Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: pašalinti pasirinktinius plugins

  1. #1

    Question pašalinti pasirinktinius plugins

    Sveiki,
    Turiu klausimą apie tai, kaip išjungti vBet dėl kai kurių pasirinktinių įskiepių.

    Pavyzdžiui: "Aš" Facebook "socialinio įskiepiai (Socialinės Plugins - "Facebook" kūrėjų) Mano pagrindiniame puslapyje (http://www.xpam.org), Kuris puikiai veikia mano default (rusų) kalba.
    Kai išversta, tai įjungti neveiks ir aš gavo šį pranešimą "Nepavyko gauti id nurodyto puslapio Prašome patikrinti teisingą href" buvo priimtas ".

    Mano klausimas yra: kaip pašalinti vBet jį išversti?

    Aš naudojau "Ignoruoti URL" (http://www.facebook.com/) ir "Ignoruojami žodžių/sakinių," (facebook) funkcijos, vBet jau, bet jis neveikia.

    Ačiū.
    Paskutinį kartą redagavo sergarch; 07-10-11 prie 19:26.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Sveiki. "Ignoruoti URL yra gera idėja čia. Galbūt jums yra negerai vertę. Prašom man duoti tikslų URL jūsų forume puslapis Šis kištukas.

    "Ignoruojama žodžių / sakinių" yra ne tai, ko jums reikia, čia - tai padaryti "Facebook" automatiškai nepermatomas notranslate BBKodą naujas žinutes.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Sveiki. "Ignoruoti URL yra gera idėja čia. Galbūt jums yra negerai vertę. Prašom man duoti tikslų URL jūsų forume puslapis Šis kištukas.

    "Ignoruojama žodžių / sakinių" yra ne tai, ko jums reikia, čia - tai padaryti "Facebook" automatiškai nepermatomas notranslate BBKodą naujas žinutes.
    labas! Dėl mano pagrindinis puslapis) Перекрёсток миров ) galite matyti facebook įskiepiai (dešinėje vietoje). Ji ragina "Ищите нас на Facebook" (mus rasti dėl "Facebook" - eng.).
    Paskutinį kartą redagavo sergarch; 27-10-11 prie 05:45.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Max - matau jį dabar. Sprawdziliśmy HTML produkcijos ir matau, kad Kištukui naudoja JavaScript ten. Taigi "Ignoruoti URL" parinktis neveiks čia. Prašome susisiekti su įskiepiai savininkas ir paklausti jo, kaip scenarijų atpažįsta URL, kuris yra siųsti į "Facebook" (aš manau, kad puslapio URL yra siųsti kaip puslapio id) ir ką daryti, toks susisiekimas ir ką reiškia. Mes nežinome informacijos apie tai, kaip veikia įskiepiai. Gal yra žinoma problema, įskiepiai. Mes patikrinti šį klaidos pranešimą, "Google" ir yra daug rezultatų už tai. Todėl tai yra klausimas, kuris yra bendras. Patikrinkite, ar ten ir, žinoma paprašyti įskiepiai autoriaus. Kaip matau savo HTML išvesties vBET nekeičia scenarijų kiekis (scenarijus nėra išversti į vBET - negali būti).

  5. #5

    Default

    Ačiū!


Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •