Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Skaldyti CSS Nuorodos

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sau 2011
    Pranešimai
    3

    Default Skaldyti CSS Nuorodos

    Sveiki

    Aš naudoju nemokamą versiją, vbet 3.8 su vBulletin ir naudojant nginx žiniatinklio serveryje.

    Tai yra mano perrašyti taisykles:
    Code:
    location = /forum {
            rewrite ^.+ /forum/ permanent;     }
    
    location /forum {
    rewrite ^/forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ last;
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 last;
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    When I Get išversti puslapio nuorodą, matau CSS failo katalogo buvo pakeistas, pavyzdžiui:
    Code:
    /forum/tr/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    ji turėtų būti
    Code:
    /forum/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    Ar kas nors man padėti?

  2. #2
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Hi!
    Prašau duoti man nuorodą į jūsų forumą ir gal galėtumėte parodyti man savo visą. Htaccess failą

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sau 2011
    Pranešimai
    3

    Default

    Quote Originally Posted by r.dziadusz View Post
    Hi!
    Prašau duoti man nuorodą į jūsų forumą ir gal galėtumėte parodyti man savo visą. Htaccess failą
    I dont naudoti apache ir I dont naudoti. Htaccess.This nginx perrašyti klausimas.

  4. #4
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Atsiprašome, gal galėtumėte pm savo forumo adresą, ir administratoriaus teises, nes aš turiu patikrinti jį vietoje.
    Dar vienas dalykas, jūs naudojate naujausią versiją, vBet
    Paskutinį kartą redagavo r.dziadusz; 23-09-11 prie 17:06.

  5. #5
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Nėra atsakymo, manau, kad ją išspręsti, jei turite daugiau klausimų apie šią problemą, kreipkitės, visus kitus klausimus, prašome atidaryti naujas temas

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •