus tik pakabinti, nes jis yra užblokuotas.

    Jūs galite tiesiog patikrinti tik naudojant iš bandymo failą. Prašome pamatyti čia daugiau informacijos, kaip patikrinti: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Jei yra blokuojami - puslapio stringa tada turite susisiekti su savo paslaugų teikėju ir paklausti jo leisti išeinančių http užklausų.
    Prašome pasakyti jums reikia daugiau pagalbos

  5. #5

    Default

    Bingo... Štai atsakymas:

    Paleidimo vertimo bandymas, Google API v2
    Bandymo rezultatas:
    Bandymas Klaida: nepavyko prisijungti prie priimančiosios
    Ryšio laikas (ms): 21088.4240723

    Tai sakydamas: aš turiu užkardos išdavimo prijungiamas prie API "Google"? Jei taip, prašome pasakyti ką uostuose ir kas serverio reikia prašyti:-).

  6. #6

    Default

    Mano svetainę turi eiti per proxy, matyt neleidžia ryšys su googleapis.com. Ar yra būdas nustatyti tarpinį serverį, VBET?

  7. #7

    Default

    Tai ne gali padėti, bet jei naudoti googleapis.php kodą, modifikuotas nustatyti tarpinį serverį, gauti taip:

    Paleidimo vertimo bandymas, Google API v2
    Bandymo rezultatas: {"duomenys": {"vertimai": [{"translatedText": "hello", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Bandymo klaida:
    Ryšio laikas (ms): 196.223876953

    Ar tai, kad jokios prasmės?

  8. #8
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Quote Originally Posted by hmspain View Post
    Tai ne gali padėti, bet jei naudoti googleapis.php kodą, modifikuotas nustatyti tarpinį serverį, gauti taip:

    Paleidimo vertimo bandymas, Google API v2
    Bandymo rezultatas: {"duomenys": {"vertimai": [{"translatedText": "hello", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Bandymo klaida:
    Ryšio laikas (ms): 196.223876953

    Ar tai, kad jokios prasmės?
    Kad rodo, kad vertimas buvo vieta gerai

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Kad rodo, kad vertimas buvo vieta gerai
    Tai naudinga, ačiū! Dabar man reikia sužinoti, kodėl pridėjimą VBET tarpinio serverio problemos neišsprendžia mano pakabinti problema:-(.

  10. #10
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Labas
    Pasakykite man, jei jums reikia daugiau pagalbos su šiuo klausimu

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •