Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 88

Tema: Labai keista klausimas

  1. #1

    Default Labai keista klausimas

    Nors aš turėjo keletą serverio apkrovą į serverį, staiga aš gausiu įspėjimą nuo vb, kad i neišsami profilis laukus būtina užpildyti. garsas labai keistai, nes i dont turite visus laukus, nes visi jau buvo užpildyta.

    aš einu į vartotojo CP, ir matau, kad tai, kas buvo į savo "apie mane" buvo pakeistas į italų. Iš pradžių aš maniau aš gavo nulaužė ar kažkas, mano priimančiosios bet ne sužinoti, o vėliau aš patikrinti, ką šis žodis Italijos priemonėmis ir yra išverstas terminas, ką aš jau mano profilyje.

    Tai yra labai keista, nes atrodo, kad kažkaip sukėlė vbet. i dont know, kodėl ir aš esu labai sutrikdyti, kad rasti, kad tokie dalykai gali turėti įtakos kiti duomenys taip pat. Keistas dalykas, nors, kad aš turėjo duomenų bazės talpyklą išjungtas.

    bet what idėjų vyksta?

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    vBET neturėtų pakeisti savo duomenis. vBET neturi versti informacijos, kuri ateina PO. Galbūt jums padarė išversta informacija - tokiu atveju jūs siunčiate tokius duomenis į serverį ir vBET nepasikeis post informacijos, todėl nuvyko į BP. Tai tik hipotezė. Ir savaitės hipotezė, nes vBET nereikia versti vertybes viduje įvedimo laukų ... Taigi tikrai vienintelė priežastis, kodėl aš matau tai, kad tokie duomenys buvo nusiųsti į serverį.

    Šiuo metu, aš nesu įsitikinęs aš jums gerai suprantama. Taigi, prašome pateikti tikslią informaciją:
    - Kuris puslapis matote šiuos duomenis (URL)
    - Kas yra lauko pavadinimas
    - Galite atkurti šią problemą?

    Mes patikrinti, po to, kai mes bus tikri, ką tikrinti

  3. #3

    Default

    userprofile srityje "apie mane" buvo pakeistas. Aš turėjo ką raštu yra, tada tam tikrų priežasčių, gavau įspėjimą, kad i neišsamių profilio srityse, nors visi buvo pilni. tada aš einu pamatyti ir matau, kad šį profilį srityje "apie mane" įėjimo Italijos: /

  4. #4

    Default

    Aš taip pat pamatė, kad kai kurie ne anglų simbolių, jei pasikeitė ?????????? Pavyzdžiui, meta aprašymas: /

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai, kad jūs ją atgaminti? Ar aš teisingai suprantu, kad aš turiu išverstą puslapį redaguoti profilį ir išprovokuoti formos klaidų, ir po to ji bus išversta? Taip? Prašom duoti man punktuose, ką daryti - mes dirbsime atgaminti mūsų bandymų forumuose ir ištaisyti
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 25-09-11 prie 22:21.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by tsak76 View Post
    Aš taip pat pamatė, kad kai kurie ne anglų simbolių, jei pasikeitė ?????????? Pavyzdžiui, meta aprašymas: /
    Ar tai yra tas pats klausimas - redaguoti profilį, arba kažkas kita? Naują problemą, prašome atidaryti naują temą, ir suteikti daugiau informacijos

  7. #7
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Aš bandžiau atkurti šį klausimą į mūsų Test Forum redagavimo / taupymas / versti duomenis "apie mane", bet aš negalėjo padaryti. Atsiprašau, aš turiu turėti daugiau patarimų

  8. #8
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Neatsako, mano, kad problema išspręsta, jei turite klausimų apie šią temą prašome prašyti, iš naujo bus atidaryti, už visus kitus klausimus, prašome atidaryti naują temą

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •