Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 34 FirstPirmas 1234 PaskutinisLast
Rezultatai 21 į 3040

Tema: Pagrindinės vertimo klausimai

  1. #21
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Ačiū už atsakymą Michael bet jei skaityti toliau per šią temą norite pamatyti kad aš turintys daugiau problemų su vBET 3.4.1 ir tada atnaujinant į Beta, net su į beta versija + Google V2 Api, "Google" V1 Api ir Microsoft ID jie vis dar negali rodyti vertimas, turite neautomatiniu būdu išversti kai kurie dabar, bet tikiuosi padarė tuos vertimus, kad buvo prarastos vėl rodomi, kai mokėjimo už rezultatusAš mažinti savo paramą visoms kalboms iki maždaug pusė, tik 7 kalbomis buvo vadinamas tiek, kiek pagal Google API V2 statistika ir tik 40 minučių aš naudojamas 100000 simbolių!

  2. #22
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Informacijos, kaip pridėti, turiu "Google" API V2 aptikimo, aš bandė "Microsoft" aptikimo "ir" Google "API" V1, bet nė vienas išverstas thread pavadinimai atgal.

  3. #23
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Turiu kitų klausimų, vbenterprisetranslatot.php naudojant visus mano CPU laiko, prašome patikrinti žemiau:
    Pid ************ Savininkas Pirmenybė CPU% Memory% komandų
    12.493 (water) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.496 (water) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.495 (water) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.492 (water) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.490 (water) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.484 (water) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20.732 (water) (Kill) mysql 0 - 1.8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - praleisti išorės fiksavimo -


    Turiu 4 CPU ir jis žuvo mano svetainę dabar, kad cant get vertimai! I išjungėte pusę vertimų ir vis dar klausimas!

    Gali kas nors padėti?

    Prašome naudoti viena gija per vieną problemą. Už naujos emisijos naudoti kitų siūlų. Netrukus - jos nėra vbenterprisetranslator_seo.php kurie trunka visą savo išteklius, - tai visą jūsų forumą, nes kiekvienas forumas prašymą eina trought vbenterprisetranslator_seo.php kuri nustato tik keli kintamieji vbseo.php ir apima tikrai pageidaujamas šaltinis. Jūs nustatote visa savo forumo srautą į šį failą jūsų ..htaccess failą. Taigi nėra jokių problemų su šio failo visais - tai jūsų visos forume vartojimo. Jei daugiau aprašymas šioje srityje reikia - prašome atidaryti naują giją arba rasti jau turi. Viena problema, per viena gija

  4. #24
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Turiu atnaujinti beta bando išspręsti savo problemas, bet atrodo, kad aš ne gauti vertimus iš "Microsoft"?

    Štai Micorsoft tyrimo rezultatas:


    Aš dvigubai chaecked i MS ID teisinga!
    Mes ją patikrinti pirmiausia, ir leidžia jums žinoti apie rezultatus - gal "Microsoft" pakeitė API, jeigu operacija nėra pripažįstama. Dabar tai vidurnakčio mūsų šalyje, todėl mes pradėti rytą, tačiau Radek gauna info iš manęs patikrinti ją artimiausiu metu.

  5. #25
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by harleyforum.se View Post
    Ar lygiai toks pats dalykas .. pradėjo prieš porą dienų. (Nemokama versija 2.4.4)
    Prašome žr. paaiškinimą čia: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Tai ne vBET - tai "Google" v1 naujų apribojimų-"Google" v1 rengiasi uždaryta. Jei jums reikia aptarti daugiau prašome atidaryti savo gija nemokamą versiją skyriuje.

  6. #26
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Mes ją patikrinti pirmiausia, ir leidžia jums žinoti apie rezultatus - gal "Microsoft" pakeitė API, jeigu operacija nėra pripažįstama. Dabar tai vidurnakčio mūsų šalyje, todėl mes pradėti rytą, tačiau Radek gauna info iš manęs patikrinti ją artimiausiu metu.
    Gerai, palauksiu išgirsti iš tavęs, aš paleisti, kad byla daug kartų, i pm jūs failo nuorodos ir Google ir MS į mano svetainę ir jūs galite spustelėti jas, kai tik jums patinka

  7. #27
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Ačiū už atsakymą Michael bet jei skaityti toliau per šią temą norite pamatyti kad aš turintys daugiau problemų su vBET 3.4.1 ir tada atnaujinant į Beta, net su į beta versija + Google V2 Api, "Google" V1 Api ir Microsoft ID jie vis dar negali rodyti vertimas, turite neautomatiniu būdu išversti kai kurie dabar, bet tikiuosi padarė tuos vertimus, kad buvo prarastos vėl rodomi, kai mokėjimo už rezultatusAš mažinti savo paramą visoms kalboms iki maždaug pusė, tik 7 kalbomis buvo vadinamas tiek, kiek pagal Google API V2 statistika ir tik 40 minučių aš naudojamas 100000 simbolių!

    Jei nenorite naudoti Google v1 daugiau patartina išjungti talpyklą siurblys. Stende "Microsoft" API "Google" V2 API leidžiama į talpyklą rezultatų, kol, kaip jums reikia.
    Taip pat prašome apsvarstyti blokuoti tiek puslapių, kaip jūs manote, kad nėra svarbūs vertimo - vBET leidžia nustatyti, kuriuos puslapius turėtų būti ignoruojamas vertimo.
    Ir, žinoma, dar nemokamai "Microsoft" API. Žinau, kad yra problema dabar - tai yra bendro pobūdžio užuomina - dirbsime ištaisyti.

  8. #28
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Informacijos, kaip pridėti, turiu "Google" API V2 aptikimo, aš bandė "Microsoft" aptikimo "ir" Google "API" V1, bet nė vienas išverstas thread pavadinimai atgal.
    Atkreipkite dėmesį, kad aptikimo ne verčia! Ji tik aptinka, kalbų ir įvyniojimas pranešimą į BBKodas, jei pranešimas yra kita kalba. Vertimo pats atsitinka, kai tai yra reikalinga. Taigi atpažinimo parinktis nebus pakeisti savo elgesį puslapis kartos metu - nustatymas yra naudojamas tik tada, kai naujas pranešimas ateina.

  9. #29
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Gerai, palauksiu išgirsti iš tavęs, aš paleisti, kad byla daug kartų, i pm jūs failo nuorodos ir Google ir MS į mano svetainę ir jūs galite spustelėti jas, kai tik jums patinka
    Gali būti naudinga, nes Mums tai tikrai taip pat didelių nepatogumų, kad "Google" nurodo apribojimus, bet tai ne mums.
    Vis dar tavo problema, susijusi su "Microsoft" gali būti klaida, arba kai API pokyčius (pranešimas sako, kad operacija yra blogai). Taigi, mes turime patikrinti.

  10. #30
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Hey you turėtų būti lovoje dabar I užblokavo visus puslapius, kad man nereikėjo vertimo. Dabar aš esu naudoti tik API V2, bet tik kiekvieną dieną 100.000 ženklų, dėl išlaidų.

    Turiu talpyklos švaresnis "Dissabled", aš įdomu, jei jis yra neįgalus, tu gali praleidau klaidos "Dis-iųabled "rodo mano admincp, bet gal įskiepiai atrodo" Išjungta "?

Pradžia 34 FirstPirmas 1234 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •