Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 13 123 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1024

Tema: VB 4.1.4 ir vbet 4.2.3 - netvarka

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default VB 4.1.4 ir vbet 4.2.3 - netvarka

    Tiesiog modernizuotos Vbet 4.3.0 ir turi daug problemų redaktorius puslapyje "Atsakyti į giją", "Redaguoti pranešimą", "Go Išplėstinė, kai persijungia, bet kita kalba forume nutylėjimą. Puslapis messed up ir atrodo anglų ir kitomis kalbomis, tarpusavyje sumaišyti mygtukus.

    Bandžiau įkelti priedą taip, kad problema gali būti peržiūrėti, tačiau ji neatitinka nesvarbu, ką darau.
    Paskutinį kartą redagavo norku; 15-06-11 prie 15:50.

  2. #2
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default

    Labai keista. Tai tik atrodo, kad taip atsitiktų mano sąskaita administratorius. Aš išbandyti keletą slapyvardis sąskaitos, ir jie yra gerai ....

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš patikrinti ji naudojant sąskaitos duomenis jūs PM ir aš rasiu jokių problemų. Prašome aprašyti tiksliai, žingsnis po žingsnio, kaip atkurti jūsų forumą.

  4. #4
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default

    Taip problemos atrodo tik įtakos admin sąskaitas. Prašome patikrinti savo PM

    Ačiū

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Dar kartą patikrinama ir rado tik vieną klausimą - kai aš išverstą puslapį, ir turėti tam tikrą greitą atsakymą, po vyksta pažangiosios matau išversti turinį. Mes galime atkurti mūsų forume, taip, mes pasirūpinsime apie tai.

    Dar radau ne problema, susijusi su "Redaguoti pranešimą" ar "atsakyti siūlai". Prašome pateikti tikslias instrukcijas, kaip atkurti - žingsnis po žingsnio, nuo su sąskaita, nuo kurio URL.

    PS.
    Prašome išvalyti mūsų test pranešimų / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default

    Dėka Michalas.

    Aš duosiu konkrečius žingsnius, kaip atkurti po poros minučių

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default

    Jei prisijungti naudojant manekeno administratoriaus sąskaitą, I išsiųstas ir tada atlikite šiuos veiksmus, jūs turėtumėte pamatyti, ką turiu galvoje:

    1.
    atidaryti bet kurią temą
    spauskite "atsakyti gija" ir tada "Advanced" - CSS yra gerai.

    2.
    Pakeisti kalbą į bet kuria kita kalba, paspaudę ant vėliavos žemiau Navbar
    atidaryti bet kurią temą
    spauskite "atsakyti gija" ir tada "Advanced" - CSS yra messed up (ypač žemiau ckeditor lange)
    Paskutinį kartą redagavo norku; 15-06-11 prie 17:26.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Aš nematau. Bet tu negali pateikti tikslių instrukcijų. Gija, jums atsakyti - jis gali klausimas. Jums nepasakė, kokia kalba turėčiau pereiti. TIKSLI reiškia tiksliai - žodis "bet" nėra vietos. Gal turite kokių nors negerai vertimo rezultatus talpyklą ar kažką panašaus, kad klausimas. Tada aš ne ką matote yra kitų siūlų ir kitų kalbų.

  9. #9
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2011
    Pranešimai
    138

    Default

    buvo tikslus

    tai atsitinka tik administratoriaus sąskaitas

    vyksta visas temas

    tai atsitinka nepriklausomai nuo kalbos, turite nustatyti savo usercp

    tai atsitinka nepriklausomai nuo vėliavos jūs spustelėkite apačioje Navbar

    Matau tą pačią problemą, jei aš prisijungti naudojant manekeno sąskaitą, aš davė jums. Aš tavo lenkų, todėl jūs nematysite jokių problemų, kol spustelėsite vieną iš žemiau Navbar vėliavos (ne Lenkijos vėliava akivaizdžiai) ir tada žiūrėti giją, spustelėkite atsakymą, tada eiti pažangių.

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by norku View Post
    buvo tikslus
    ...
    tai atsitinka nepriklausomai nuo vėliavos jūs spustelėkite apačioje Navbar

    Aš tavo lenkų, todėl jūs nematysite jokių problemų, kol paspausite ant vėliavos (ne Lenkijos vėliava akivaizdžiai)
    Ir tai yra dalykas - buvo patikrinti Lenkijos Kaip matote - nieko nėra akivaizdus ... Ypač tada, kai rašote tą patį postą, kad tai atsitinka visi vertimai ir akivaizdžiai ne lenkų vertimas

    Turiu 3 naktį dabar, todėl aš patikrinti jį dar kartą vėliau. Tikiuosi, kad tai yra OK, jums

Pradžia 13 123 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •