Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: Navbar viršų įdarbinimo ir vBstyle išdavimo

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Lie 2011
    Pranešimai
    20

    Default Navbar viršų įdarbinimo ir vBstyle išdavimo

    Aš negaliu įkelti foto mano problemą, nes vaizdas ribinės jūsų serveryje yra super MAŽŲ. todėl išlaiko jei.

    Bet kai aš pasirinkite Navbar TOP mano vBstyle, baras su savo vartotojo vardą, aprašymą ir tt .. nėra. Tai neatsitinka VB numatytasis stilius. Nežinote, kaip susekti ką klausimas, bet aš norėjau įdėti šį virš Navbar, todėl yra labiau matomi.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atrodo, kad jūs turite tam tikrą klaidą savo stilių. Jei numatytoji yra darbo baudą, tai reiškia, kad vBET yra darbo baudą.

    Atkreipkite dėmesį, kad kai jūs pasirinko NAVBAR-VIRŠUJE, tada vBET priduria, šaligatvio naudojant įskiepiai pavadintas Pridėti vėliavos ir šio kodo dalis:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Daroma prielaida, kad turinys $ VBulletin-> templatecache ["Navbar"] prasideda "$ Final_rendered = "

    Ar jums reikia daugiau pagalbos?

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Lie 2011
    Pranešimai
    20

    Default

    Leiskite man pamatyti, ką vBstyles apie tai sako.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jokių problemų - jei jums reikia daugiau pagalbos tiesiog parašykite

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •