Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 55

Tema: Tiesiog neaišku išlaidų ir MS API

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3

    Default Tiesiog neaišku išlaidų ir MS API

    Taigi, kiek tai iš tikrųjų?

    Matau firminių už $ 99
    Mačiau visiškai nemokamai # 135
    Bet būdu Jūsų krepšelis darbai jį skelbimai abu kartu.

    Ar tai tikrai daugiau nei 200 dolerių už prekinio ženklo nemokamai. Ir aš taip pat norėčiau daugiau info apie "Microsoft" API ir kaip gauti.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Įprastą licencijos kainuoja $ 90. Perkant šį vieną, jûs turite visas vBET funkcijos.
    Branding Nemokama papildomą licenciją ir papildomų išlaidų $ 135. Ši licencija leidžia jums pašalinti kredito nuorodą.
    Jei norite turėti stendą licencijas, tada kainuos suma šių dviejų.

    "Microsoft" Vertimas API jau palaiko vBET 4.x (greitai bus, vBET3.x), todėl jūs turite, kad jis dirba jūsų forume tik po įdiegti vBET4.x
    "Microsoft" Vertimas API palaiko 35 kalbų, dabar - daugiau informacijos, eikite į Microsoft puslapius.

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3

    Default

    Aš pastebėjau, kad "Microsoft" Vertimas yra mokama paslauga, taip pat apie Thew API. Vartotojai yra leidžiami tik tam tikrą sumą nemokamai išverstų puslapių. Kas atsitinka, kai, kad max pasiekė. Ar VBet tiesiog nustoti versti arba???

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes turime patikrinti informacijos apie mokamų "Microsoft Vertimas API, kai ji prasideda, ribas ir tt.

    Iš esmės - vBET paklausti išorės vertimo API. Taigi jūs turite būti gauti vertimas iš šio API. Jei API duos jums jokio atsakymo, tada jums reikės ne vertimas - tik tuščias tekstas tokiose vietose. Taigi vBET taip iš esmės, kai išorės API atsisako suteikti Jums vertimo vBET nebus pateikti į jūsų forumą. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu vBET4.x palaiko 3 vertimo API:
    - "Google" vertimo API v1
    - "Google" vertimo API v2
    - "Microsoft Vertimas API

    Todėl jūs galite pasirinkti, kurią norite naudoti. Ir galite naudoti mokama, taip pat - vienas vBET konfigūracija leidžia nustatyti reikiamą klavišą "Google" vertimo API V2.


  5. #5
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Rugs 2011
    Pranešimai
    2

    Default

    Pataisyti mane jei aš klystu, bet iš ką aš perskaičiau "Google" API v2 "bus atsakingas už $ 20/1million simbolių išverstas. Taigi, tai reikštų, jei tipiškas tinklalapį 80chars/line 66 eilučių / puslapis, tai būtų 5280 simbolių. 1.000.000 / 5280 = 189pages išverstas tekstas $ 20 (~ 10cents/page) piktinančius, ypač jei turite šimtus vorai nuskaityti jūsų svetainę, vertimo raštu užsakymų.
    Paskutinį kartą redagavo adwade; 24-09-11 prie 05:30.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •