Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1011

Tema: Negali išjungti vBET? (Skubiai)

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default Negali išjungti vBET? (Skubiai)

    Sveiki visi aš stengiuosi susekti problema, kuri tapo akivaizdus apie savaitę, šiam tikslui man reikia išjungti visus įskiepiai, tačiau kai išjungti vbet forume nėra įkelti ne visi, tik visiškai tuščią puslapį?

    Kai vienas padeda kaip man reikia tai padaryti skubiai, nes mano forumas stilius yra skaldytų svečiams.

    Linkėjimai,
    Simonas

  2. #2
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Michael, jei skaityti tai jūs vis dar turite administratoriaus prieigą, peržiūrėti forumas užregistruotas iš/svečių statusą ir pamatysite, stiliaus trūksta, prisijunkite ir stiliaus yra ten, tai kodėl man reikia išjungti vbet jį panaikinti possibile priežastimi.

  3. #3
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Max Mikal šiuo metu daro seminaras, jis bus atsakyti jums kuo greičiau, bet čia yra ką aš turiu jums, kaip išjungti vBET:

    1. Išjungti, ji Admin CP
    2. Komentarą vBET taisykles, Htaccess. Jei neprisimenate, kurios yra šių žymės vBET pakete tada daryti-ne-įkelti/įrankiai/nukreipti-taisykles katalogas
    3. Grįžti integracijos pakeitimus vbseo failus. Lengviausias būdas - tiesiog įkelti originalo failus. Jei neturite prie zip - atsisiųsti iš teikėjas puslapį. Sunkiausia būdu - tiesiog atidarykite readme.html vBET pakete ir ten jūs turi tiksliai apibūdinti, kokie pakeitimai buvo padaryti - tiesiog daryti tai priešinga būdas.

  4. #4
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Ačiū už atsakymą, esu naśnieżana su darbo metu, mano forumas stiliaus svečiams turi likti skaldytų iki rytoj, kai aš atlikti šį veiksmą, nors aš Nekrietns įtarimas, kad ji yra labai naujausia vbet, sukelia tai - bus updaate jums rytoj, kai sėkmingai gali išjungti vBET.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Michael, jei skaityti tai jūs vis dar turite administratoriaus prieigą, peržiūrėti forumas užregistruotas iš/svečių statusą ir pamatysite, stiliaus trūksta, prisijunkite ir stiliaus yra ten, tai kodėl man reikia išjungti vbet jį panaikinti possibile priežastimi.
    Ar turite svečių talpyklos, įjungtas? Jei taip bandykite jį išjungti (tik laikinai bandymui) ir tikrinti dar kartą. Greičiausiai ji įjungta ir jūs padarė keletą pakeitimų stiliaus ir jūsų stilius yra saugomi failuose. Taigi po pakeitimų stiliaus failai yra skirtingas (skirtingus pavadinimus) bet talpykloje visą HTML rezultatų svečių talpyklos dar turi URL senojo stiliaus failus. Tai visiškai paaiškina kas atsitinka. Taigi, jei jis yra tikrai priežastis tada prašome:
    1. Tik laukti, kol svečių talpyklos baigiasi ir klausimas bus go away pati
    2. Arba jei norite, kad ne tik laukti švarų svečių talpyklos

    Jei tai nėra priežastis tada prašome pranešti mums ir mes bus patikrinti dar kartą.

  6. #6
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Michael, Tiuningas išjungti svečių talpyklos dirbo, bet aš tik kada nors naudojamas vieno stiliaus, ką kada nors talpyklinių ar įrodyta, kad svečiai buvo mano stilius, kad aš naudoju dabar, vartotojas niekada parodė kitą stilių, bet kada!, rasti, kad jei vbulletin parametruose keisti stilių, įrodyta, kad svečiai, ji bus ne garbę mano pasirinkimas tiksliai, jos nukentėjo arba praleisti, tačiau dažniausiai ne stiliaus versija dabartinį stilių. Jei aš kaip prašyti ir norite išjungti svečių talpyklos tada ji veikia kaip jis turėtų reiškia to vbet iscausing problema!.

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Paliko svečių talpyklos, nuo 22: 15 vakar išjungtas ir svečių rodinį, neregistruotas/ne prisijungęs, atsižvelgiant kaip ji turėtų būti, kai aš pasuko atgal 21: 20 šiandien svečių rodinys buvo skaldytų dar kartą, jei tada keisti stilių galima pagal numatytąją vbulletin id neįvykdo kad keisti insted svečių rodinys bus nustatytas bet rodo, jis nustatomas ankstesnių stiliaus, tada, kai kas nors bando peržiūrėti mano grįžta į stilių, aš tiesiog pasikeitė į gija?

    Aš pasuko svečių talpyklos išjungti dar kartą, kad mano stilius yra nustatomos, kaip nurodyta pirmiau ne keisti stilių arba ieškoti, nėra jokios priežasties, kodėl vBET turėtų sukelti šią problemą, galite jūs prašome išleidimo nustatyti arba pasakykite man, ką galite daryti norint gauti šį darbo tinkamai?

  8. #8
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    I išspręsti šią problemą save, bet vBET vis dar reikia nustatyti, kad šis doen't reikia padaryti rankiniu būdu:
    1. Pasiekti Admincp > vBET talpyklos
    2. > svečių talpyklos
    3. Išjungti svečių talpyklos ir įrašyti
    4. Padarė Svečiai talpyklos laiko gyventi & Svečių talpyklos laiko gyventi mažiau atitinkamų puslapių nulinės vertės
    5. Suteikta svečio talpyklos & įrašytą
    6. Svečių peržiūros, dabar matomi jūsų teisingą stilius
    7. Padarė Svečiai talpyklos laiko gyventi & Svečių talpyklos laiko gyventi mažiau atitinkamų puslapių vertė turėjo juos ne prieš & įrašyti
    8. Patikrinti užregistruotas iš siekiant patvirtinti stiliaus buvo vis dar gerai

    Dabar peržiūrėti svečiams nustatoma bet manau kai talpyklinių laiką senka, jei svečias peržiūros mano svetainėje ir yra problema su stilių arba kai kurios klaidos, tada kiekvienam svečiui po to bus matyti skaldytų stilių arba klaida, kai tikrai kad klaidos nėra daugiau!

  9. #9
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Atsiprašome, kad jums buvo išspręsti ją savo, mes patikrinti galimybes, kodėl ji rodoma ir kaip išspręsti vieną kartą visiems

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    I išspręsti šią problemą save, bet vBET vis dar reikia nustatyti, kad šis doen't reikia padaryti rankiniu būdu:
    1. Pasiekti Admincp > vBET talpyklos
    2. > svečių talpyklos
    3. Išjungti svečių talpyklos ir įrašyti
    4. Padarė Svečiai talpyklos laiko gyventi & Svečių talpyklos laiko gyventi mažiau atitinkamų puslapių nulinės vertės
    5. Suteikta svečio talpyklos & įrašytą
    6. Svečių peržiūros, dabar matomi jūsų teisingą stilius
    7. Padarė Svečiai talpyklos laiko gyventi & Svečių talpyklos laiko gyventi mažiau atitinkamų puslapių vertė turėjo juos ne prieš & įrašyti
    8. Patikrinti užregistruotas iš siekiant patvirtinti stiliaus buvo vis dar gerai

    Dabar peržiūrėti svečiams nustatoma bet manau kai talpyklinių laiką senka, jei svečias peržiūros mano svetainėje ir yra problema su stilių arba kai kurios klaidos, tada kiekvienam svečiui po to bus matyti skaldytų stilių arba klaida, kai tikrai kad klaidos nėra daugiau!


    Taip pat ne turite išspręsti patys. Iš tiesų jūs tiesiog padarė, ką parašė jums mano pirmąjį atsakymą šioje temoje:
    Taigi, jei jis yra tikrai priežastis tada prašome:
    1. Tik laukti, kol svečių talpyklos baigiasi ir klausimas bus go away pati
    2. Arba jei norite, kad ne tik laukti švarų svečių talpyklos
    Jūs tiesiog plauti svečių talpyklos, kaip buvo paprašyta. Atkreipkite dėmesį, kad, yra daug paprastesnis būdas tai - jūs neturite daryti visų tų priemonių, tai yra pakankamai eiti į Admin CP -> vBET Cache -> Cache Cleaner. Atsiprašome, aš ne paminėti šią pasirinktį paskutinį atsakant - aš manyti jį žinote.

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •